Pomůcky na hubnutí > E-booky a online kurzy > Mlsej zdravě se STOBem

Mlsej zdravě se STOBem

Mlsej zdravě se STOBem

Cena 330 Kč


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 6 uživatelů

 

Autorky: Ing. Hana Málková, Mgr. Tereza Beníčková


Jedná se o elektronický materiál, který si budete moct po zakoupení stáhnout do svého počítače. V tištěné verzi tento materiál neprodáváme. 


Jak mlsat a nepřibrat?

Najít odpověď na tuto otázku je snem každého milovníka sladkého (i slaného) mlsání.

A právě pro ty je tu „e-knižní“ novinka od STOBu, která kýženou odpověď zná…

Mlsej zdravě se STOBem – to je jedinečný e-book, který vám na svých stránkách plných receptů a rad řekne nejenom CO mlsat, ale také JAK mlsat, abyste skutečně nepřibrali a mohli mít ze svého jídelníčku dobrý pocit.

 

V e-booku najdete sladké i slané recepty, do kterých se zkrátka zamilujete.

Sladké i slané recepty, na kterých si pochutnáte bez výčitek

Mysleli jste si, že pokud chcete zhubnout a žít zdravě, musí sladkosti jako čokoládový dort, muffiny nebo mramorová bábovka nemilosrdně letět na pomyslný „black list“?

Po otevření tohoto e-booku zjistíte, že rozhodně nemusí! Recepty, které jsme pro vás do e-booku připravili, jsou zdravějšími variantami klasických sladkostí. Samozřejmě s pečlivě propočítanými výživovými hodnotami, které se pohodlně vejdou do každého zdravého (i redukčního) jídelníčku.

Autorka receptů Hanka Málková je totiž nejenom zapálenou kuchařkou, ale především odbornicí na výživu a potraviny. „Na své recepty koukám vždycky ze dvou stran - kritickým okem výživářky, ale i milovnice zdravého a dobrého jídla. Jsem přesvědčená, že mlsání není třeba si zakazovat ani při hubnutí. Je ale potřeba vybírat kvalitní potraviny a znát pár fíglů, díky kterým recepty obohatíte o pozitivní živiny a dáte jim zároveň skvělou chuť i bez zbytečného nadužívání cukru, tuku nebo soli.“

 

Zjistíte, že čokoláda a sladké i slané mlsání mohou být součástí zdravého a vyváženého jídelníčku.

Výživová okýnka, která vám poradí, jak mlsat zdravě

Kromě inspirace v podobě zdravých a chuťově skvělých receptů získáte společně s e-bookem ještě něco navíc. Na jeho stránkách se krok za krokem naučíte, jak si takové skutečně zdravé a vyvážené mlsání můžete připravit i sami bez naší pomoci.

Celým e-bookem jako červená nit prochází jednotlivá výživová okýnka se skutečně praktickými radami a informacemi, jak „to“ dělat zdravěji a lépe. 

Díky výživovým okýnkům se dozvíte…

  • Jak ztlumit chutě na sladké na minimum
  • Jak mít pod kontrolou strašáka jménem glykemický index
  • Jak mlsat (téměř) bez cukru
  • Jak obohatit mlsání o zdraví prospěšnou vlákninu nebo potřebné bílkoviny
  • Jak při pečení omezit množství nevhodného tuku

… a mnoho dalších zajímavých a pro zdravé mlsání nezbytných informací.


Mlsání není hřích... ale musí se umět

Ne. E-book Mlsej zdravě se STOBem není jen obyčejná načančaná kuchařka, jakých je v knihkupectvích na internetu stovky. Je to chytrý pomocník a komplexní průvodce, který vám ukáže, že mlsání bez výčitek může být součástí zdravého životního stylu. I toho vašeho.

Tak co, jdete do něj? Stačí pár kliknutí a e-book si můžete pohodlně stáhnout do svého počítače i chytrého telefonu a mít ho po ruce vždy, když vás přepadne chuť na sladké.

Galerie


Podobné produkty

Recenze uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

stochlova
Mlsej zdravě se STOBem, krásně zpracovaný ebook se skvělými, většinou jednoduchými a opravdu chutnými recepty. Oceňuji i propočítané kJ a živiny a taky plno tipů, jak si připravit zdravější mlsání i z vlastních receptů. Doporučuju je i pro mé pacienty (pracuji jako nutriční terapeut), ale i naše oblíbené rodinné recepty předělávám do zdravější podoby. Moc děkuji za krásný ebook
Terka Rog.
Doporučuji vřele všem. Velmi hezké provedení, inspirativní recepty. Doplněno o "výživová okénka", která stručně a přehledně poskytují vhled do konkrétního tématu.
matejckova1@seznam.cz
Již 2 týdny si připravuji úžasné mňamky. Tato kniha mi velice pomohla,ráda mlsám, ale nevěděla jsem jak na zdravou variantu. Autorkám děkuji !!!
Leonajanovska2112
Úžasná kniha plná úžasných receptů....určitě doporučuji koupit (y) Jsem s ní velice spokojená :)
zuzenka
Vřele doporučuji, ....už mám ze Stobu tři e-booky a jsem s nimi velmi spokojená, praktické rady a skvělé recepty....děkuji moc a těším se na další produkty
Verulina

Košík

Nakupte ještě za 1200  Kč a máte dopravu zdarma!