Online kurz hubnutí s nutriční terapeutkou a se zdravotním cvičením


Průměrné hodnocení: 4.97
Hodnotilo: 29 uživatelů
Upřesnění místa:
Platforma Zoom

Lektor:
Bc. et Bc. Petra Broumská
p.broumska@seznam.cz
721753629

Instruktor: Olga Běhounková

Termín: 11.01.2023 - 15.03.2023

Cena: 4990 Kč

Objednat kurz


Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa18:00 - 20:4011.01.2023Každý týden

Hubněte ONLINE, ve skupině, a přesto z pohodlí domova! Za pomoci osvědčené metodiky.

Metodika skupinových kurzů STOB je založená na principech kognitivně-behaviorální psychoterapie, která má celosvětově nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především pro udržení hmotnosti. 


Online kurzy hubnutí STOBu - co potřebujete vědět?

  • Setkání lektora a účastníků probíhají v reálném čase, nejedná se tedy o předtočené lekce bez zpětné vazby.
  • Po celou dobu budete v laskavé péči lektora a s ostatními účastníky budete sdílet své úspěchy i starosti, stejně jako na živých kurzech.
  • Tento 10 týdenní kurz zahrnuje nejen teoretické, ale i pohybové lekce.
  • Součástí kurzu je zpětná vazba jídelníčku od lektorky. Díky tomu si postupně sestavíte zdravý redukční jídelníček dle svých chutí a preferencí.


>> Jak se hubne v online kurzu? Přečtěte si příběh jedné z účastnic <<


Jak kurz probíhá?

S ostatními účastníky, s lektorkou i s instruktorkou se budete scházet online skrze platformu ZOOM, a to po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden. Každá lekce bude obsahovat pohybovou a teoretickou část

Ačkoliv bude kurz probíhat online, jedná se o plnohodnotný základní kurz zdravého hubnutí s metodikou STOBu.

1. Teoretické lekce 

Kurz povede lektorka STOBu, nutriční terapeutka a adiktoložka Petra Broumská. Teoretická lekce bude navazovat na lekci pohybovou a bude trvat od 19:10 do 20:40.

První polovina kurzu je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ nepoužíváme. Vycházíme především z toho, že každý z nás nosí ten nejlepší recept sám v sobě a naši lektoři vám ho pomohou najít rychleji, než byste ho hledali sami.

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Společně s lektorkou budete pracovat na změně svého chování, návyků a myšlení, které vedou k přejídání a taky se naučíte vypořádat se s emocemi a náročnými životními situacemi jinak než jídlem. 

>> Více se o metodice kurzů zdravého hubnutí STOB dozvíte zde <<

Díky příjemné otevřené atmosféře budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi,...
... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Ivana Z.
Vendulka byla skvělá. Dokázala mi dát znovu naději, že dokážu už po tolikáté zhubnout. Škoda, že to tak rychle uteklo.
Iva U.
Kurz předčil má očekávání. "Teorie" nebyla pro mne "jen" teorií, ale dokázala jsem ji uvést do "praxe". Našla jsem to, v čem "chybuji" a jak lektorka Vendula, tak i spolubojovnice z kurzu mne velmi motivovaly. Ze začátku jsem z toho on-line prostředí byla nesvá, ale nakonec jsem si zvykla a těšila se na další setkání. Podařilo se mi zhubnout 10% mé váhy a pocítila jsem to i na oblečení... Opět jsem mohla obléknout své oblíbené kousky a cítit se skvěle. A cvičení s Hankou nemělo chybu. Kurz ze STOBem doporučuji! Je účinný a ve spojení se skvělou lektorkou Vendulou příjemný, pohodový a inspirativní!
Šárka Jechová
Kurz mne moc bavil a po prvních lekcích jsem se těšila na každé další online setkání. Lektorka Vendula na mne působila jako jarní sluníčko a i přes monitor počítače mne nabíjela pozitivní energií na celý týden. I když jsem si myslela, ža po teoretické stránce mne kurz o hubnutí mnoho naučit nemůže, opak byl pravdou. A i když jsem obecně založením spíše teoretik, v kurzu se mi dařilo získané znalosti obratem prakticky využívat. Nejvíce si cením toho, že mne kurz nenaučil "jen" hubnout či udržovat váhu, ale úplně změnil způsob, jak sama se sebou zacházím, což je moc příjemná změna v mém životě. Na kurzu mi přišlo báječné snad úplně vše - přístup lektorky, podpora skupiny, materiály, které mi přišly do schránky i online formát, díky kterému jsem nemusela trávit čas dojížděním.
Daniela P.
Kurz mi pomohl, doporučuji.
Effka.jesterka
Kurz mohu jedině vřele doporučit. děkuji za něj
Zuzana M.
Kurz byl skvělý, Cvičení pro mě bylo dost náročné vzhledem k věku a některým zdravotním problémům, ale každý si může cvičení upravit podle svých možností, Naprostá spokojenost, Hlavně za těch pár týdnů je možné se naučit cviky, které jsou vhodné a je možné naučit se jejich správné provedení podle výborného popisu lektorky.
Marie A.
Vjerucha

Nejbližší plánované akce


Přijďte se zúčastnit celostátní odborné konference na téma "V hlavní roli ryby", která se koná v kongresovém centru IKEM 19. října 2022.

Dozvíte se informace například o tom, čeho si všímat při výběru ryb, jak je zpracovávat a čemu se vyvarovat. A mnoho dalšího!


Přihlaste se do desetitýdenního komplexního kurzu zdravého hubnutí, ve kterém získáte podporu skupiny a péči odbornice - nutriční terapeutky a adiktoložky Petry Broumské

Kurz proběhne online, proto se ho můžete účastnit doslova odkudkoliv!


Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.