Intenzivní půlroční program hubnutí se STOBem startuje v oblíbené Bystřici nad Pernštejnem

Upřesnění místa:
Bystřice nad Pernštejnem + platforma Zoom

Lektor:
Mgr. Petra Mocová
petra.mocova@gmail.com
606 420 636

Instruktor: Jana Boučková, Lenka Štěchová

Termín: 04.06.2023 - 20.09.2023 Přidat do kalendáře

Cena: 14290 Kč

Chci vyrazit na dovolenou


Nabízíme vám jedinečný pobyt v Bystřici nad Pernštejnem kombinovaný s intenzivním online kurzem zdravého hubnutí.

Intenzívní kurz vedený špičkovými lektory vás přivede nejen k trvalé redukci váhy, ale i ke zlepšení tělesné a psychické kondice. Je určen jak vám, kteří s hubnutím začínáte, tak i "chronickým dietářům" s cílem, aby vám hubnutí neodebíralo životní energii, ale aby se vám naopak žilo radostněji.

Kurz bude zahájen v krásném prostředí v Bystřici nad Pernštejnem, kde si zažijete hubnutí pohledem výživy, pohybu i psychiky, a to jak teoreticky, tak v praxi.

  • Petrou Mocovou si mimo jiné prožijete lesní terapii, dozvíte se o  novém směru mindfulness, který vám pomůže při zvládání emočního jedení a stresu vůbec.
  • Janou Boučkovu si vytvoříte aktivně jídelníček, kdy zjistíte, že i při hubnutí můžete být labužníkem.
  • S Lenkou Štěchovou si zhotovíte individuální plány k redukci váhy a udržení hmotnostních úbytků. Lenka vám pak bude laskavým průvodcem na cestě změny životního stylu až do podzimu prostřednictvím online kurzu.

Ovšem velkou podporu zažijete nejen od lektorů, ale i od účastníků tohoto unikátního kurzu navzájem. S přihláškou neváhejte, počet míst je omezen.

Je možné se zúčastnit pouze pobytu v Bystřici n. P. bez návazného online kurzu zdravého hubnutí. 

1. část: pobyt v Bystřici n. P. od 4. 6. Do 10. 6. 2023

Během pobytu v Bystřici nad Pernštejnem zažijete know how STOBu intenzivně a na vlastní kůži. Ve velkém sportovním areálu v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny najdete v rámci programu STOBu bohatou nabídku různých aktivit.

Zkušené lektorky STOBu vás seznámí s psychologickým přístupem ke zdravému hubnutí a se základy kognitivně behaviorální terapie obezity. V partě lidí, kteří mají stejný cíl jako vy, si během pobytu rovněž vyzkoušíte řadu různých druhů pohybu.

Každému účastníkovi bude změřeno složení těla metodou bio-impedance a obdrží i sadu praktických materiálů STOBu

  • Místo pobytu: město na Českomoravské vrchovině, obklopené hezkou přírodou s možností turistiky
  • Ubytování: Sporthotel v Areálu sportu a kultury, dvou- a třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, v bezprostřední blízkosti sportovní hala, krytý bazén,...
... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce


Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Bezplatné měření složení těla, online pohybové lekce nebo diskuze odborníků. Zapojte se do aktivit, které pořádáme zdarma ku příležitosti Světového dne obezity!


Představujeme vám STOBí novinku! Vyzkoušejte jedinečnou kombinaci aktivního pobytu v Bystřici nad Pernštejnem doprovázeného 8týdenním online kurzem hubnutí.


Poslední zimní kurz čeká právě na vás!

Přihlaste se do desetitýdenního komplexního kurzu zdravého hubnutí, ve kterém získáte podporu skupiny a péči odbornice na výživu a oblíbené lektorky STOBu Jany Boučkové.