Po delší době se hlásíme s čerstvými informacemi z našeho internetového obchodu. Podařilo se nám realizovat další z řady chystaných novinek.

Akční zboží

Zavedením sekce Akce & Slevy vám chceme přiblížit vybrané produkty z naší široké nabídky, můžete vyzkoušet něco nového nebo koupit vaše oblíbené produkty za velmi zajímavé ceny. Prohlédněte si aktuální nabídku se slevou až 33 %.

Vzorky zdarma

Při nákupu nad 300,- Kč dostanete zdarma vzorek zeleninových nudlí Perfect Pasta (objednávka musí obsahovat alespoň jednu položku ze sekce Potraviny, do celkové ceny se nepočítá poštovné či dobírka).

Nové odběrové místo

Další novinka potěší především obyvatele Prahy. Rozšířili jsme možnost osobního odběru o novou pobočku. Naleznete ji na adrese Za Sedmidomky 458/6, Praha 10 101 00.

Pobočka je v pohotovosti prakticky každý den, na konkrétním čase se domluvíte jednoduše:

  • Při vyplňování objednávky napíšete do pole POZNÁMKA den a čas, kdy byste si zboží rádi vyzvedli. My se vám přizpůsobíme, popř. vás kontaktujeme s nabídkou jiného vzájemně vyhovujícího termínu.
  • Z této pobočky expedujeme veškeré objednávky, zboží je zde naskladněno, tedy vždy připraveno pro vás. Osobní odběr tu není omezen pouze na materiály STOBu, ale lze tu předat veškerý sortiment včetně POTRAVIN. Díky výborné dostupnosti automobilem a parkování téměř na dvoře skladu není problém předat i větší objemy zboží.