Bystřice nad Pernštejnem - POBYT I S PROGRAMEM MINDFULNESS - UVOLNILA SE 2 MÍSTA


Průměrné hodnocení: 4.79
Hodnotilo: 47 uživatelů
Upřesnění místa:
Sporthotel

Instruktor: Petra Mocová, Jana Boučková

Termín: 25.07.2020 - 31.07.2020 Přidat do kalendáře

Cena: 6150 Kč

Bystřice nad Pernštejnem - POBYT I S PROGRAMEM MINDFULNESS - UVOLNILA SE 2 MÍSTA již skončil a nelze jej tedy objednat

Čeká na vás velký sportovní areál v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny, kde najdete bohatou nabídku aktivit nejen v rámci programu STOBu, ale i samotného areálu a blízkého okolí.

Zažijete týden plný aktivního odpočinku, klidu a společně s lektorkou Petrou Mocovou budete moci navíc proniknout i do tajů všímavého přístupu k hubnutí a životu.


Místo pobytu: město na Českomoravské vrchovině, obklopené hezkou přírodou s možností turistiky

Ubytování: Sporthotel v Areálu sportu, dvou- až třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, v bezprostřední blízkosti sportovní hala, krytý bazén, otevřené koupaliště, minigolf, hřiště na volejbal, fitcentrum, sauna, bowling

Stravování: v rozsahu plné penze

Doprava: vlastní, autobusové a vlakové spojení

Program: Hlavní programovou náplň budou tvořit různé formy pohybu, turistika a pro zájemce večerní přednášky a workshopy s tematikou nových přístupů k redukci váhy.

Každé dopoledne se bude cvičit v hale, po cvičení bude následovat plavání v krytém bazénu.

Odpoledne bude věnováno turistice po krásném okolí.

Večerní program bude tvořen workshopy na téma všímavé pozornosti (mindfulness), vědomého jedení, relaxační techniky a poradenství ve výživě a rozumné redukci váhy.

 


Cena: 6 150,- Kč, příplatek za samostatné ubytování je 300,- Kč za den


Čím bude tato dovolená jedinečná?

Velkým bonusem tohoto pobytu je večerní program lektorky, který je určen zájemcům, kteří chtějí poznat nové směry v terapii hubnutí a přístupu k životu obecně.

Petra Mocová je  jako jedna z mála v České republice certifikovanou odbornicí na všímavé jedení (mindful eating). Nabídne účastníkům workshopy na téma všímavé pozornosti (mindfulness), vědomého jedení, relaxační techniky a poradenství ve výživě a rozumné redukci váhy.

Co o lektorce Petře řekli klienti?


Více informací o pobytu naleznete ZDE

Více informací k večernímu programu ZDE 

Fotografie ZDEHodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Ludmila B.
Děkuji za pěkný zážitek, bylo velmi dobře po všech stránkách. Skvělá organizace, vstřícnost a strhující optimismus Jany a Petry, díky za to. Ludmila B.
Evžen B.
Pobyt byl příjemný a přínosný zároveň. Líbil se mi optimismus Jany a empatičnost Petry. Jídelníček byl vyvážený a chutný. Pokud bude možnost, pojedu příští rok znovu. Petra z Prahy
Anna N.
Jednoznačně to byl krásný týden. Jana a Petra jsou báječné ženské. Moc jsem si odpočinula, nabrala nových sil, energie a dokonce i zhubla. Čemuž jsem, při tak vynikajícím jídelníčku, nevěřila. Energie Jany, veliká laskavost Petry a starostlivost obou jsou nadprůměrné. Děkuji oběma a děkuji Stobu, že existuje. Pro mě je takový způsob dovolené ten nejideálnější. Anička ze Sedlčan
Jana .
Pobyt byl super, Jana i Petra super baby. Program byl náročný, ale vše se dalo stihnout a zdolat. Byla sem poprvé a už se těším na další. Za mě 100 procent. ☺️☺️☺️ Jana Jihlava
Kristýna T.
Jana i Petra naprosto suprové, dobře zorganizováno, výborně vybraný areál s mnoha možnostmi sportu či zábavy.
Jana T.
Byly jsme již na 4.pobytu, moc se nám líbilo. Jana i Petra byly perfektní, všímavé jedení je velmi vhodný doplněk sportovního programu. Super byl také aquaerobic a možnost zajít na masáž. Vše v jednom místě je veliká výhoda Bystřice. Závěrečný večer s kytarou jsme si moc užily! Pojedeme znovu. Jana
ivana-pa@seznam.cz
Byl to nádherný týden, pohodový a přitom naplněný aktivitou. Jana a Petra byly moc fajn. Byl to můj čtvrtý pobyt od STOBu a byla jsem vždy a všude spokojená. Renata P.
Alexandra .
Moc děkuji za skvělý týden. Vše bylo perfektní, cvičení se Šárkou bylo nádherné, příjemné, veselé, i když z nás lil pot! Sáša Š.
krivinkova
V Bystřici jsem byla podruhé a opět to bylo skvělé. Spousta pohybu a krásné výlety a zajímavé přednášky o výživě. Výborná kuchyně. Úbytek 2,4 kg, takže spokojenost. Dáša K.
jana M.
Na pobytu jsem byla podruhe, a chvalim zejmena jidlo, myslim, ze doslo ke zlepseni. Preji STOBu hodne uspechu. Jana

Nejbližší plánované akce


Vyberte si ze široké nabídky pohybových lekcí (low-aerobic, hormonální jóga, zdravotní cvičení) a cvičte pravidelně z bezpečí domova. 


Jediný aktuálně vypsaný kurz hubnutí!

V desetitýdenním kurzu hubnutí pod vedením zkušené lektorky STOBu Jany Boučkové získáte podporu i ověřené informace, které vám pomohou zhubnout zdravě a natrvalo.