Online letní pohybová "všehochuť"


Průměrné hodnocení: 4.87
Hodnotilo: 126 uživatelů
Upřesnění místa:
Zoom

Instruktor: Jana Machová, Olga Běhounková, Hana Hejlová

Termín: 26.07.2023 - 09.08.2023

Cena: 330 Kč

Online letní pohybová "všehochuť" již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa18:00 - 19:0026.07.2023Každý týden

 

Cvičte v létě odkudkoliv a vyzkoušejte si různé druhy pohybu.


Středeční online cvičení pokračuje i přes letní měsíce. Společně s našimi šikovnými instruktorkami si budete moci vyzkoušet různé druhy pohybu a třeba i najít takový, který vám bude vyhovovat nejvíce.

V rámci letní pohybové "všehochuti" ochutnáte následující pohybové lekce:

12. 7. Zdravotní cvičení, které vám dá BEZPEČNĚ zabrat s Olgou Běhounkovou

V této hodině se budete věnovat posilování celého těla v různých pozicích: ve stoje, v sedu, v kleku, v leže. Ve stoje budete pro posilování využívat váhy vlastního těla. Zdravotní prvky cvičení vycházejí z rehabilitační formy pilates, vyžadují čas pro správné provedení, propojení všech elementů cviku.

19. 7. "Fit celé tělo" s Janou Machovou

V rámci tohoto cvičení se zaměříte na stabilitu a mobilitu páteře, posílíte oslabené a protáhnete zkrácené svaly, zlepšíte pohyblivost kloubů. Cílem cvičení je aktivace svalů středu těla, který tvoří oporu páteře a působí jako prevence proti bolesti zad. Lekce budou probíhat v pomalém tempu, aby byl čas vnímat tělo.

26. 7. Low aerobic a posilování s Hankou Hejlovou

Lekce probíhají v nízkém, nicméně konstantním tempu a respektují prostorová omezení v domácích podmínkách. Zařazeny jsou základní prvky aerobiku, často doprovázené pohyby paží. Prvky budou tvořit celky, nicméně se nebude jednat o komplikované sestavy. Posilovací část zahrnuje posilování ve stoje, s vlastní vahou těla, posilování na zemi zaměřené především na břišní svaly a závěrečné protažení.

2. 8. Zdravotní cvičení, které vám dá BEZPEČNĚ zabrat s Olgou Běhounkovou

9. 8. Low aerobic a posilování s Hankou Hejlovou


Všechny pohybové lekce budou vhodné i pro začátečníky. Možnost kontroly cvičitelkou je však v této podobě cvičení limitovaná, je proto důležité respektovat potřeby a signály vlastního těla. Nezapomínejte na heslo, že méně je někdy více.


Co budete ke cvičení potřebovat?

  1. Podložku
  2. Středně velký ručník, tenisový míček, overball 23-27 cm (pro lekce zdravotního cvičení s Olgou Běhounkovou a ručník i pro lekce s Hankou Hejlovou)
  3. Sportovní obuv (pro lekce low-aerobicu s Hankou Hejlovou)
  4. Místo na cvičení, a to takové, abyste ve stoje měli dost místa na upažení paží, v leže pro pohodlné protažení dolních i horních končetin
  5. Připojení přes notebook, tablet nebo telefon - nepevný počítač vám umožní si jej natočit a případně položit na zem podle potřeby. Před začátkem hodiny se podívejte, jak dobře budete vidět na obrazovku ve stoje, v sedě a v leže.

Jak se k lekci připojíte?

Lekce bude probíhat skrze platformu ZOOM. Odkaz na cvičení vám přijde v e-mailu po přihlášení. Odkaz bude pro všechny pohybové lekce stejný.

 


Cena zahrnuje 3 lekce. 

UPOZORNĚNÍ | Přihlášením k lekci účastník potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a bere na vědomí, že se lekce účastní na vlastní odpovědnost a riziko. Cvičení je určené pro osoby bez vážnějších zdravotních komplikací. Případná zdravotní omezení (nemoc, úraz, omezenou pohyblivost, těhotenství apod.) je účastník povinný konzultovat se svým ošetřujícím lékařem a dbát jeho doporučení.

Těšíme se na společné letní cvičení. Sportu zdar!

 

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

luccifera
Výborné cvičení, moc sympatická cvičitelka. Cvičení hezky ukázané, komentované a poměr byl správně vybalancovaný, aby nenudil.
Irena N.
Cvičila jsem se STOBem poprvé díky on-line přenosu. Děkuji za něj. Vyzkouším ještě další druhy cvičení a věřím, že si vyberu to, které mi bude sedět nejvíce. Protahování s paní Hankou bylo velmi příjemné..
rasaja
Cvičení na záda bývají potřebná a nudná.Tak jsem to i očekávala.Zmýlila jsem se .Hana Hejlová je výborná cvičitelka! Příměry vývrtky a televizního sedu mě pobavily.Cítím se dobře,díky moc!
Iveta Z.
Nejlepší a nejpříjemnější cvičení,které jsem absolvovala online.Krásně jsem se protáhla,zjistila jsem že mám mnohem víc svalů,než jsem doteď tušila.Paní Hanka je moc příjemná,líbilo se mi tempo i občasné upozorňování-ramena dolů,břicho zatáhnou a podobně...což si člověk v zápalu sám neuvědomuje.Moc děkuji
alenazmeskalova
Cvičením jsem nadšená, líbí se mi výběr a řazení cviků a jejich popis. Vyhovuje mi tempo. Hanka je velmi příjemná, názorná a motivující. Cvičím pravidelně a cítím se fajn. Moc děkuji !
Sona.M
Na cvičení s Hankou se vždy těším. Cvičení je pestré, pokaždé jiné. Hanka cviky velmi dobře vysvětluje a je vždy pozitivně naladěna, hodina s ní mi uteče jako voda. Jsem moc ráda, že je v této době možné on-line cvičení. Děkuji za názorná videa a Hance i kolektivu STOB, že se o nás tak staráte.
Zuzana M.
Super, kladně hodnotím velkou snahu upozorňovat na možné chyby během cvičení. Je to velká pomoc. Zuzana M.
Hana K.
Cvičení je bezvadné, po dlouhé době cvičím s cvičitelkou, navíc skvělou. Děkuji za tuto možnost, jsem ráda, že pokračujeme. Hana K.
honne
Cvičí se mi moc hezky a nejvíc mě baví Hanky připomínky. Vždycky upozorní, na co si dát pozor - a vždycky se trefí :-). Děkuju za to Pavla N.
Martina H.
Skvělá cvičitelka i cvičení. Díky za toto cvičení online .

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se do kurzu zdravého hubnutí v Praze a zhubněte zdravě a natrvalo s podporou odborníka.


Jediný letní online kurz! Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv! Za pomoci osvědčené metodiky.