Lázně Kynžvart s mindfulness


Průměrné hodnocení: 4.33
Hodnotilo: 6 uživatelů
Upřesnění místa:
lázeňský dům Šárka

Instruktor: Petra Mocová

Termín: 10.05.2020 - 16.05.2020 Přidat do kalendáře

Cena: 6950 Kč

Zbývají poslední 3 místa.
Chci vyrazit na dovolenou


Dopřejte si na jaře "lázeň" pro své nervy v lázeňském městě Kynžvart.

Zažijete týden plný aktivního odpočinku, klidu a společně s lektorkou Petrou Mocovou budete moci navíc proniknout i do tajů všímavého přístupu k hubnutí a životu.


Místo pobytu: Lázně Kynžvart, lázeňské město v západních Čechách 10 km od Mariánských Lázní, nádherné okolí s možností turistiky

Ubytování: lázeňský dům Šárka, dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV/SAT

Lázeňský dům je umístěn v lázeňské části města. Je obklopený lázeňským parkem, který je doslova oázou klidu. Tělocvična je vzdálena 50 metrů, krytý velký bazén 200 metrů.
    
Stravování: v rozsahu plné penze

Doprava: vlastní, autobusové i vlakové spojení 

Program: Hlavní programovou náplň bude tvořit pohyb v nejrůznějších formách.

Každé dopoledne se bude cvičit pod vedením Petry Mocové v tělocvičně (intervalový trénink - střídání posilování a dynamického cvičení s pauzami, posilování s vlastní vahou těla i s gumičkami). Po cvičení bude následovat plavání v krytém bazénu.

Odpoledne bude věnováno turistice po krásném okolí a návštěvě Mariánských Lázní.

Pobyt je skutečně určen milovníkům klidu, večer zde není žádná možnost zábavy. Bude ovšem zorganizována prohlídka Mariánských lázní včetně večerní Fontány. V případě zájmu lze navíc zorganizovat večerní prohlídku zámku Kynžvart. 

Cena: 6 950,- Kč


Čím bude tato dovolená jedinečná?

Velkým bonusem tohoto pobytu je večerní program lektorky, který je určen zájemcům, kteří chtějí poznat nové směry v terapii hubnutí a přístupu k životu obecně.

Petra Mocová je  jako jedna z mála v České republice certifikovanou odbornicí na všímavé jedení (mindful eating). Nabídne účastníkům workshopy na téma všímavé pozornosti (mindfulness), vědomého jedení, relaxační techniky a poradenství ve výživě a rozumné redukci váhy.

Co o lektorce Petře řekli klienti?


Podrobnosti o Lázních Kynžvart naleznete ZDEHodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

ja.bin@seznam.cz
Ahojky, vzhledem ke zdravotním důvodům jsem se fyzicky nemohla kurzu účastnit. Ale moje věrná kamarádka se mnou byla každý den ve spojení (samozřejmě i další, včetně Leničky),takže jsem měla pocit, že jsem tam s nimi. Jezdíme s Alčou již spoustu let,jsme spokojené a vždy se těšíme na další pobyty. A o tom byl i ten letošní. Zdravím moc Lenku - příští rok jedu , rovněž Málkovi a ještě jednou děkuji za urgentní vyřízení mé záležitosti. Jana B.
Helena K.
Užila jsem si hezký týden, jsem naprosto spokojená. Poznala jsem nová místa, nové lidi, nové pohybové aktivity. Lenka je človíček nabitý energií, ochotná, vstřícná, starostlivá. Patří jí můj velký dík. Helena K.
Jitka N.
Vše bylo fajn, cvičení s Lenkou, ubytování, program i krajina.... Mám jen námitky na stravu. Ta ubrala tu jednu hvězdičku. Byla bez fantazie, koření - závodní jídelna. Nebyla bych překvapená, kdyby používali na dochucení "chemii". Příště pojedu zase ráda a budu doufat, že tam nebude vařit pobočka kuchyně z Kynžvartu.
Jana B.
Vše bylo na jedničku.Strava chutná,cvičení a pak bazén -,super.Počasí byl přizpůsoben i program.Lenka vše ochotně zařídila a snažila se vyhovět všem, i když to šlo někdy těžko.Krásný kraj,minerálka ,čisté prostředí - jsem velmi spokojena a s Lenkou do nových končin pojedu ráda zase. Alena Č.
Eva Z.
Ubytování vynikající, stravování dle mne nebylo plně redukční (3x jsme měly polévku, velké přílohy), chybělo více ovoce. V tělocvičně jsem poznala jsem nové techniky cvičení, které byly velmi inspirativní. Cviky však potřebovaly více zažít, což se za 5 hodin/týden nemohlo zvládnout. Cvičitelka vhodně upravovala cviky pro ty, které měly nějaké fyzické omezení. Akva-aerobik byl krátký (15 min./návštěvu bazénu). Děkuji za promítnutí filmu Hastrman a organizační zabezpečení výletu na Kladskou a návštěvy zámku v Bečově n.T. Cvičitelce se bohužel nepodařilo kolektiv stmelit, takže jednotlivé skupinky si volný program organizovaly dle svých zájmů. Poznala jsem novou a krásnou oblast, dovolená to byla dobrá. Eva Z.
Dagmar K.
Chválím obětavý přístup cvičitelky Lenky, která se snažila vymyslet na každý den kromě cvičení (uvolnila jsem všechny spasmy) ještě další programy. Bohužel jsme byly kolektiv téměř jednotlivců, její snaha občas narážela na nezájem. Přesto hodnotím pobyt kladně, zažily jsme počasí celého roku - déšť, vítr, sníh, mlhu, slunce..., protáhly jsme tělo, prodýchaly plíce, odpočinuly od běžných starostí.

Nejbližší plánované akce


Měření složení těla, workshopy a pohybové aktivity ZDARMA


Přihlaste se, získejte podporu a buďte při hubnutí úspěšní.