Online kurz hubnutí s nutriční terapeutkou a se zdravotním cvičením


Průměrné hodnocení: 4.97
Hodnotilo: 36 uživatelů
Upřesnění místa:
Platforma Zoom

Lektor:
Bc. et Bc. Petra Broumská
p.broumska@seznam.cz
721753629

Instruktor: Olga Běhounková

Termín: 20.09.2023 - 22.11.2023

Cena: 4990 Kč

Online kurz hubnutí s nutriční terapeutkou a se zdravotním cvičením již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa18:00 - 20:4020.09.2023Každý týden

Hubněte ONLINE, ve skupině, a přesto z pohodlí domova! Za pomoci osvědčené metodiky.

Metodika skupinových kurzů STOB je založená na principech kognitivně-behaviorální psychoterapie, která má celosvětově nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především pro udržení hmotnosti. 


Online kurzy hubnutí STOBu - co potřebujete vědět?

  • Setkání lektora a účastníků probíhají v reálném čase, nejedná se tedy o předtočené lekce bez zpětné vazby.
  • Po celou dobu budete v laskavé péči lektora a s ostatními účastníky budete sdílet své úspěchy i starosti, stejně jako na živých kurzech.
  • Tento 10 týdenní kurz zahrnuje nejen teoretické, ale i pohybové lekce.
  • Součástí kurzu je zpětná vazba jídelníčku od lektorky. Díky tomu si postupně sestavíte zdravý redukční jídelníček dle svých chutí a preferencí.


>> Jak se hubne v online kurzu? Přečtěte si příběh jedné z účastnic <<


Jak kurz probíhá?

S ostatními účastníky, s lektorkou i s instruktorkou se budete scházet online skrze platformu ZOOM, a to po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden. Každá lekce bude obsahovat pohybovou a teoretickou část

Ačkoliv bude kurz probíhat online, jedná se o plnohodnotný základní kurz zdravého hubnutí s metodikou STOBu.

1. Teoretické lekce 

Kurz povede lektorka STOBu, nutriční terapeutka a adiktoložka Petra Broumská. Teoretická lekce bude navazovat na lekci pohybovou a bude trvat od 19:10 do 20:40.

První polovina kurzu je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ nepoužíváme. Vycházíme především z toho, že každý z nás nosí ten nejlepší recept sám v sobě a naši lektoři vám ho pomohou najít rychleji, než byste ho hledali sami.

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Společně s lektorkou budete pracovat na změně svého chování, návyků a myšlení, které vedou k přejídání a taky se naučíte vypořádat se s emocemi a náročnými životními situacemi jinak než jídlem. 

>> Více se o metodice kurzů zdravého hubnutí STOB dozvíte zde <<

Díky příjemné otevřené atmosféře budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi, kteří mají stejný cíl a pravděpodobně i podobné problémy.

2. Pohybové lekce - Zdravotní cvičení, které vám dá bezpečně zabrat

V pohybové části se můžete těšit na zdravotní cvičení pod vedením oblíbené instruktorky Olgy Běhounkové. Lekce budou probíhat online od 18 do 19 hodin na samostatném odkazu.

Na lekci se budete věnovat posilování celého těla v různých pozicích: ve stoje, v sedu, v kleku, v leže. Ve stoje budeme pro posilování využívat váhy vlastního těla. Velká pozornost bude věnovaná posilování břicha, ale i dalších svalových skupin. Posilovací prvky budou prokládány protahovacími a mobilizačními cviky. Zaměříte se také na nácvik správného dýchání a probuzení plosky chodidla. Zdravotní prvky cvičení vycházejí z rehabilitační formy pilates.


Možnost individuálního výběru z nabídky online cvičení

Pokud vám pohybové lekce s Olgou Běhounkovou, které předcházejí povídací části kurzu, nevyhovují, můžete si individuálně vybrat z aktuální nabídky našich online pohybových lekcí cvičení jiné. Lekce mají různou náplň (jóga, salsa, low-aerobic) a probíhají v různých časech. 

>> Aktuální nabídku online cvičení naleznete zde. <<


Co je zahrnuto v ceně kurzu?

  • 10x pohybová lekce dle vašeho vlastního výběru
  • 10x teoretické lekce pod vedením zkušené lektorky STOBu
  • Praktické brožury, které vám budou zaslány poštou
  • Nutriční program Sebekoučink na 12 týdnů
  • Kontrola a zpětná vazba jídelníčku od lektorky po dobu dvou týdnů

Kdo se o vás postará?

Lektorkou kurzu je Petra Broumská, nutriční terapeutka a adiktoložka.

Petra vystudovala obor Nutriční terapeut na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Protože je vzděláním nejen nutriční terapeut, ale také adiktolog (adiktologie = věda zabývající se závislostmi), dokáže klientům nabídnout komplexní přístup zaměřený na zvládání změn v chování prostřednictvím kognitivně – behaviorální terapie, která je základní metodou STOBu pro práci s klientem.

Svou práci se snaží přizpůsobovat individuálně každému klientovi, a to i v rámci skupinových kurzů. Pracuje tak, aby změny, které se klient se ve svém životě rozhodne dělat, byly příjemné a vedly k dosažení cílů.


Kapacita kurzu je omezena, proto se, prosím, přihlaste co nejdříve.

Těšíme se naviděnou na první lekci kurzu

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Kateřina K.
Lektorka Petra je nejen odborník na vysoké úrovni, ale také nesmírně lidská a příjemná žena. Vedla nás citlivě, na každou otázku dokázala odpovědět nebo dovést k odpovědi přímo nás. Dozvěděla jsem se o jídle věci a jezení věci, které mě dříve nenapadaly. Podařilo se mi nastavit režim, který je příjemný a udržitelný. Online forma kurzu je úplně stejně funkční, jako prezenční. I cvičení bylo bezvadné - přiměřeně náročné a zvládnutelné i přes obrazovku a omezený prostor v panelákové ložnici :-) Lektorka Olga úžasná. Měli jsme také veliké štěstí, že jsme se sešly opravdu bezvadná parta, jsme spolu v kontaktu i po skončení kurzu a rády bychom nějakým způsobem pokračovaly dál.
Jana .
Sešla se fajn parta žen, každá jiná a přesto jsme do sebe zapadaly. Jen se potvrdilo, jak nesmírně podporující je promluvit mezi sebou, sdílet si poznání.Víc než samotné počítání kalorií a živin byla prospěšná prezentace od Petry. O úhlu pohledu na jídlo, o přijetí sama sebe. Pétě díky za trpělivost a laskavost po celou dobu kurzu. A "mým spoluženám" za setkávání : )
wwblackww
Nejlepší rozhodnutí. Sešla se super parta, každý měl úbytek na váze a osobni posun.
Simona M.
Petra byla naprosto úžasná: po celou dobu kurzu nás vedla se skutečnou laskavostí a trpělivostí a učila nás, jak mít rád sám sebe, což jsme všechny určitě potřebovaly a v mém případě se jí to určitě dařilo. Také jsme se sešly jako skvělá skupinka, vzájemně jsme se podporovaly po celou dobu i mimo lekce a věřím, že budeme pokračovat i dál. Všem se nám podařilo něco zhubnout a všechny nás moc mrzelo jenom to, že už to končí. Chtěly bychom pokračovat :-).
Zdeněk S.
Cíl zhubnout 5kg. Splněno.
Richard B.
Zajímavé setkání, všichni měli stejný společný cíl a skvělou lektorku. Spousta nových informací, spousta možností, co zlepšovat. Moc děkuji, že jsem se mohl zúčastnit.
Daniela P.
Kurz mi pomohl, doporučuji.
Effka.jesterka
Kurz mohu jedině vřele doporučit. děkuji za něj
Zuzana M.
Kurz byl skvělý, Cvičení pro mě bylo dost náročné vzhledem k věku a některým zdravotním problémům, ale každý si může cvičení upravit podle svých možností, Naprostá spokojenost, Hlavně za těch pár týdnů je možné se naučit cviky, které jsou vhodné a je možné naučit se jejich správné provedení podle výborného popisu lektorky.
Marie A.

Nejbližší plánované akce


Nezůstávejte sami při hubnutí a udržování váhy a přihlaste se do pokračovacího kurzu pod vedením dvou skvělých odbornic.


Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Zajímá vás téma dětské obezity? Přihlaste se na konferenci Společnosti pro výživu, kde vystoupí celá řada odborníků.