Bystřice nad Pernštejnem - pobyt i s programem mindfulness


Průměrné hodnocení: 4.82
Hodnotilo: 56 uživatelů
Upřesnění místa:
Sporthotel

Instruktor: Šárka Stibůrková, Petra Mocová

Termín: 25.06.2023 - 01.07.2023 Přidat do kalendáře

Cena: 7600 Kč

Zbývá poslední 1 místo.
Chci vyrazit na dovolenou


Velký sportovní areál v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny, kde najdete bohatou nabídku aktivit nejen v rámci programu STOBu, ale i samotného areálu a blízkého okolí.

Zažijete týden plný aktivního odpočinku, klidu a společně s lektorkou Petrou Mocovou budete moci navíc proniknout i do tajů všímavého přístupu k hubnutí a životu.


Místo pobytu: město na Českomoravské vrchovině, obklopené hezkou přírodou s možností turistiky

Ubytování: Sporthotel v Areálu sportu a kultury, dvou- až čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, v bezprostřední blízkosti sportovní hala, krytý bazén, otevřené koupaliště, minigolf, hřiště na volejbal, fitcentrum, sauna, bowling

Stravování: v rozsahu plné penze

Doprava: vlastní, autobusové a vlakové spojení

Program: aerobní cvičení, zdravotní cvičení, cvičení s overbally, terabandy, gumičkami, cvičení na fitballech, aqua-aerobik pod vedením Šárky Stibůrkové, turistické výlety do zajímavého okolí, nordic walking, pro zájemce večerní přednášky a workshopy s tematikou nových přístupů k redukci váhy (všímavé jedení), zvládání stresu apod. pod vedením Petry Mocové. Za poplatek masáže, otevřené koupaliště, minigolf, fitcentrum, bowling, sauna, vyšetření a terapie pohybového aparátu metodou MFK   

Cena: 7600,- Kč, příplatek za samostatné ubytování je 350,- Kč za osobu a noc

Čím bude tato dovolená jedinečná?

Velkým bonusem tohoto pobytu je večerní program lektorky Petry Mocové, který je určen zájemcům, kteří chtějí poznat nové směry v terapii hubnutí a přístupu k životu obecně.

Petra Mocová je jako jedna z mála v České republice certifikovanou odbornicí na všímavé jedení (mindful eating). Nabídne účastníkům workshopy na téma všímavé pozornosti (mindfulness), vědomého jedení, relaxační techniky, zvládání stresu  a poradenství ve výživě a rozumné redukci váhy.

Co o lektorce Petře řekli klienti?

Více informací o pobytu naleznete ZDE

Více informací k večernímu programu ZDE 

Fotografie ZDE
 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Alena N.
Ubytování a výborné jídlo s velmi vstřícným personálem, s Šárkou energické cvičení v prostorné tělocvičně doplněné bazénem a parádní výlety s Petrou. Když přeje počasí i venkovnímu koupání, pobyt v Bystřici nemá chybu. Alena N.
krivinkova
Byla jsem zde počtvrté a zase to zafungovalo -1,5 kg dole. Pohyb, program, výborná strava - to prostě funguje. Navíc s fajn lidmi. Dáša K.
Kateřina E.
Pohodový týden, radost z pohybu v kolektivu, všichni příjemní, dobré jídlo, milá společnost, legrace, pohoda...jako každý rok :-) Děkuji všem. Kateřina E.
Veronika D.
Krásný a pohodový týden plný pohybu, dobré nálady, výborného jídla, super lidí. Moc rádi se sem vracíme. Veronika a Jeník
Eva S.
Pobyt byl naprosto úžasný. nemám, co bych vytkla, mohu jen chválit. Eva S.
Mária T.
Krasny pobyt so zdravou chutnou stravou, hotelove pracovníčky boli velmi mile. Skvela lektorka Petra a neskutocne energicka Šarka rozdavali vsade pohodu a radost, povzbudenie. Super som si oddychla, spoznala nove kamosky, ked budem moct, urcite pridem znovu.
Alexandra .
Pobyt v Bystřici byl bezvadný po všech stranách, nádherné cvičení s Šárkou, i ubytování a stravování. Sáša Š.
Miroslava W.
S pobytem jsem byla jako vždy spokojená, dobře se o nás starali . Šárky terapie MFK jsou bezkonkurenční. Děkuji za vše. Mirka W.
Simona C.
Pobyt byl skvělý, byla jsem zde podruhé. Výborné cvičení se Šárkou a zajímavé přednášky Petry. Ubytování hezké, jídlo dobré. Simona Ch.
Hana T.
Byla jsem moc spokojená.Zdraví Hanka Tůmová

Nejbližší plánované akce


POSLEDNÍ 3 VOLNÁ MÍSTA!

Zúčastněte se desetitýdenního kurzu zdravého hubnutí odkudkoliv online. Pod vedením koučky a výživové poradkyně Venduly Kosňovské a s podporou skupiny můžete být při hubnutí konečně úspěšní. 


Zjistěte o vláknině úplně vše!

Přihlaste se na webinář ZDARMA, kde vám poradíme, jak vlákninu zařadit do jídelníčku. Těšte se také na oblíbené recepty s vysokým obsahem vlákniny.


Přihlaste se do jediného kurzu hubnutí naživo, který proběhne toto léto v Praze!

Pohybová část kurzu, chůze s holemi, bude probíhat v pražských Letenských sadech pod vedením zkušené instruktorky Jany Sedláčkové. Teoretické lekce pak proběhnou v krásném sále centra Alivio a účastníky jimi bude provázet nutriční poradkyně Jana Mouchová. 


Svěřte své děti do rukou odborníků a naučte se společně žít zdravěji. 

Kurzy pro děti od 8 do 13 let a jejich rodiče proběhnou naživo (v Praze a Brně) a také online na platformě Zoom.