Konference Dialogem ke zdraví II


Průměrné hodnocení: 4.96
Hodnotilo: 23 uživatelů
Upřesnění místa:
Institut klinické a experimentální medicíny
Vídeňská 1958/9
Praha 4 14021
Zobrazit na mapě

Termín: 24.04.2016

Cena: 1050 Kč

Konference Dialogem ke zdraví II již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Neděle09:00 - 17:0024.04.2016

Dialogem ke zdraví II

Konference, která navazuje na úspěšnou předchůdkyni a opět dá prostor diskuzi, argumentům a různým názorům.

"Měl bych začít žít zdravě!" Změnit životní styl by měl snad každý, takto se to na nás valí ze všech stran. Proč vlastně? "Jím a chovám se opravdu tak, že musím něco zásadního měnit? A bude změna tou správnou cestou ke zdravějšímu stylu života nebo ne? Škodí aspartam a palmový olej opravdu tak, jak se říká? Měl bych se pravidelně detoxikovat, abych se udržel zdravý?" Ano i tyto otázky musíme řešit, když se rozhodujeme začít žít zdravě.

Roztříštěnost názorů na výživu všude kolem nás je až neuvěřitelná. Přijďte si poslechnout názory odborníků na kontroverzní a často diskutovaná témata. Přijďte si sami udělat obrázek o tom, co je a co není vhodné právě pro vás. Přijďte se podělit i o své vlastní zkušenosti. 

Názor si udělejme sami!


Konference dá prostor všem

Cílem konference je dát prostor VŠEM, kteří mají zájem diskutovat o problematice výživy a potravin. Dnešní doba nabízí nespočet protichůdných doporučení, jak se co nejlépe a nejzdravěji stravovat. Proč jich je tolik a kde je pravda?

Chceme vás seznámit s názory těch, kteří se ve výživě angažují a vyslechnout si ve vzájemné seriózní diskusi argumenty pro i proti nejrůznějším doporučením. Těšit se můžete na řadu populárních témat, jako je aspartam, palmový olej, pivo, detoxikace a nutrigenomika.

O aspartamu budou diskutovat profesorky Anna Strunecká, Jana Dostálová a lékař Petr Hlavatý. Na téma palmový olej budou hovořit biolog Jiří Jakl s docentem Jiřím Brátem. Od biotechnologa Jaromíra Fialy se dozvíte, co jste ještě nevěděli o pivu. Farmaceuti Tomáš Pruša a Richard Pfleger nás zasvětí do tématu detoxikace. A v neposlední řadě nám doktorky Václava Kunová a Irena Aldhoon Hainerová přiblíží téma genů a snižování váhy.

Program Konference Dialogem ke zdraví II


Pro koho je konference určená?

Konference je určena nejen odborníkům, ale všem, kteří se zajímají o výživu. Jídlo je součástí života nás všech a navíc velkou měrou ovlivňuje i naše zdraví, neměl by se tedy o výživu zajímat úplně každý?

Konference má akreditaci ČAS (České asociace sester) a je možné...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Eva J.
Skvělá akce. Organizace 100 %, témata vyvážená - oceňuji možnost poslechnout si názory pro i proti - a strava/spíše papáníčko mňam, mňam. Příště určitě zas!
Zuzana M.
Zajímavé témata, pozitívně hodnotím i výběr přednášejících, který byli oproti první konferenci odborně vyrovnanější, co přispělo k vysoké kvalitě jak přednášek, tak diskuze.
Marta L.
Velice zajímavá témata,skvělá organizace celé konference.

Nejbližší plánované akce


POSLEDNÍ 3 VOLNÁ MÍSTA!

Zúčastněte se desetitýdenního kurzu zdravého hubnutí odkudkoliv online. Pod vedením koučky a výživové poradkyně Venduly Kosňovské a s podporou skupiny můžete být při hubnutí konečně úspěšní. 


Zjistěte o vláknině úplně vše!

Přihlaste se na webinář ZDARMA, kde vám poradíme, jak vlákninu zařadit do jídelníčku. Těšte se také na oblíbené recepty s vysokým obsahem vlákniny.


Přihlaste se do jediného kurzu hubnutí naživo, který proběhne toto léto v Praze!

Pohybová část kurzu, chůze s holemi, bude probíhat v pražských Letenských sadech pod vedením zkušené instruktorky Jany Sedláčkové. Teoretické lekce pak proběhnou v krásném sále centra Alivio a účastníky jimi bude provázet nutriční poradkyně Jana Mouchová. 


Svěřte své děti do rukou odborníků a naučte se společně žít zdravěji. 

Kurzy pro děti od 8 do 13 let a jejich rodiče proběhnou naživo (v Praze a Brně) a také online na platformě Zoom.