Online kurz hubnutí s koučkou a různými druhy cvičení


Průměrné hodnocení: 4.97
Hodnotilo: 29 uživatelů
Upřesnění místa:
Platforma Zoom

Lektor:
Vendula Kosňovská
vendula@vendulakosnovska.cz
+420605418991

Instruktor: Hana Hejlová a další lektorky

Termín: 19.06.2024 - 21.08.2024

Cena: 4990 Kč

Kurz je již obsazen. Můžete se přihlásit jako náhradník.
Přihlásit se jako náhradník


Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa18:00 - 20:4019.06.2024Každý týden

Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv! Za pomoci osvědčené metodiky.

Metodika skupinových kurzů STOB je založená na principech kognitivně-behaviorální psychoterapie, která má celosvětově nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především pro udržení hmotnosti. 


Na kurzy se cvičením lze čerpat i příspěvky od zdravotních pojišťoven, více informací naleznete zde Příspěvky zdravotních pojišťoven 2024.


 Online kurzy hubnutí STOBu - co potřebujete vědět?

 • Setkání lektora a účastníků probíhají v reálném čase, nejedná se tedy o předtočené lekce bez zpětné vazby.
 • Po celou dobu budete v laskavé péči lektora a s ostatními účastníky budete sdílet své úspěchy i starosti, stejně jako na živých kurzech.
 • Tento 10 týdenní kurz zahrnuje nejen teoretické, ale i pohybové lekce.
 • Součástí kurzu je zpětná vazba jídelníčku od lektorky (po dobu dvou týdnů). Díky tomu si postupně sestavíte zdravý redukční jídelníček dle svých chutí a preferencí.


>> Jak se hubne v online kurzu? Přečtěte si příběh jedné z účastnic <<


Jak kurz probíhá?

S ostatními účastníky, s lektorkou i s instruktorkou se budete scházet online skrze platformu ZOOM, a to po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden. Každá lekce bude obsahovat pohybovou a teoretickou část

Ačkoliv bude kurz probíhat online, jedná se o plnohodnotný základní kurz zdravého hubnutí s metodikou STOBu.

1. Teoretické lekce 

Kurz povede lektorka STOBu, koučka a výživová poradkyně Vendula Kosňovská. Teoretická lekce bude navazovat na lekci pohybovou a bude trvat od 19:10 do 20:40.

První polovina kurzu je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ nepoužíváme. Vycházíme především z toho, že každý z nás nosí ten nejlepší recept sám v sobě a naši lektoři vám ho pomohou najít rychleji, než byste ho hledala sama.

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Společně s lektorkou budete pracovat na změně svého chování, návyků a myšlení, které vedou k přejídání a taky se naučíte vypořádat se s emocemi a náročnými životními situacemi jinak než jídlem. 

>> Více se o metodice kurzů zdravého hubnutí STOB dozvíte zde <<


Vzhledem k tomu, že kurz bude probíhat online, bude potřeba mít k dispozici vhodné zařízení s připojením k internetu (tablet, notebook, počítač) a klidnou místnost alespoň po dobu trvání lekce.


2. Online pohybové lekce - různé druhy cvičení

V pohybové části se můžete těšit na různé druhy cvičení pod vedením našich šikovných instruktorek. Budete mít tedy celé léto na to prozkoumat, jaký druh pohybu je Vám nejbližší.

Všechny lekce budou uzpůsobené i těm, kteří se cvičením začínají. Lekce budou probíhat online od 18 do 19 hodin na samostatném odkazu.

Cvičením Vás provedou tyto instruktorky:

 • Hana Hejlová
 • Veronika Cheikh
 • Jana Machová
 • Olga Běhounková

Více informací k rozpisu jednotlivých pohybových lekcí a k potřebným pomůckám na cvičení naleznete na těchto stránkách Pestré letní online cvičení | STOB.


Co je zahrnuto v ceně kurzu?

 • 10x pohybová lekce (různé druhy cvičení)
 • 10x teoretická lekce pod vedením zkušené lektorky STOBu
 • Praktické brožury (Chci změnu - Jak na výživu I., Jak na výživu II., Jak na pohyb, Jak na psychiku, Jak na udržení váhových úbytků, Talířky), které Vám budou zaslány poštou
 • Nutriční program Sebekoučink na 12 týdnů
 • Kontrola a zpětná vazba jídelníčku od lektorky po dobu dvou týdnů

Kdo se o Vás postará?

Lektorkou kurzu je Vendula Kosňovská.

Vendula je lektorkou STOBu, výživovou poradkyní a koučkou. Absolvovala kurz poradce pro výživu u Fitness Institut s. r. o. a koučovací výcvik u Akademie osobnostního rozvoje s. r. o. Své znalosti a schopnosti si neustále zdokonaluje v rámci dalších kurzů a četbou odborné literatury.
 
Je jí blízké téma emocí a osobního růstu. Své klienty provádí na cestě ke zvládnutí automatického jedení a jedení pod vlivem emocí. Při své práci se zaměřuje také na prohloubení laskavosti k sobě a upevnění zdravého sebevědomí. Tato témata se tedy budou prolínat celým kurzem.

Kapacita kurzu je omezena, proto se, prosím, přihlaste co nejdříve.

Těšíme se na viděnou na první lekci kurzu.

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Renáta H.
Kurz byl perfektní, budu pokračovat v navazujícím. Jediné minus, které vidím - při absenci nešla lekce nahrát (pravidla STOBu). Kurz se konal v letních měsících, což je doba dovolených a někdy bylo složité jej stíhat.
Daniela P.
Kurz mi pomohl, doporučuji.
Effka.jesterka
Kurz mohu jedině vřele doporučit. děkuji za něj
Marie A.
Vjerucha

Nejbližší plánované akce


Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv!


V tomto kurzu se navíc k teorii a psychologické podpoře přidává i možnost zdravého pohybu v krásných Letenských sadech v Praze.


Trpí Vaše dítě nadváhou nebo obezitou? Musíte chodit v čase prázdnin do práce a chcete, aby Vaše dítě trávilo čas smysluplným způsobem a ještě udělalo něco pro své zdraví? Přihlaste Vaše dítko na příměstský tábor vedený zkušenými lektorkami.


Letní kurz vás naučí nejen základy priessnitz a nordic walkingu, ale navíc poznáte ještě různé části Prahy a různé lektorky.