Pomůcky na hubnutí > E-booky a online kurzy > Aby jídlo bylo vaší radostí, a ne starostí

Aby jídlo bylo vaší radostí, a ne starostí

Aby jídlo bylo vaší radostí, a ne starostí

Cena 390 Kč


 

Autorka: PhDr. Iva Málková


Jedná se o elektronický materiál, který si budete moct po zakoupení stáhnout do svého počítače. V tištěné verzi tento materiál neprodáváme. 


Máte výčitky svědomí pokaždé, když si dáte něco „nezdravého“?

Je pro vás těžké zůstat doma s čokoládou a nesníst ji celou?

Je pro vás jídlo útěchou a zlepšuje vám náladu?

 

Pokud jsou vaše odpovědi „ano“, pak pravděpodobně trpíte emočním jedením.

A rozhodně v tom nejste sami. Emoce mají neuvěřitelnou sílu a ve stravování to platí dvojnásob. Stres, smutek, nebo nevrlost jsou tak často mnohem silnější než naše pevná vůle a výživové znalosti. Přemýšleli jste někdy, proč i to nejsilnější odhodlání zhubnout a žít zdravě ztroskotá ve chvíli, kdy jsme vyčerpaní, smutní nebo naštvaní?

Na vině jsou právě emoce.

Stává se vám, že jíte a vlastně ani nevíte proč? Za jídlem nad plán a kily navíc často stojí stres, únava nebo i nuda!

Emoční jedení - co s tím?

Odpověď přináší nový e-book, se kterým proniknete do tajů psychologie hubnutí a efektivně se odnaučíte emočnímu jedení díky léty ověřeným technikám.

Autorkou e-booku je Iva Málková, zakladatelka společnosti STOB, která se psychologií hubnutí zabývá celý svůj život. Její metodika hubnutí založená na psychologickém směru KBT pomohla více než 10 tisícům klientů v ČR a po celém světe je uznávanou a účinnou metodikou nejen pro zhubnutí, ale i pro udržení váhových úbytků.

Poskládala jsem své odborné znalosti psycholožky, čtyřicetileté zkušenosti získané při práci s klienty i své osobní zkušenosti. Ty nejefektivnější techniky a přístupy k terapii obezity jsem seskupila dohromady a obohatila o vlastní know-how. To vše vám nyní předávám v e-booku, který vás naučí, jak si z jídla udělat přítele, nikoliv zdroj stresu. Váš život se přestane točit jen kolem jídla! Energii a čas, který vám jídlo a hubnutí doposud zabíralo, věnujte raději svým dětem, partnerům, přátelům nebo svým koníčkům. Váš život bude jistě smysluplnější a radostnější.”

Výživových rad a tipů je plný internet. Tento e-book vám však dá mnohem víc. Odpoví vám totiž konečně na otázku, proč jíte (příliš) a jak nevhodné jídelní návyky změnit. Jednou provždy.

S pomocí e-booku se naučíte mít svůj jídelníček pod kontrolou a zjistíte, že jakékoliv jídlo může být malou radostí a nikoliv zdrojem stresu a výčitek svědomí. 

A to zdaleka není všechno...

E-book „Aby jídlo bylo vaší radostí, a ne starostí“ vás vtáhne do děje. Přináší totiž celou řadu interaktivních nástrojů, díky kterým budete moci trénovat a pociťovat postupné změny k lepšímu na vlastní kůži ještě předtím, než dočtete poslední stránku!

Společně s e-bookem získáte i …

- výuková videa (NLP Zajídání hněvu a vzteku, Nácvik všímavého jedení, Jóga smíchu a další)

- nahrávky (afirmace, vizualizace, vyvážené dýchání a další)

- formulář pro záznam stravovacích návyků

- záznamový arch pro řešení jídla navíc


Tak nečekejte, až „to na vás zase přijde“, stáhněte si e-book ještě dnes a naučte se čelit svým emocím efektivně a bez pomoci jídla.

Přejeme, ať se vám daří!

Galerie


Podobné produkty

Recenze uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Košík

Nakupte ještě za 1200  Kč a máte dopravu zdarma!