Jarní Fit-aerobik a posilování


Průměrné hodnocení: 4.84
Hodnotilo: 44 uživatelů
Upřesnění místa:
ZŠ Plamínkové
Plamínkové 2
Praha 4 14000

Instruktor: Dita Slánská, Mária Weisserová

Termín: 12.06.2023

Cena: 120 Kč

Jarní Fit-aerobik a posilování již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Pondělí18:00 - 18:5512.06.2023Každý týden

Cena zahrnuje 1 lekci. 

Lekce budou rozděleny na dvě části: v první půlhodině budete cvičit ve stoje aerobik bez poskoků. Výběr prvků a jejich skládání v jednoduchou sestavu bude podřízen cíli této části lekce - zvyšovat fyzickou kondici, posílit kardiovaskulární systém, budovat vytrvalost a spalovat tuky. Cvičit se bude sice v nízkém, ale konstantním tempu.
Druhá část lekce bude věnována posilování ve stoje i v leže. Ve stoje budete využívat váhu vlastního těla a pracovat na rozvoji stability. V leže posílíte celé tělo, ale také se důkladně protáhnete jak mezi cviky, tak na závěr.

 

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Dita F.
Cvičení je bezva, jen bych moc uvítala, kdyby byly k dispozici karimatky na místě.
Marie P.
Cvičení je fajn, cvičitelky jsou super.
Helena U.
Marie P.
Majka byla skvělá, její cvičení mi vyhovuje a sedlo mi. Hodiny mě bavily a rychle utekly. Po cvičení jsem měla dobrý pocit, že jsem něco pro sebe udělala. Při cvičení s Ditou jsem měla trochu problém s tím, že sestavy jsou na mě složité, nejsem schopná si zapamatovat tolik cviků za sebou, tak jsem v tom hodně plavala a byla jsem úplně mimo. Nic si z toho nedělám, ale stejně to zkazí ten dobrý pocit ze cvičení. Nicméně, to je moje chyba, cvičitelka za to nemůže :-)
Helena U.
Obě cvičitelky jsou velmi dobré, víc mi vyhovuje cvičení s Majkou. Helena
caisova1@seznam.cz
Fajn je střídání lektorek, každá má svůj styl, který mě baví. Sestavy na zahřátí a pak pořádné posilování celého těla
p.havlickova
Tereza K.
Jana J.
Jana J. Cvičení s Ditou je perfektní. Je to skvělá cvičitelka.
Marcela K.
Cvičení s Ditou mně vyhovovalo na 100%. Trošku poskočíme a potom si zaposilujeme. Někdy nám dala docela zabrat. Jediné mínus je, že si musíme nosit podložky. Je škoda, že podložky nejsou k dispozici.

Nejbližší plánované akce


Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv!


V tomto kurzu se navíc k teorii a psychologické podpoře přidává i možnost zdravého pohybu v krásných Letenských sadech v Praze.


Trpí Vaše dítě nadváhou nebo obezitou? Musíte chodit v čase prázdnin do práce a chcete, aby Vaše dítě trávilo čas smysluplným způsobem a ještě udělalo něco pro své zdraví? Přihlaste Vaše dítko na příměstský tábor vedený zkušenými lektorkami.


Letní kurz vás naučí nejen základy priessnitz a nordic walkingu, ale navíc poznáte ještě různé části Prahy a různé lektorky.