Online letní pohybová "všehochuť"


Průměrné hodnocení: 4.87
Hodnotilo: 126 uživatelů
Upřesnění místa:
Zoom

Instruktor: Jana Machová, Olga Běhounková, Hana Hejlová

Termín: 26.07.2023 - 09.08.2023

Cena: 330 Kč

Online letní pohybová "všehochuť" již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa18:00 - 19:0026.07.2023Každý týden

 

Cvičte v létě odkudkoliv a vyzkoušejte si různé druhy pohybu.


Středeční online cvičení pokračuje i přes letní měsíce. Společně s našimi šikovnými instruktorkami si budete moci vyzkoušet různé druhy pohybu a třeba i najít takový, který vám bude vyhovovat nejvíce.

V rámci letní pohybové "všehochuti" ochutnáte následující pohybové lekce:

12. 7. Zdravotní cvičení, které vám dá BEZPEČNĚ zabrat s Olgou Běhounkovou

V této hodině se budete věnovat posilování celého těla v různých pozicích: ve stoje, v sedu, v kleku, v leže. Ve stoje budete pro posilování využívat váhy vlastního těla. Zdravotní prvky cvičení vycházejí z rehabilitační formy pilates, vyžadují čas pro správné provedení, propojení všech elementů cviku.

19. 7. "Fit celé tělo" s Janou Machovou

V rámci tohoto cvičení se zaměříte na stabilitu a mobilitu páteře, posílíte oslabené a protáhnete zkrácené svaly, zlepšíte pohyblivost kloubů. Cílem cvičení je aktivace svalů středu těla, který tvoří oporu páteře a působí jako prevence proti bolesti zad. Lekce budou probíhat v pomalém tempu, aby byl čas vnímat tělo.

26. 7. Low aerobic a posilování s Hankou Hejlovou

Lekce probíhají v nízkém, nicméně konstantním tempu a respektují prostorová omezení v domácích podmínkách. Zařazeny jsou základní prvky aerobiku, často doprovázené pohyby paží. Prvky budou tvořit celky, nicméně se nebude jednat o komplikované sestavy. Posilovací část zahrnuje posilování ve stoje, s vlastní vahou těla, posilování na zemi zaměřené především na břišní svaly a závěrečné protažení.

2. 8. Zdravotní cvičení, které vám dá BEZPEČNĚ zabrat s Olgou Běhounkovou

9. 8. Low aerobic a posilování s Hankou Hejlovou


Všechny pohybové lekce budou vhodné i pro začátečníky. Možnost kontroly cvičitelkou je však v této podobě cvičení limitovaná, je proto důležité respektovat potřeby a signály vlastního těla. Nezapomínejte na heslo, že méně je někdy více.


Co budete ke cvičení potřebovat?

  1. Podložku
  2. Středně velký ručník, tenisový míček, overball 23-27 cm (pro lekce zdravotního cvičení s Olgou Běhounkovou a ručník i pro lekce s Hankou Hejlovou)
  3. Sportovní obuv (pro lekce low-aerobicu s Hankou Hejlovou)
  4. Místo na cvičení, a to takové, abyste ve stoje měli dost místa na upažení paží, v leže pro pohodlné protažení dolních i horních končetin
  5. Připojení přes notebook, tablet nebo telefon - nepevný počítač vám umožní si jej natočit a případně položit na zem podle potřeby. Před začátkem hodiny se podívejte, jak dobře budete vidět na obrazovku ve stoje, v sedě a v leže.

Jak se k lekci připojíte?

Lekce bude probíhat skrze platformu ZOOM. Odkaz na cvičení vám přijde v e-mailu po přihlášení. Odkaz bude pro všechny pohybové lekce stejný.

 


Cena zahrnuje 3 lekce. 

UPOZORNĚNÍ | Přihlášením k lekci účastník potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a bere na vědomí, že se lekce účastní na vlastní odpovědnost a riziko. Cvičení je určené pro osoby bez vážnějších zdravotních komplikací. Případná zdravotní omezení (nemoc, úraz, omezenou pohyblivost, těhotenství apod.) je účastník povinný konzultovat se svým ošetřujícím lékařem a dbát jeho doporučení.

Těšíme se na společné letní cvičení. Sportu zdar!

 

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Kateřina R.
Nejlepší byla poslední lekce s Olgou
irena@uochb.cas.cz
Cvičení bylo výborné, jen mi moc nevyhovuje online cvičení aerobicu, kde není dobře synchronizován pohyb s hudbou. Nejlepší bylo cvičení bez hudby s Olgou.
Hana .
Byla jsem velice spokojená s tímto cvičením. Okusila jsem i jiná cvičení s jinými cvičitelkami. A mohu říci, že všechny cvičitelky byly moc fajn. A teď nevím, kterým cvičením mám dát přednost. Hana Čamrová
Edita P.
Skvělé, dekuji
Monika F.
Prázdninové cvičení super! Takový mix by se mi líbil i během školního roku. Lektorky jsou milé a ví, jak vést lekce online. Děkuji!
Vladimira L.
Výborný nápad zkombinovat různé instruktorky a typy cvičení přes léto. Moc se mi líbilo. Kvalita cvičení je u stobu standart, takže už cvicim pravidelně od te doby, co jsou on-line k dispozici.
ingrid H.
Cvičení s Janou bylo výborné jako vždy, je to přesně to, co potřebuju, protažení celého těla, aktivace svalů, na které si běžný člověk ani nevzpomene a k tomu kontakt s milým a příjemným člověkem, který všechna cvičení řádně vysvětlí, abychom z toho měli co největší přínos. Kéž by cvičení pokračovalo. Ingrid H
Lucie H
Cvičení s Janou bylo super, protažení celého těla, aktivace svalů, na které si běžný člověk ani nevzpomene, příjemná únava po cvičení. Jana každý cvik vysvětlí a ukáže správné a event. i chybné provedení abychom každý cvik maximálně využili a neublížili si. Navíc je Jana moc milý člověk a při cvičení vytváří hezkou atmosféru. Díky za to. Lucie H
Andrea F.
Janino cvičení mi vyhovuje svou adekvátní náročností. Dostanu do těla, ale není to nuda a utrpení. Instrukce jsou srozumitelné, takže nemám depku, že nevím, co se po mně chce. Druhý den nechcípu namoženými svaly, ale bývám příjemně protažená. Je skvělé, že se nemusím nikam plahočit, jen se nezapomenout připojit!
Klára .
Olga má cvičení promyšlené, plynulé, skvěle popisuje cviky a pozice těla, stále upozorňuje, na co si dávat pozor. Mile motivuje. Děkuji Olze za celý cyklus jarního cvičení.

Nejbližší plánované akce


Hubněte ONLINE, ve skupině, a přesto z pohodlí domova! Za pomoci osvědčené metodiky.


Připojte se k online konferenci ZDARMA nebo si nechte změřit složení těla u odborníků STOBu. 


Získejte nové poznatky a inspiraci, jak se jednou provždy zbavit nadbytečných kilogramů.


Užijte si termální lázně a širokou nabídku pohybových aktivit v květnovém Štúrovu.