Zdravotní on-line "Cvičení, které vám dá bezpečně zabrat" v rámci Světového dne obezity


Průměrné hodnocení: 4.96
Hodnotilo: 70 uživatelů
Upřesnění místa:
Zoom

Instruktor: Hejlová Hana

Termín: 06.03.2021

Zdravotní on-line "Cvičení, které vám dá bezpečně zabrat" v rámci Světového dne obezity již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Sobota18:00 - 18:4506.03.2021

Užívejte si pohyb i s kily navíc

Tato lekce je součástí pohybového programu, který proběhne online ZDARMA ku příležitosti Světového dne obezity.


V této hodině se budeme věnovat protahování a posilování celého těla v různých pozicích: ve stoje, v sedu, v kleku, v leže. Ve stoje budeme pro posilování využívat váhy vlastního těla. Pokud víte, že vám balancování činí obtíže, připravte si prosím vedle sebe židli bez koleček.

Velká pozornost bude věnovaná posilování břicha, ale nezapomeneme ani na další svalové skupiny. Posilovací prvky budou prokládány protahovacími a mobilizačními cviky. 

Respektujte svoje tělo, svoje zdravotní omezení, ale také si nechte čas jednotlivé cviky objevit, dobře a dokonale zvládnout. Zdravotní prvky cvičení vycházejí z rehabilitační formy pilates, vyžadují čas pro správné provedení, propojení všech elementů cviku.

Možnost kontroly cvičitelkou je on-line velmi limitovaná, je proto důležité respektovat potřeby a signály vlastního těla. Nezapomínejme na heslo, že méně je někdy více, on-line obzvlášť. 


Co budete potřebovat?

  1. Podložku 
  2. Středně velký ručník
  3. Místo na cvičení, a to takové, abyste ve stoje měli dost místa na upažení paží, v leže pro pohodlné protažení paží a nohou
  4. Připojení přes notebook, tablet nebo telefon - nepevný počítač vám umožní si jej natočit a případně položit na zem podle potřeby. Před začátkem hodiny se podívejte, jak dobře budete vidět na obrazovku ve stoje, v sedě a v leže.

Jak se k lekci připojíte?

Lekce bude probíhat skrze platformu ZOOM. Odkaz na cvičení vám přijde v e-mailu před lekcí.

 


UPOZORNĚNÍ | Přihlášením k lekci účastník potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a bere na vědomí, že se lekce účastní na vlastní odpovědnost a riziko. Cvičení je určené pro osoby bez vážnějších zdravotních komplikací. Případná zdravotní omezení (nemoc, úraz, omezenou pohyblivost, těhotenství apod.) je účastník povinný konzultovat se svým ošetřujícím lékařem a dbát jeho doporučení.

Těšíme se na společné cvičení. Sportu zdar!


Organizátory akce jsou spolek Hravě žij zdravě a společnost STOB (Stop Obezitě). 

         

Hlavními partnery akce jsou EASO_ECPONovonordiskRBP pojišťovnaPharmaswiss.

            

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Oksana .
Cvičení s Hankou je perfektní, krásně protáhne, ale i posiluje, všude doporučuji :-) Hanka umí vše dobře vysvětlit i online, v průběhu cvičení připomíná chyby, které během cvičení mohou nastat, člověk se hned srovná. Jen mě mrzí, že jsem prošvihla velikonoční cvičení s láhví :-) :-) Oksana
Radka J.
Skvělý kurz! Hodina na vlastní tělo, po které se člověk cítí lépe fyzicky i duševně. Možnost on-line cvičení je pro mě velkým povzbuzením v době koronavirové a doufám, že bude on-line cvičení i po koronaviru, nejsem z Prahy.
Alena A.
Úžasné cvičení. Budu pokračovat. Paní Hanka je skvělá. Moc děkuji. Alena
Jiřina .
Cvičení je perfektní, Hanka umí každý cvik velmi dobře vysvětlit a je stále v dobré náladě. Hodiny s ní jsou velmi pozitivní.
Hana .
Úžasné a ještě jednou úžasné. Díky za cvičení, které pomáhá si udržet formu v této době. Velké díky Hance Hejlové. Hana Čamrová.
Jana J.
Cvičení bylo super, jen se mi zasekával obraz. Jana
Jana .
Cvičení super, budu pokračovat i v dalším období. Hanka je příjemná a vyzařuje z ní energie, kterou nám s úsměvem ráda předává. Moc děkuji a těším se na pokračování. Jana
Barban71
Velmi dobré cvičení, dobře popsané, odcvičené, díky Hance Hejlové, která to umí rozjet. Skvělé
ludmila.havlikova@volny.cz
Cvičení s Hankou mi velmi pomáhá udržet si tělo pohyblivé, což by jinak bylo v době omezeného pohybu a i díky pokročilému věku složité. Doufám, že i v budoucnu, až budeme moci do tělocvičny, bude možnost přihlásit se k nějakému on line zdravotnímu cvičení STOBu, a to pro lidi, kteří už nemohou sami cestovat, nebo bydlí v místě, kde nemají jiné možnosti. Lída H.
Mirka O.
Perfektní cvičení, úžasná cvičitelka. Všem díky.

Nejbližší plánované akce


Hubněte ONLINE, ve skupině, a přesto z pohodlí domova! Za pomoci osvědčené metodiky.


Připojte se k online konferenci ZDARMA nebo si nechte změřit složení těla u odborníků STOBu. 


Získejte nové poznatky a inspiraci, jak se jednou provždy zbavit nadbytečných kilogramů.


Užijte si termální lázně a širokou nabídku pohybových aktivit v květnovém Štúrovu.