Online kurz hubnutí s nutriční terapeutkou a různými druhy cvičení


Průměrné hodnocení: 4.97
Hodnotilo: 29 uživatelů
Upřesnění místa:
Platforma Zoom

Lektor:
Eva Chocenská
chocenskaeva@seznam.cz

Instruktor: Hana Hejlová a další lektorky

Termín: 27.06.2024 - 29.08.2024

Cena: 4990 Kč

Zbývá poslední 1 místo.
Objednat kurz


Termíny kurzu

DenČasDatum
Čtvrtek19:00 - 20:3027.06.2024Každý týden

Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv! Za pomoci osvědčené metodiky.

Metodika skupinových kurzů STOB je založená na principech kognitivně-behaviorální psychoterapie, která má celosvětově nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především pro udržení hmotnosti. 


Na kurzy se cvičením lze čerpat i příspěvky od zdravotních pojišťoven, více informací naleznete zde Příspěvky zdravotních pojišťoven 2024.


 Online kurzy hubnutí STOBu - co potřebujete vědět?

 • Setkání lektora a účastníků probíhají v reálném čase, nejedná se tedy o předtočené lekce bez zpětné vazby.
 • Po celou dobu budete v laskavé péči lektora a s ostatními účastníky budete sdílet své úspěchy i starosti, stejně jako na živých kurzech.
 • Tento 10 týdenní kurz zahrnuje nejen teoretické, ale i pohybové lekce.
 • Součástí kurzu je zpětná vazba jídelníčku od lektorky (po dobu dvou týdnů). Díky tomu si postupně sestavíte zdravý redukční jídelníček dle svých chutí a preferencí.


>> Jak se hubne v online kurzu? Přečtěte si příběh jedné z účastnic <<


Jak kurz probíhá?

S ostatními účastníky, s lektorkou i s instruktorkou se budete scházet online skrze platformu ZOOM, a to po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden.

Každá lekce bude obsahovat teoretickou část, která se bude konat každý čtvrtek a pohybovou část, která se bude konat každou středu

Ačkoliv bude kurz probíhat online, jedná se o plnohodnotný základní kurz zdravého hubnutí s metodikou STOBu.

1. Teoretické lekce 

Kurz povede lektorka STOBu a nutriční terapeutka Eva Chocenská. Teoretická lekce se bude konat vždy ve čtvrtek od 27. 6. do 29. 8. 2024 a bude trvat od 19:00 do 20:30.

První polovina kurzu je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ nepoužíváme. Vycházíme především z toho, že každý z nás nosí ten nejlepší recept sám v sobě a naši lektoři vám ho pomohou najít rychleji, než byste ho hledala sama.

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Společně s lektorkou budete pracovat na změně svého chování, návyků a myšlení, které vedou k přejídání a taky se naučíte vypořádat se s emocemi a náročnými životními situacemi jinak než jídlem. 

>> Více se o metodice kurzů zdravého hubnutí STOB dozvíte zde <<


Vzhledem k tomu, že kurz bude probíhat online, bude potřeba mít k dispozici vhodné zařízení s připojením k internetu (tablet, notebook, počítač) a klidnou místnost alespoň po dobu trvání lekce.


2. Online pohybové lekce - různé druhy cvičení

V pohybové části se můžete těšit na různé druhy cvičení pod vedením našich šikovných instruktorek. Budete mít tedy celé léto na to prozkoumat, jaký druh pohybu je Vám nejbližší.

Všechny lekce budou uzpůsobené i těm, kteří se cvičením začínají. Lekce budou probíhat každou středu od 26. 6. do 28. 8. online od 18:00 do 19:00 na samostatném odkazu.

Cvičením Vás provedou tyto instruktorky:

 • Hana Hejlová
 • Veronika Cheikh
 • Jana Machová
 • Olga Běhounková

Více informací k rozpisu jednotlivých pohybových lekcí a k potřebným pomůckám na cvičení naleznete na těchto stránkách Pestré letní online cvičení | STOB.


Co je zahrnuto v ceně kurzu?

 • 10x pohybová lekce (různé druhy cvičení)
 • 10x teoretická lekce pod vedením zkušené lektorky STOBu
 • Praktické brožury (Chci změnu - Jak na výživu I., Jak na výživu II., Jak na pohyb, Jak na psychiku, Jak na udržení váhových úbytků, Talířky), které Vám budou zaslány poštou
 • Nutriční program Sebekoučink na 12 týdnů
 • Kontrola a zpětná vazba jídelníčku od lektorky po dobu dvou týdnů

Kdo se o Vás postará?

Lektorkou kurzu je nutriční terapeutka Eva Chocenská. Seznamte se s ní pomocí následujícího videa.

Eva je lektorkou STOBu a pomáhá hubnoucím přes dvacet let a je známá tím, že kromě složení stravy klade velký důraz na uvědomění podstaty kil navíc a laskavost k sobě. Naučí Vás vyváženému jídelníčku, pomůže Vám nahlédnout příčiny kilogramů navíc a jak si úbytky dlouhodobě udržet.

Pracuje také jako nutriční terapeutka v nemocnici a mimo letitý zájem o psychologii je v psychoterapeutickém výcviku zaměřeném na poruchy příjmu potravy. S těmi má zkušenost klinickou i vlastní. Není ukázkou štíhlosti, ale i díky tomu má velké pochopení a zkušenosti s provázením komplikovaných redukcí. Umí kvalifikovaně poradit diabetikům 2. typu a pacientům s poruchami zažívání (dráždivý tračník, zánětlivá onemocnění střev, nesnášenlivosti potravin, alergie...). Máte-li tyto potíže, věřte, že budete v dobrých rukou.


Kapacita kurzu je omezena, proto se, prosím, přihlaste co nejdříve.

Těšíme se na viděnou na první lekci kurzu.

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Renáta H.
Kurz byl perfektní, budu pokračovat v navazujícím. Jediné minus, které vidím - při absenci nešla lekce nahrát (pravidla STOBu). Kurz se konal v letních měsících, což je doba dovolených a někdy bylo složité jej stíhat.
Daniela P.
Kurz mi pomohl, doporučuji.
Effka.jesterka
Kurz mohu jedině vřele doporučit. děkuji za něj
Marie A.
Vjerucha

Nejbližší plánované akce


Připojte se na pravidelné lekce, vyzkoušíte si různé druhy cvičení a cvičit můžete úplně odkudkoliv.


Připravili jsme pro vás letní webináře. Přihlásit se můžete zde.


Hubněte ONLINE, ve skupině, a přesto z pohodlí domova! Za pomoci osvědčené metodiky.


Trápíte se dokola s hubnutím a přibíráním? Zkuste to tentokrát jinak. Přihlaste se do kurzu v Praze!