Online kurz hubnutí s psycholožkou a se cvičením


Průměrné hodnocení: 4.93
Hodnotilo: 29 uživatelů
Upřesnění místa:
Platforma Zoom

Lektor:
Mgr. Tereza Jirotka Beníčková
terezabenickova@gmail.com
00420728649484

Instruktor: Olga Běhounková

Termín: 16.10.2023 - 18.12.2023

Cena: 4990 Kč

Objednat kurz


Termíny kurzu

DenČasDatum
Pondělí17:00 - 19:4016.10.2023Každý týden

Hubněte za pomoci skutečného odborníka a osvědčené metodiky STOBu. Ve skupině, a přesto z pohodlí domova!

Metodika skupinových kurzů STOB je založená na principech kognitivně-behaviorální psychoterapie, která má celosvětově nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především pro udržení hmotnosti. 


Online kurzy hubnutí STOBu - co potřebujete vědět?

  • Setkání lektora a účastníků probíhají v reálném čase, nejedná se tedy o předtočené lekce bez zpětné vazby.
  • Po celou dobu budete v laskavé péči lektora a s ostatními účastníky budete sdílet své úspěchy i starosti, stejně jako na živých kurzech.
  • Tento 10 týdenní kurz zahrnuje nejen teoretické, ale i pohybové lekce.
  • Součástí kurzu je zpětná vazba jídelníčku od lektorky. Díky tomu si postupně sestavíte zdravý redukční jídelníček dle svých chutí a preferencí.


>> Jak se hubne v online kurzu? Přečtěte si příběh jedné z účastnic <<


Jak kurz probíhá?

S ostatními účastníky, s lektorkou i s instruktorkou se budete scházet online skrze platformu ZOOM, a to po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden. Každá lekce bude obsahovat pohybovou a teoretickou část

Ačkoliv bude kurz probíhat online, jedná se o plnohodnotný základní kurz zdravého hubnutí s metodikou STOBu.

1. Teoretické lekce 

Kurz povede psycholožka, psychoterapeutka a lektorka STOBu Tereza Jirotka Beníčková. Teoretická lekce bude navazovat na lekci pohybovou a bude trvat od 18:10 do 19:40.

První polovina kurzu je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ nepoužíváme. Vycházíme především z toho, že každý z nás nosí ten nejlepší recept sám v sobě a naši lektoři vám ho pomohou najít rychleji, než byste ho hledala sama.

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Společně s lektorkou budete pracovat na změně svého chování, návyků a myšlení, které vedou k přejídání a taky se naučíte vypořádat se s emocemi a náročnými životními situacemi jinak než jídlem. 

>> Více se o metodice kurzů zdravého hubnutí STOB dozvíte zde <<


Vzhledem k tomu, že kurz bude probíhat online, bude potřeba mít k...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Karel@naiman.cz
Kurz mi pomohl především v tom, jak upravit jídelníček, jak si hlídat co a kolik toho jím, jaký mám výdej energie. Nemusel jsem se probírat horami zaručených návodů, ale dostal jsem jasný, srozumitelný, pochopitelný a hlavně realizovatelný plán, co dělat a nedělat. Myslím, že je zaměřen mnohem víc na ženy než na muže, protože se často řešily věci, které já mám prostě jinak (dokud mě greanpeace netahají ze břehu do vody, tak neřším, jak vypadám v plavkách, když něco jíst nechci, tak to prostě nesním a neřeším nějaký tlak okolí - apod.). Ale rozhodně ho i mužům doporučuji, už mám dole 19 kg a snad to bude pokračovat i dál.
Simona V.
Kurz mi rozšířil obzory, jak odolávat chuti na jídlo. Jak pracovat s psychikou během hubnutí a v době udržování váhy.
Zuzana M.
Kurz zdravého hubnutí byl přínosný jak po stránce nastavení zdravého životního stylu zdravého výživy, pohybu i psychiky. Lektorka byla moc milá a vše přehledně vysvětlovala. Kurz je fajn i vzhledem k tomu , že se potkají lidé s podobnými problémy a mohou si je sdělit a navzájem se odpořit. ZM
Effka.jesterka
Kurz mohu jedině vřele doporučit. děkuji za něj
Zuzana M.
Kurz byl skvělý, Cvičení pro mě bylo dost náročné vzhledem k věku a některým zdravotním problémům, ale každý si může cvičení upravit podle svých možností, Naprostá spokojenost, Hlavně za těch pár týdnů je možné se naučit cviky, které jsou vhodné a je možné naučit se jejich správné provedení podle výborného popisu lektorky.
Marie A.
Vjerucha

Nejbližší plánované akce


Hubněte ve skupině a přesto z pohodlí domova. Přihlaste se do online kurzu zdravého hubnutí pod vedením nutriční terapeutky a lektorky STOBu Katariny Jirkové, získejte podporu v náročném vánočním období a vstupte do nového roku ještě stále s podporou v zádech a s novými dovednostmi.


Souhlasíte s tvrzením, že "hubnutí začíná a končí v hlavě"? Přihlaste se do online kurzu pod vedením psycholožky a lektorky STOBu Terezy Jirotka Beníčkové a změňte své návyky natrvalo.


Svěřte své děti do rukou odborníků a naučte se společně žít zdravěji. 

Kurzy pro děti od 8 do 13 let a jejich rodiče proběhnou naživo (v Praze a Brně) a také online na platformě Zoom. Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Cvičte efektivně z pohodlí domova a vyberte si z mnoha druhů cvičení online. Navíc se můžete podporovat při plnění pohybové výzvy.