Bc. et Bc. Petra Broumská

Specializace: Nutriční terapeutka, adiktoložka, lektorka

Motto: "Začni tím, že uděláš to, co je nutné, pak to, co je možné, a najednou zjistíš, že děláš nemožné." Svatý František z Assisi

Kontakt:
p.broumska@seznam.cz
721753629

Hodnocení lektora:

Průměrné hodnocení: 5
Hodnotili: 4 uživatelé
Vzdělání a praxe:

Kvalifikace

Výcviky a kurzy

Praxe

O mně:

O výživu a zdravý životní styl jsem se začala zajímat díky zdravotním problémům, které mě vedly ke změně jídelníčku a celkově životního stylu. Protože jsem se po postupných změnách začala cítit velmi dobře po fyzické i psychické stránce, rozhodla jsem se, že bych ráda pomohla i jiným lidem, které trápí váha a zdravotní problémy s ní spojené. Chtěla jsem šířit povědomí o tom, jak dosáhnout změn rozumným způsobem bez hladovění, doplňků stravy a nesmyslných a nebezpečných diet. Vystudovala jsem tedy obor Nutriční terapeut na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy a začala spolupracovat se STOBem. Protože vnímám důležitost rovnováhy mezi stravou a pohybem, doplnila jsem svou kvalifikaci o instruktorský kurz cvičení Pilates.

Svou práci se snažím přizpůsobovat individuálně každému klientovi a to i v rámci skupinových kurzů. Pracuji tak, aby změny, které se klient se ve svém životě rozhodne dělat, byly příjemné a vedly k dosažení cílů.

Protože jsem vzděláním nejen nutriční terapeut, ale také adiktolog (adiktologie = věda zabývající se závislostmi), mohu klientům nabídnout komplexní přístup zaměřený na zvládání změn v chování prostřednictvím kognitivně – behaviorální terapie, která je základní metodou STOBu pro práci s klientem a případně na skloubení hubnutí a odvykání kouření.


Máte zájem o konzultaci?

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Markéta Slezáková
Petra je úžasný člověk na svém místě. Je milá, ochotná a profesionální. Na lekce s ní jsem se pokaždé velmi těšila a jsem ráda, že jsem si vybrala kurz právě s ní. Peťo, moc moc děkuji.
Shorná Blanka
Moc a moc děkuji lektorce Pétě, díky které se mi podařilo během kurzu snížit svoji váhu o 9,5kg. To ona nám všem profesionálně vysvětlila všechny pro a proti. Vždy byla moc milá a ochotná každému individuálně pomoci, když bylo potřeba. Díky ní se z nás všech v kurzu stali přátelé. Je prostě úžasná.
Šebestová
Paní Péťa je naprosto úžasná lektorka, která svým příjemným přístupem a svoji profesionalitou dokázala, že můj přístup k hubnutí dostal ten správný směr. Za což ji mnohokrát děkuji.
Janajanina
Skvělá, vynikající lektorka. Úžasný přístup ke klientovi. Petro moc děkuji.

Nejbližší plánované akce


Nezůstávejte sami při hubnutí a udržování váhy a přihlaste se do pokračovacího kurzu pod vedením dvou skvělých odbornic.


Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Zajímá vás téma dětské obezity? Přihlaste se na konferenci Společnosti pro výživu, kde vystoupí celá řada odborníků.