Online kurz hubnutí s nutriční terapeutkou a se zdravotním cvičením


Průměrné hodnocení: 4.97
Hodnotilo: 32 uživatelů
Upřesnění místa:
Platforma Zoom

Lektor:
Bc. et Bc. Petra Broumská
p.broumska@seznam.cz
721753629

Instruktor: Olga Běhounková

Termín: 29.03.2023 - 31.05.2023

Cena: 4990 Kč

Online kurz hubnutí s nutriční terapeutkou a se zdravotním cvičením již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa18:00 - 20:4029.03.2023Každý týden

Hubněte ONLINE, ve skupině, a přesto z pohodlí domova! Za pomoci osvědčené metodiky.

Metodika skupinových kurzů STOB je založená na principech kognitivně-behaviorální psychoterapie, která má celosvětově nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především pro udržení hmotnosti. 


Online kurzy hubnutí STOBu - co potřebujete vědět?

  • Setkání lektora a účastníků probíhají v reálném čase, nejedná se tedy o předtočené lekce bez zpětné vazby.
  • Po celou dobu budete v laskavé péči lektora a s ostatními účastníky budete sdílet své úspěchy i starosti, stejně jako na živých kurzech.
  • Tento 10 týdenní kurz zahrnuje nejen teoretické, ale i pohybové lekce.
  • Součástí kurzu je zpětná vazba jídelníčku od lektorky. Díky tomu si postupně sestavíte zdravý redukční jídelníček dle svých chutí a preferencí.


>> Jak se hubne v online kurzu? Přečtěte si příběh jedné z účastnic <<


Jak kurz probíhá?

S ostatními účastníky, s lektorkou i s instruktorkou se budete scházet online skrze platformu ZOOM, a to po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden. Každá lekce bude obsahovat pohybovou a teoretickou část

Ačkoliv bude kurz probíhat online, jedná se o plnohodnotný základní kurz zdravého hubnutí s metodikou STOBu.

1. Teoretické lekce 

Kurz povede lektorka STOBu, nutriční terapeutka a adiktoložka Petra Broumská. Teoretická lekce bude navazovat na lekci pohybovou a bude trvat od 19:10 do 20:40.

První polovina kurzu je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ nepoužíváme. Vycházíme především z toho, že každý z nás nosí ten nejlepší recept sám v sobě a naši lektoři vám ho pomohou najít rychleji, než byste ho hledali sami.

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Společně s lektorkou budete pracovat na změně svého chování, návyků a myšlení, které vedou k přejídání a taky se naučíte vypořádat se s emocemi a náročnými životními situacemi jinak než jídlem. 

>> Více se o metodice kurzů zdravého hubnutí STOB dozvíte zde <<

Díky příjemné otevřené atmosféře budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi,...
... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Zdeněk S.
Cíl zhubnout 5kg. Splněno.
Jitka K.
Kdo nechce, hledá důvod. Kdo chce, hledá způsob. Jestli chceš zhubnout nebo se jen cítit lépe, tak můžu kurz s Petrou Broumskou vřele doporučit. Laskavě nás vedla k našemu cíli, podporovala nás ve chvílích, kdy se nám nedařilo hubnout tak rychle, jak jsme si představovali. A moc děkuji i všem spolubojovníkům v kurzu. Byli jste inspirativní a milí, děkuji!
Richard B.
Zajímavé setkání, všichni měli stejný společný cíl a skvělou lektorku. Spousta nových informací, spousta možností, co zlepšovat. Moc děkuji, že jsem se mohl zúčastnit.
Daniela P.
Kurz mi pomohl, doporučuji.
Effka.jesterka
Kurz mohu jedině vřele doporučit. děkuji za něj
Zuzana M.
Kurz byl skvělý, Cvičení pro mě bylo dost náročné vzhledem k věku a některým zdravotním problémům, ale každý si může cvičení upravit podle svých možností, Naprostá spokojenost, Hlavně za těch pár týdnů je možné se naučit cviky, které jsou vhodné a je možné naučit se jejich správné provedení podle výborného popisu lektorky.
Marie A.
Vjerucha
Petra M.
Kurz předčil mé očekávání. Sešly jsme se výborná parta a že se vídáme jen přes obrazovky vůbec nevadilo. Lektorka Lenka byla výborná. Věcná, ale lidská, motivující. Moc se mi líbila možnost sdílení zkušeností v menších kroužcích, vždycky jsem se tam dozvěděla něco překvapivého. I jóga byla super. Na kurz jsem se vždycky těšila. A co je důležité - zhubla jsem, jak jsem si přála a daří se mi držet v režimu, protože není striktní a pro mne cizí a náročný. HOLKY, MOC VÁM VŠEM DĚKUJU! Petra

Nejbližší plánované akce


POSLEDNÍ 1 VOLNÉ MÍSTO!

Zúčastněte se desetitýdenního kurzu zdravého hubnutí odkudkoliv online. Pod vedením koučky a výživové poradkyně Venduly Kosňovské a s podporou skupiny můžete být při hubnutí konečně úspěšní. 


Přihlaste se do jediného kurzu hubnutí naživo, který proběhne toto léto v Praze!

Pohybová část kurzu, chůze s holemi, bude probíhat v pražských Letenských sadech pod vedením zkušené instruktorky Jany Sedláčkové. Teoretické lekce pak proběhnou v krásném sále centra Alivio a účastníky jimi bude provázet nutriční poradkyně Jana Mouchová. 


Svěřte své děti do rukou odborníků a naučte se společně žít zdravěji. 

Kurzy pro děti od 8 do 13 let a jejich rodiče proběhnou naživo (v Praze a Brně) a také online na platformě Zoom. 


4 odbornice, 4 online přednášky, 4 pohybové lekce

Využijte léto k načerpání nové inspirace pro zdravé hubnutí či změnu životního stylu. Jeden seminář s pohybovou lekcí pouze za 290 Kč!