Nedělní online kurz hubnutí s výživovou poradkyní a se cvičením


Průměrné hodnocení: 4.93
Hodnotilo: 29 uživatelů
Upřesnění místa:
Platforma Zoom

Lektor:
Zdeňka Trummová
info@okolokuchyne.cz
732 651 959

Instruktor: Hejlová Hana

Termín: 17.03.2024 - 26.05.2024

Cena: 4990 Kč

Kurz je již obsazen.

Termíny kurzu

DenČasDatum
Neděle18:00 - 20:3017.03.2024Každý týden

Hubněte ONLINE, ve skupině, a přesto z pohodlí domova! Za pomoci osvědčené metodiky.

Metodika skupinových kurzů STOB je založená na principech kognitivně-behaviorální psychoterapie, která má celosvětově nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především pro udržení hmotnosti. 


Online kurzy hubnutí STOBu - co potřebujete vědět?

  • Setkání lektora a účastníků probíhají v reálném čase, nejedná se tedy o předtočené lekce bez zpětné vazby.
  • Po celou dobu budete v laskavé péči lektora a s ostatními účastníky budete sdílet své úspěchy i starosti, stejně jako na živých kurzech.
  • Tento 10 týdenní kurz zahrnuje nejen teoretické, ale i pohybové lekce.
  • Součástí kurzu je zpětná vazba jídelníčku od lektorky. Díky tomu si postupně sestavíte zdravý redukční jídelníček dle svých chutí a preferencí.

 Na kurzy se cvičením lze čerpat i příspěvky od zdravotních pojišťoven, více informací zde Příspěvky zdravotních pojišťoven 2024.


 


>> Jak se hubne v online kurzu? Přečtěte si příběh jedné z účastnic <<


Jak kurz probíhá?

S ostatními účastníky, s lektorkou i s instruktorkou se budete scházet online skrze platformu ZOOM, a to po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden. Každá lekce bude obsahovat pohybovou a teoretickou část.

Kurz se NEBUDE konat 31. 3. 2024 z důvodu velikonočních svátků. Počítejte tedy prosím s tím, že konec kurzu bude o týden posunutý, to znamená, že bude končit 26. 5. 2024.

Ačkoliv bude kurz probíhat online, jedná se o plnohodnotný základní kurz zdravého hubnutí s metodikou STOBu.

1. Teoretické lekce 

Kurz povede lektorka STOBu a výživová poradkyně Zdeňka Trummová. Teoretická lekce bude navazovat na lekci pohybovou a bude trvat od 19:00 do 20:30.

První polovina kurzu je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ nepoužíváme. Vycházíme především z toho, že každý z nás nosí ten nejlepší recept sám v sobě a naši lektoři Vám ho pomohou najít rychleji, než byste ho hledal/a sám/sama.

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Společně s lektorkou budete pracovat na změně svého chování, návyků a myšlení, které vedou k přejídání a taky se naučíte vypořádat se s emocemi a náročnými životními situacemi jinak než jídlem. 


Vzhledem k tomu, že kurz bude probíhat online, bude potřeba mít k dispozici vhodné zařízení s připojením k internetu (tablet, notebook, počítač) a klidnou místnost alespoň po dobu trvání lekce.


2. Pohybové lekce - Zimní online "Low-aerobik a posilování"

V pohybové části se můžete těšit na Low-aerobik a posilování s oblíbenou instruktorkou Hankou HejlovouLekce budou probíhat online od 18:00 do 18:45 na samostatném odkazu.

Lekce probíhají v nízkém, nicméně konstantním tempu a respektují prostorová omezení v domácích podmínkách. Zařazeny jsou základní prvky aerobiku, často doprovázené pohyby paží. Prvky budou tvořit celky, nicméně se nebude jednat o komplikované sestavy.

Posilovací část zahrnuje posilování ve stoje, s vlastní vahou těla, posilování na zemi zaměřené především na břišní svaly a závěrečné protažení.


Možnost individuálního výběru z nabídky online cvičení

Pokud vám pohybové lekce s Hankou Hejlovou, které předcházejí povídací části kurzu, nevyhovují, můžete si individuálně vybrat z aktuální nabídky našich online pohybových lekcí cvičení jiné. Lekce mají různou náplň (salsa, zdravotní cvičení, Nia) a probíhají v různých časech. 

>> Aktuální nabídku online cvičení naleznete zde. <<


Co je zahrnuto v ceně kurzu?

  • 10x pohybová lekce dle vašeho vlastního výběru
  • 10x teoretické lekce pod vedením zkušené lektorky STOBu
  • Praktické brožury, které vám budou zaslány poštou
  • Nutriční program Sebekoučink na 12 týdnů
  • Kontrola a zpětná vazba jídelníčku od lektorky po dobu dvou týdnů

Kdo se o Vás postará?

Lektorkou kurzu je Zdeňka Trummová, lektorka STOBu, výživová poradkyně a koučka.

Zdeňka prošla mnoha kurzy výživového poradenství a specializovanými semináři a i nadále se v tomto oboru vzdělává. Zjistila, že jejím životním posláním je vzdělávání a laskavé vedení druhých na cestě k udržení si vlastního zdraví. Spojila lásku k výživě, svoje pedagogické schopnosti a výsledkem je její konzultantská, přednášková a metodická činnost.

>> Více se o lektorkce Zdeňce dozvíte zde. <<


Kapacita kurzu je omezena, proto se, prosím, přihlaste co nejdříve.

Těšíme se na viděnou na první lekci kurzu

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Vera K.
Dobrý den, s průběhem celého kurzu jsem byla velmi spokojená. Lektorka Jana Boučková nám byla velmi laskavou průvodkyní. Věřím, že veškeré získané informace a rady dobře využiji na své další cestě za zdravějším životem. Bylo to 10 středečních večerů strávených v té nejlepší společnosti a velmi si vážím práce Jany Boučkové i celého Stobu. Za všechno moc děkuji. Věra Kadeřábková
Michaela R.
Dobrý den. Kurz hubnutí pod vedením paní lektorky Jany Boučkové se mi velmi líbíl. Její výuka o výživě mi pomohla změnit skladbu potravin, které používám k vaření a po této změně jsem se cítila mnohem lépe. Nebolelo mě břicho a tak jsem měla i větší chuť do každodenní práce. Paní lektorka byla velmi empatická a příjemná což v dnešní době je vzácnost a velmi za to děkuji. Také mi pomohla druhá část kurzu, která je o emocech a jejich možném ovládání pomocí různých technik. Vyzkoušela jsem je a získala jsem větší pohodu a klid. Cvičení bylo tak středně náročné. Vždy po cvičení jsem se cítila výborně a méně mě bolely záda. Omlouvám se, že jsem se několikrát nezúčastnila, neboť jsem byla nemocná. Velmi děkuji paní lektorce, paní cvičitelce a celému Stobu, že dělá tak prospěšnou práci a dokazují, že hubnout lze zdravě a bez léků. Zdraví Michaela Roztočilová.

Nejbližší plánované akce


Jediný letní online kurz! Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv! Za pomoci osvědčené metodiky.