Pomůcky na hubnutí > E-booky a online kurzy > Svačím zdravě se STOBem

Svačím zdravě se STOBem

Svačím zdravě se STOBem

Cena 390 Kč


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 8 uživatelů

 

Autorky: Ing. Hana Málková, Ing. Lenka Vymlátilová


Jedná se o elektronický materiál, který si budete moct po zakoupení stáhnout do svého počítače. V tištěné verzi tento materiál neprodáváme. 


E-book Svačím zdravě se STOBem - to je více než 80 stránek plných zdravých rad i receptů na pestré a vyvážené svačinky. 

Jeho autorky, Hana Málková a Lenka Vymlátilová ho pro vás poskládaly společně s láskou a péčí a vložily do něj odpovědi na otázky, se kterými se i ony samy setkávají ve své poradenské praxi.

  • Jak být při přípravě svačinek kreativní a nestřídat to samé stále dokola?
  • Jak má vypadat nutričně vyvážená svačina?
  • Co svačit v létě, v zimě, na cestách nebo před pohybovou aktivitou?
  • Po čem nejlépe sáhnout v obchodě a z jakých potravin si vytvoříte ideální svačinovou železnou zásobu?
  • Liší se dětské svačinky od dospěláckých?

Můžete se spolehnout, že odpovědi na všechny tyto otázky naleznete v e-booku. 


E-book plný zdravých receptů a inspirace

Mimo praktické rady a tipy v e-booku najdete také celou řadu inspirativních, sladkých i slaných receptů, které jsou rozděleny do tří kategorií dle časové náročnosti na svou přípravu. A jak to u všech materiálů společnosti STOB bývá, i zde se můžete 100% spolehnout na poctivě propočítané nutriční hodnoty.

Recepty slané i sladké, rychlé i na přípravu náročnější - v e-booku je najdete všechny.

A ještě něco navíc!

Dalšími pomocníky vám jistě budou bonusy k tomuto e-booku, jako je například podrobný návod, jak si upéct domácí kváskový chléb.


Proč e-book vznikl?

"V praxi se velmi často setkáváme s tím, že klienti mají vzorně sestavená a nutričně vyvážená hlavní jídla, ale svačinky jim celodenní jídelníčky kazí. Namísto vyvážených svačinek vidíme nejčastěji koblihy, sladké pečivo, sladkosti nebo jiné rychlovky z obchodu či pouličního stánku." říká jedna z autorek e-booku Lenka Vymlátilová, která je dlouholetou lektorkou kurzů hubnutí STOBu.

Tento e-book tak vznikl pro všechny, kdo nechtějí dělat podobné chyby a naopak si přejí, aby jejich svačiny byly zdravé, chutné, nutričně vyvážené, vhodné při hubnutí a především... aby jejich přípravou nemuseli trávit příliš mnoho času.

Tak si přestaňte každý den lámat hlavu s tím, co zas připravit na svačinu, a pořiďte si náš praktický e-book, se kterým bude příprava svačin skutečně hračka!

Galerie


Recenze uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

stochlova
Zdravím a chválím !! V ebooku je spousta vynikajících receptů, které jsou propočítány i na kJ a živiny. Svačiny dělají často mým pacientům (pracuji jako nutriční terapeut) potíže, nemají nápady, co si pořád připravovat a jak si zpestřit jídelníček. Ebook mi s recepty moc pomohl. Navíc je v něm i spousta praktických nápadů, co si koupit v obchodě, na cesty nebo co mít v práci v šuplíku. Opravdu doporučuji, navíc moc krásně graficky zpracováno. J.Štochlová
katerina.nevrlkova
Kniha skvělá, obohacená o krásné fotografie, u kterých se sbíhají sliny :-) Líbí se mi rozmanitost svačinek, navíc jen z několika surovin. Vřele doporučuji :-)
Petra.hal
Prehledne zpracovane informace k tomu, jak svacit. Vse najdu na jednom miste, tedy v ebooku. Se svacinkama mam problem, tedy problem s tim, co stale vymyslet, a zde jsou prakticke navody. Fotky jsou uzasne a vybizeji k vyzkouseni. za me doporucuji !
vkunova
Přehledná, graficky krásná kniha, která na neuvěřitelných 85 stranách přináší všechno, co jste kdy chtěli vědět o zdravých svačinkách. Praktické rady, výborné recepty a přesné propočty nutričních hodnot. Je vidět, že za knihou stojí skuteční odborníci vzdělaní ve výživě. Předkládají srozumitelné, ale pravdivé informace, vyhnuli se opěvování módních trendů. Každý recept láká k vyzkoušení. Knihu využiji sama pro sebe ale hlavně jakožto dietolog pro své klienty.
zuzenka
Děkuji moc za tak přehledné pojednání o zdravých svačinkách. Moc se mi líbí,..... velká spokojenost.
Rehor72
Knížka svačinek mi dost pomohla s tím, s čím jsem dlouho bojoval: sestavit si vyhovující svačiny. Děkuji za vydání!
Iveta 1972
Dobrý den je to dobrá pomůcka.
Pleskacova
Skvělé návody a recepty, doporučuji

Košík

Nakupte ještě za 1200  Kč a máte dopravu zdarma!