Bystřice nad Pernštejnem - NOVÝ POBYT I S PROGRAMEM MINDFULNESS


Průměrné hodnocení: 4.65
Hodnotilo: 26 uživatelů
Upřesnění místa:
Sporthotel

Instruktor: Petra Mocová

Termín: 25.07.2020 - 31.07.2020 Přidat do kalendáře

Cena: 6150 Kč

Zbývá poslední 1 místo.
Chci vyrazit na dovolenou


Čeká na vás velký sportovní areál v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny, kde najdete bohatou nabídku aktivit nejen v rámci programu STOBu, ale i samotného areálu a blízkého okolí.

Zažijete týden plný aktivního odpočinku, klidu a společně s lektorkou Petrou Mocovou budete moci navíc proniknout i do tajů všímavého přístupu k hubnutí a životu.


Místo pobytu: město na Českomoravské vrchovině, obklopené hezkou přírodou s možností turistiky

Ubytování: Sporthotel v Areálu sportu, dvou- až třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, v bezprostřední blízkosti sportovní hala, krytý bazén, otevřené koupaliště, minigolf, hřiště na volejbal, fitcentrum, sauna, bowling

Stravování: v rozsahu plné penze

Doprava: vlastní, autobusové a vlakové spojení

Program: Hlavní programovou náplň budou tvořit různé formy pohybu, turistika a pro zájemce večerní přednášky a workshopy s tematikou nových přístupů k redukci váhy.

Každé dopoledne se bude cvičit pod vedením Petry Mocové v tělocvičně (intervalový trénink - střídání posilování a dynamického cvičení s pauzami, posilování s vlastní vahou těla i s gumičkami). Po cvičení bude následovat plavání v krytém bazénu.

Odpoledne bude věnováno turistice po krásném okolí.

Večerní program bude tvořen workshopy na téma všímavé pozornosti (mindfulness), vědomého jedení, relaxační techniky a poradenství ve výživě a rozumné redukci váhy.

 


Cena: 6 150,- Kč, příplatek za samostatné ubytování je 300,- Kč za den


Čím bude tato dovolená jedinečná?

Velkým bonusem tohoto pobytu je večerní program lektorky, který je určen zájemcům, kteří chtějí poznat nové směry v terapii hubnutí a přístupu k životu obecně.

Petra Mocová je  jako jedna z mála v České republice certifikovanou odbornicí na všímavé jedení (mindful eating). Nabídne účastníkům workshopy na téma všímavé pozornosti (mindfulness), vědomého jedení, relaxační techniky a poradenství ve výživě a rozumné redukci váhy.

Co o lektorce Petře řekli klienti?


Více informací o pobytu naleznete ZDE

Více informací k večernímu programu ZDE 

Fotografie ZDEHodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Michaela P.
Přišlo mailem: v Bystřici jsme byly již potřetí, bylo nás 5...a byly jsme zase velmi spokojeny, cvičení se Šárkou je moc fajn , strava odpovídá požadavkům zdravé výživy. Děkujeme za krásný týden. Zdravíme Prokešovy
Marie K.
Bezva týden, Šárka a Jolanka výborné, cvičení mi vyhovuje. Marie K.
Marie K.
d.krivinkova@centrum.cz
Pobyt doporučuji,Pravidelný režim, výborná vyvážená strava a 2,5 hod pohybu. Zhubla jsem 1,7 kg za 4 dny, Navštívila 1 zámek a 1 hrad. Jen není tak bezprostřední kontakt s přírodou jako třeba v Bechyni nebo na Čeladence. Dáša K.
Renáta K.
V Bystřici a se STOBem jsem byla poprvé. Pobyt se mi moc líbil. Ubytování bylo příjemné, strava mi chutnala, byla pestrá a hlad jsem určitě neměla :). Šárka Stibůrková byla bezvadná, v rámci cvičení si, podle mého, každý odcvičil to, co bylo v jeho možnostech. Odpolední program byl fajn. Pokud mi to zdraví dovolí, ráda pojedu i příští rok. Tento pobyt mohu jen doporučit.
Hana D.
Na pobyt se Šárkou jezdím již 13let.To myslím svědčí o mé veliké spokojenosti s ní. Johanka se jako vždy osvědčila a i když ji někdy určité účastnice ztezovaly její roli, vždy ji zvládla. Jídlo bylo opět bez chyby a mohly jsme díky ochotnemu a milemu personálu ochutnat pro některé z nás i úplné novinky. Ubytování tu nemá chybu a pokud máte nějaký problém snaží se k co největší spokojenosti vyjít vstříc. Parta žen se opět sešla úžasná a mezi stálice se zařadily i nováčci. Šárka zajistila i návštěvu paní kosmetičky a pedikerky, která byla hojně využita. A přednáška s ochutnávkou od f. Maňák byla opět velmi úspěšná. Myslím, že ten, kdo si chce krásně zacvičit a zhubnout (našla se dáma které se podařilo zhubnout 2kg),ale i ten, kdo jede na týden relaxace a odpočinku by měl pobyt se Šárkou absolvovat.Šarka je člověk s velkým srdcem a nám vždy nabije tzv. baterky na hodně dlouho. Hana D
Kateřina E.
Velká spokojenost, díky účasti na dalším pobytu STOB (po cca 10 letech, naposled jsem byla, myslím, v Harrachově 2010) jsem poznala další krásný kout ČR.V Bystřici se mi moc líbilo, pro účel tohoto typu pobytu to je snad nejideálnější místo, kde je vše potřebné i nepotřebné "na pětníku". Bezvadné prostředí, služby i náplň pobytu, na rozdíl od jiné hodnotitelky mi "konzervativní" cvičení vyhovuje a nově styly nežádám :-). Šárka i Johanka byly velmi vstřícné, ochotné a operativní, žel, mám dojem, že někteří toho až zneužívají. Nabídka pohybových aktivit byla dostatečná, vybral si ten, kdo měl zájem o ty společné i individuální. Atmosféra byla jako vždy uvolněná, neformální, přátelská. Kateřina E.
Veronika D.
Již po třetí jsme byli v Bystřici a opět to bylo úžasné - chutné jídlo, příjemné ubytování, spousta pohybu, bazén, výlety, super parta a atmosféra. Všichni (i personál) se tam usmívají, a kdo ne, ten má smůlu - kazí to jen sám sobě. Děkuji Šárce i Johance za přístup, výdrž a nervy. Jsou na pobytu třešničkou na dortu. Veronika
Anna .
V Bystřici se mi moc líbilo. Potkala jsem tam milé a přátelské lidi, odpočinula jsem si od problémů a každodenního shonu, rozhýbala jsem se a poznala zajímavá místa v okolí. Jela bych za rok znovu, ale nevyhovuje mi termín, tak ještě nevím. Anna Š.
Ivana S.

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se na lekce low aerobicu či zdravotního cvičení s instruktorkou STOBu Hankou Hejlovou. Cvičit můžete z bezpečí domova, lekce jsou totiž vysílány online. 


Přihlaste se, získejte podporu skupiny a odborníka a buďte při hubnutí úspěšní.