Bc. et Bc. Petra Broumská

Specializace: Nutriční terapeutka, adiktoložka, lektorka

Motto: "Začni tím, že uděláš to, co je nutné, pak to, co je možné, a najednou zjistíš, že děláš nemožné." Svatý František z Assisi

Kontakt:
p.broumska@seznam.cz
721753629

Hodnocení lektora:

Průměrné hodnocení: 0
Zatím nikdo nehodnotil.
Vzdělání a praxe:

Kvalifikace

Výcviky a kurzy

Praxe

O mně:

O výživu a zdravý životní styl jsem se začala zajímat díky zdravotním problémům, které mě vedly ke změně jídelníčku a celkově životního stylu. Protože jsem se po postupných změnách začala cítit velmi dobře po fyzické i psychické stránce, rozhodla jsem se, že bych ráda pomohla i jiným lidem, které trápí váha a zdravotní problémy s ní spojené. Chtěla jsem šířit povědomí o tom, jak dosáhnout změn rozumným způsobem bez hladovění, doplňků stravy a nesmyslných a nebezpečných diet. Vystudovala jsem tedy obor Nutriční terapeut na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy a začala spolupracovat se STOBem. Protože vnímám důležitost rovnováhy mezi stravou a pohybem, doplnila jsem svou kvalifikaci o instruktorský kurz cvičení Pilates.

Svou práci se snažím přizpůsobovat individuálně každému klientovi a to i v rámci skupinových kurzů. Pracuji tak, aby změny, které se klient se ve svém životě rozhodne dělat, byly příjemné a vedly k dosažení cílů.

Protože jsem vzděláním nejen nutriční terapeut, ale také adiktolog (adiktologie = věda zabývající se závislostmi), mohu klientům nabídnout komplexní přístup zaměřený na zvládání změn v chování prostřednictvím kognitivně – behaviorální terapie, která je základní metodou STOBu pro práci s klientem a případně na skloubení hubnutí a odvykání kouření.


Máte zájem o konzultaci?

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce


Zdravotní cvičení, salsa, low-aerobic nebo třeba NIA. Cvičte s námi z pohodlí domova pod vedením zkušených lektorek!

Zapojit se můžete kdykoliv v průběhu již rozběhnutých cyklů cvičení.


Využijte léto k ozdravení jídelníčku a nastartování hubnutí. V kurzu získáte podporu skupiny i odborníka a naučíte se nejenom, jak zhubnout, ale i to, jak si váhu jednou provždy udržet.


Přihlaste se na bezplatný webinář, který povede dlouholetá lektorka STOBu a odbornice na výživu, Lenka Vymlátilová.