Podzimní online trénink celého těla s cílem být fit


Průměrné hodnocení: 4.9
Hodnotilo: 146 uživatelů
Upřesnění místa:
Zoom

Instruktor: Běhounková Olga

Termín: 11.12.2023

Cena: 120 Kč

Podzimní online trénink celého těla s cílem být fit již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Pondělí17:00 - 18:0011.12.2023Každý týden

Cvičte pravidelně a z pohodlí domova pod vedením zkušené instruktorky STOBu Olgy Běhounkové

Cítit se dobře je přáním každého z nás. Můžete toho dosáhnout při společném cvičení, které rozvíjí tělesnou výkonnost, duševní pohodu a celkově zlepšuje naše zdraví. Posílíme oslabené a protáhneme zkrácené svaly, zlepšíme pohyblivost kloubů a mobilizujeme páteř. Cílem cvičení je aktivace svalů středu těla, který tvoří oporu páteře a působí jako prevence proti bolesti zad. Lekce budou probíhat v pomalém a středně rychlém tempu bez hudby, aby byl čas vnímat tělo. Cvičíme bez bot. 

Možnost kontroly cvičitelkou je v této podobě cvičení limitovaná, je proto důležité respektovat potřeby a signály vlastního těla. Nezapomínejte na heslo, že méně je někdy více.


V rámci online cvičení budete mít možnost se podporovat při plnění pohybové výzvy do Dne zdraví, který se koná 21. října. Sami si stanovíte pohybovou aktivitu, kterou chcete každý den plnit. Odměnou vám bude dobrý pocit ze sebe sama, a pokud přijedete na Den zdraví osobně, zastavte se u stánku STOBu pro malou odměnu.

Odměny věnuje: 


Co budete potřebovat?

  1. Podložku 
  2. Středně velký ručník, tenisový míček a 1,5 litrovou plastovou láhev naplněnou vodou z 80 %
  3. Místo na cvičení, a to takové, abyste ve stoje měli dost místa na upažení paží, v leže pro pohodlné protažení paží a nohou
  4. Připojení přes notebook, tablet nebo telefon - nepevný počítač vám umožní si jej natočit a případně položit na zem podle potřeby. Před začátkem hodiny se podívejte, jak dobře budete vidět na obrazovku ve stoje, v sedě a v leže.

Jak se k lekci připojíte?

Lekce bude probíhat skrze platformu ZOOM. Odkaz na cvičení vám přijde v e-mailu před 1. lekcí.

 


Cena zahrnuje 1 lekci.


UPOZORNĚNÍ | Přihlášením k lekci účastník potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a bere na vědomí, že se lekce účastní na vlastní odpovědnost a riziko. Cvičení je určené pro osoby bez vážnějších zdravotních komplikací. Případná zdravotní omezení (nemoc, úraz, omezenou pohyblivost, těhotenství apod.) je účastník povinný konzultovat se svým ošetřujícím lékařem a dbát jeho doporučení.

Těšíme se na společné cvičení. Sportu zdar!

 

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

jitka.zunova@zsgutova.cz
Cvičili jsme oba s manželem. Moc se nám líbilo, že je cvičení pokaždé trochu jiné, je zvládnutelné (je nám přes šedesát), Olga hezky vysvětluji a motivuje. V září bychom určitě chtěli pokračovat. Děkujeme.
Kateřina R.
Všechna on-line cvičení byla a jsou perfektní. Děkuji za STOB, děkuji za Hanku a Olgu. Jsem v perfektní kondici.
irena@uochb.cas.cz
Perfektní cvičení, posilování i protažení. Vždy jsem se po něm cítila skvěle. Moc fajn je pro mě cvičení online, protože se pohybuji mezi městem a vesnicí a nezáleží na tom, kde se v tu chvíli nacházím, všude mám cvičení na dosah ruky. Určitě budu pokračovat, zůstane-li online.
Marcelka
Cvičitelka Oinka má velmi příjemný projev, žádné sestavy, žádná hudba a přesto tak skvěle cvičení!
jitka.zunova@zsgutova.cz
Cvičili jsme s manželem a byli jsme oba moc spokojení. Líbí se mi, že hodina je pokaždé trochu jiná. Paní Olga cviky dobře vysvětluje a jsou tak akorát na zvládnutí, případně dá i možnost lelčí varianty. Hodina rychle uteče. Budeme určitě rádi pokračovat.
Klára .
Olga B. velmi dobře popisuje cviky, volí skladbu, kterou člověk pocítí na těle, zároveň vhodně a mile motivuje. Upozorňuje na správné provedení, čímž se dostavuje posílení nebo protažení kýžených partií. Děkuji moc.
Renata .
Velmi povedený a skvěle vedený kurz. Po cvičení jsem vždycky byla uvolněná, protažená, nic nebolelo, prostě paráda. Celá hodina uběhla tak rychle, protože se cvičilo plynule. Velmi oceňuji podrobné vysvětlení cviků, co nedělat,aby si člověk neublížil. Přeji hodně úspěchů do budoucna.
Blanka F.
Pod vedením sympatické Olgy si vždy skvěle protáhnu tělo po celodenním sezením u počítače a krásně se narovnám.
Stanislava V.
Bezva cvičení i cvičitelka, děkuji.
VlaS65
Jelikož jsem na tento kurz narazila náhodou, tak jsem neměla žádná očekávání. Hned první cvičení mě ale velmi příjemně překvapilo. Po dlouhé nucené cvičící přestávce mě opět bolelo tělo. Dokonce se ozvaly i svaly, které přeci v těle nejsou :-), Jelikož jsem velmi spokojená, mám před sebou fakturu na další cvičení, tak zase u video cvičení :-)

Nejbližší plánované akce


Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv!


V tomto kurzu se navíc k teorii a psychologické podpoře přidává i možnost zdravého pohybu v krásných Letenských sadech v Praze.


Letní kurz vás naučí nejen základy priessnitz a nordic walkingu, ale navíc poznáte ještě různé části Prahy a různé lektorky.