Pestré letní online cvičení


Průměrné hodnocení: 4.87
Hodnotilo: 126 uživatelů
Upřesnění místa:
Zoom

Instruktor: Hana Hejlová, Olga Běhounková, Veronika Cheikh, Jana Machová

Termín: 17.07.2024 - 28.08.2024

Cena: 840 Kč

Objednat kurz


Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa18:00 - 19:0017.07.2024Každý týden

 

Cvičte v létě odkudkoliv a vyzkoušejte si různé druhy pohybu.


Středeční online cvičení pokračuje i přes letní měsíce. Společně s našimi šikovnými instruktorkami si budete moci vyzkoušet různé druhy pohybu a třeba i najít takový, který vám bude vyhovovat nejvíce.

V rámci peatrého letního online cvičení vám nabízíme následující pohybové lekce:

19. 6.  Dynamické posílení a protažení celého těla s Hankou Hejlovou

26. 6.  Zdravotní cvičení s overballem s Olgou Běhounkovou

  3. 7.  Salsa pro začátečníky i pokročilé s Veronikou Cheikh

10. 7.  Cvičení s ručníkem s Janou Machovou

17. 7.  Cvičení pro pevné břicho a zdravá záda s Hankou Hejlovou

24. 7.  Salsa pro začátečníky i pokročilé s Veronikou Cheikh

31. 7.  Salsa pro začátečníky i pokročilé s Veronikou Cheikh

  7. 8.  Cvičení pro zdravá záda s Janou Machovou

14. 8.  Dynamické cvičení s lehkou zátěží s Janou Machovou (jako pomůcku využijete buď malé činky nebo 2 PET lahve 0,5 litru naplněné vodou)

21. 8.  Low aerobik a posilování s Hankou Hejlovou

28. 8.  Salsa pro začátečníky i pokročilé s Veronikou Cheikh


Všechny pohybové lekce budou vhodné i pro začátečníky. Možnost kontroly cvičitelkou je však v této podobě cvičení limitovaná, je proto důležité respektovat potřeby a signály vlastního těla. Nezapomínejte na heslo, že méně je někdy více.


Co budete ke cvičení potřebovat?

  1. Podložku
  2. Středně velký ručník, overball 23-27 cm, lehké činky či 2 PET lahve 0,5 litru naplněné vodou
  3. Sportovní obuv (pro lekce low-aerobicu s Hankou Hejlovou)
  4. Místo na cvičení, a to takové, abyste ve stoje měli dost místa na upažení paží, v leže pro pohodlné protažení dolních i horních končetin
  5. Připojení přes notebook, tablet nebo telefon - nepevný počítač vám umožní si jej natočit a případně položit na zem podle potřeby. Před začátkem hodiny se podívejte, jak dobře budete vidět na obrazovku ve stoje, v sedě a v leže.

Jak se k lekci připojíte?

Lekce bude probíhat skrze platformu ZOOM. Odkaz na cvičení vám přijde v e-mailu 16. 6. Odkaz bude pro všechny pohybové lekce stejný.

 


Cena zahrnuje 7 lekcí. 

UPOZORNĚNÍ | Přihlášením k lekci účastník potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a bere na vědomí, že se lekce účastní na vlastní odpovědnost a riziko. Cvičení je určené pro osoby bez vážnějších zdravotních komplikací. Případná zdravotní omezení (nemoc, úraz, omezenou pohyblivost, těhotenství apod.) je účastník povinný konzultovat se svým ošetřujícím lékařem a dbát jeho doporučení.

Těšíme se na společné letní cvičení. Sportu zdar!

 

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Kateřina R.
Nejlepší byla poslední lekce s Olgou
irena@uochb.cas.cz
Cvičení bylo výborné, jen mi moc nevyhovuje online cvičení aerobicu, kde není dobře synchronizován pohyb s hudbou. Nejlepší bylo cvičení bez hudby s Olgou.
Hana .
Byla jsem velice spokojená s tímto cvičením. Okusila jsem i jiná cvičení s jinými cvičitelkami. A mohu říci, že všechny cvičitelky byly moc fajn. A teď nevím, kterým cvičením mám dát přednost. Hana Čamrová
Edita P.
Skvělé, dekuji
Monika F.
Prázdninové cvičení super! Takový mix by se mi líbil i během školního roku. Lektorky jsou milé a ví, jak vést lekce online. Děkuji!
Vladimira L.
Výborný nápad zkombinovat různé instruktorky a typy cvičení přes léto. Moc se mi líbilo. Kvalita cvičení je u stobu standart, takže už cvicim pravidelně od te doby, co jsou on-line k dispozici.
ingrid H.
Cvičení s Janou bylo výborné jako vždy, je to přesně to, co potřebuju, protažení celého těla, aktivace svalů, na které si běžný člověk ani nevzpomene a k tomu kontakt s milým a příjemným člověkem, který všechna cvičení řádně vysvětlí, abychom z toho měli co největší přínos. Kéž by cvičení pokračovalo. Ingrid H
Lucie H
Cvičení s Janou bylo super, protažení celého těla, aktivace svalů, na které si běžný člověk ani nevzpomene, příjemná únava po cvičení. Jana každý cvik vysvětlí a ukáže správné a event. i chybné provedení abychom každý cvik maximálně využili a neublížili si. Navíc je Jana moc milý člověk a při cvičení vytváří hezkou atmosféru. Díky za to. Lucie H
Andrea F.
Janino cvičení mi vyhovuje svou adekvátní náročností. Dostanu do těla, ale není to nuda a utrpení. Instrukce jsou srozumitelné, takže nemám depku, že nevím, co se po mně chce. Druhý den nechcípu namoženými svaly, ale bývám příjemně protažená. Je skvělé, že se nemusím nikam plahočit, jen se nezapomenout připojit!
Klára .
Olga má cvičení promyšlené, plynulé, skvěle popisuje cviky a pozice těla, stále upozorňuje, na co si dávat pozor. Mile motivuje. Děkuji Olze za celý cyklus jarního cvičení.

Nejbližší plánované akce


Připojte se na pravidelné lekce, vyzkoušíte si různé druhy cvičení a cvičit můžete úplně odkudkoliv.


Připravili jsme pro vás letní webináře. Přihlásit se můžete zde.


Hubněte ONLINE, ve skupině, a přesto z pohodlí domova! Za pomoci osvědčené metodiky.


Trápíte se dokola s hubnutím a přibíráním? Zkuste to tentokrát jinak. Přihlaste se do kurzu v Praze!