Hubnutí na míru se STOBem

Mohli byste o hubnutí přednášet, ale už se vám nedaří teoretické poznatky převést do reálného života? Podaří se vám zhubnout, ale vzápětí kila naberete zpět? V tomto kurzu vám poradíme, jak z tohoto bludného kruhu jojo efektu vystoupit. Naše metoda vychází z vědecky podložených studií, a navíc je prověřena desítkami tisíc účastníků kurzů rozumného hubnutí pořádaných společností STOB a osobními zkušenostmi PhDr. Ivy Málkové.

  


V čem je kurz výjimečný?

Oproti jiným metodám hubnutí se v kurzu nezamýšlíme pouze nad tím, co jíst, ale stěžejní částí programu je, jak převést teoretické vědomosti do praktického života a jak docílit splnění předsevzetí. Nebojte se – v tomto kurzu nenabízíme žádné diety, nezakazujeme žádné potraviny. Naučíte se pracovat se svými myšlenkami a emocemi, které vás vedou k přejídání. Nebudete otrokem jiných, kteří určují, co budete jíst. Nepojedete už na "autopilota", kdy ruka nevědomě sahá po jídle, které vlastně jíst nechcete, ale budete si jídla vědomě užívat. Nadřadíte kvalitu kvantitě.

Co se v kurzu naučím?

Pro koho je kurz určen?


Jak s kurzem pracovat?

Kurz je plánován zhruba na tři měsíce, ale postupujte si každý svým tempem. Určitě se ke kurzu budete vracet i v budoucnu. Hlídání váhy je celoživotní kontrola a v tomto komplexním přístupu k hubnutí budete nacházet stále další a další pomocníky pro nově vznikající problémy. První tři bloky a materiály, které vám zašleme poštou (knihu Malými krůčky k velké změně a praktickou brožuru Chci změnu. Jak na pohyb?), můžete studovat průběžně. Pomohou vám určit váš problém vedoucí ke kilům navíc a zvolit vhodnou metodu k jeho řešení.


Variabilita kurzu

Kurz je unikátní tím, že přestože se jedná o videokurz, je šitý na míru každému uživateli. Podle typu problému si zvolíte z jednotlivých bloků (IV. Vnější prostředí, V. Emoce, VI. Myšlenky – jako spouštěče k jídlu navíc) tu oblast, která vám dělá největší problémy. Navíc si pak vyberete některou z následujících technik, která bude při zvládání řešení kil navíc vyhovovat právě vám. Základem kurzu je kognitivně-behaviorální terapie, která je v současnosti uznávaná jako nejlepší metoda redukce hmotnosti s dlouhodobými výsledky. Součástí videokurzu jsou i další nové efektivní přístupy: všímavost (mindfulness) a neurolingvistické programování (NLP). A protože hubnutí by mělo přinášet radost, nebude chybět ani jóga smíchu.


Vzájemná podpora

Při změně návyků velmi pomáhá sdílení svých zkušeností. Podporovat se můžete navzájem v Diskusní skupině Hubnutí na míru se STOBem - videokurz


Co bude výsledkem?

Na konci kurzu budete mít v problematice hubnutí konečně jasno a stanete se sami sobě koučem. Nepodlehnete žádným nesmyslným nabídkám obchodníků s hubnutím ani módním dietám. Nebudete se trápit hlady ani tím, že vám chybí v jídelníčku oblíbené potraviny. Budete umět nejen zhubnout, ale dokážete si i váhové úbytky udržet.

 

Těšíme se s vámi naviděnou v kurzu. Iva Málková a celý tým STOBu.

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se do kurzu zdravého hubnutí se spinningem. 


Získejte znalosti v kognitivně-behaviorálním přístupu k terapii obezity a staňte se lektorem STOBu.