Vánoční webinář: Jak zvládnout Vánoce bez přibírání?


Průměrné hodnocení: 4.85
Hodnotilo: 150 uživatelů
Upřesnění místa:
platforma Zoom

Lektor:
Mgr. Petra Mocová
petramocova@stob.cz
606 420 636

Termín: 06.12.2021

Cena: 150 Kč

Vánoční webinář: Jak zvládnout Vánoce bez přibírání? již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Pondělí18:00 - 19:3006.12.2021

 

Zjistěte od našich nejlepších odbornic na výživu i psychiku při hubnutí, jak zvládnout Vánoce bez přibírání. 


Krásné vánoční svátky mohou být pro hubnoucí obávaným obdobím. Proč?

Protože lákadel je mnoho a vůle odolat není nekonečná. Naši klienti tak přichází každoročně se strachem, že jejich váha pod tíhou vanilkových rohlíčků a skleniček vaječného likéru poletí strmě nahoru. 

Pokud se i vy obáváte svátečního přírůstku, přihlaste se na náš vánoční webinář, během kterého se s vámi zkušené lektorky kurzů zdravého hubnutí, Lenka Vymlátilová a Petra Mocová, podělí o své tipy, jak zvládnout Vánoce bez přibírání. A přesto pohodově.


Během webináře lektorky představí 10 tipů, jak na svátky bez obav z přibírání

Webinář bude velmi praktický a zaměřený na konkrétní výživové a psychologické tipy, které vám pomohou zvládnout letošní Vánoce bez váhového přírůstku. 

S lektorkami se postupně zaměříte na témata jako:

  • asertivita a zvládání pobídek k jídlu na návštěvách,
  • zvládání předvánočního stresu,
  • triky, jak snížit energetickou hodnotu vánočních dobrot,
  • a další!

Nenechte si webinář ujít a přihlaste se co nejdříve. 


Jak webinář proběhne?

Webinář proběhne na platformě Zoom. Odkaz na webinář vám přijde v e-mailu po přihlášení.

>> Pokud s platformou Zoom nemáte žádné zkušenosti, doporučujeme projít si tento návodný článek.<<


Kdo vás webinářem provede?

První ze dvou odbornic, které vás webinářem provedou, bude lektorka kurzů hubnutí STOB Petra MocováPetra pracuje jako gestalt terapeutka a výživová poradkyně. Jídlo je její osobní i profesní vášní. Ráda propojuje témata terapie a výživy, aby jídlo bylo radostí, a ne starostí. Petra patří k několika málo odborníkům na všímavé jedení (mindful eating) v České republice, kteří absolvovali i zahraniční výcvik v této metodě.


Druhou odbornicí, která se s vámi během webináře podělí o své tipy, bude lektorka kurzů hubnutí STOB Lenka Vymlátilová, odbornice na výživu a potraviny. Lenka vystudovala Chemii a technologii potravin na VUT v Brně a v oblasti výživy a redukce hmotnosti absolvovala bezpočet kurzů. V rámci své více než 11 leté praxe již pomohla stovkám klientů.


Těšíme se naviděnou na webináři.

Tým STOBuHodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Jane87711
Webinář zatím nemohu ohodnotit. Bohužel jsem přišla pozdě a stihla pouze závěr. Čekám na záznam.
luckazikmundova@email.cz L.
miladastehlikova
Leni a Petro jako vždy perfektní. Recepty Haničky také. Velmi zajímavé informace
Flouskova
Marcela U.
Celkově se mi seminář líbil,doplnila bych ho o informaci o trvanlivosti uvařených jídel.Mám namysli,že nejlepší je sníst právě uvařené zeleninové jídla-zásaditost jídel(což je super),čím jsou starší tím mají větší kyselejší charakter,při trávení vzniká více toxinu,takže pokud není dobré trávení může se jich i víc přes střeva dostávat do těla a usazovat se tam. Vím,že často si vaří lidé na 3dny dopředu,někdy i na pět,tak mi připadá,že i tento význam-jíst právě uvařené jídlo z čerstvých základních surovin,by bylo dobré zmínit.Moc děkuji,že takové semináře pořádáte,hlavně za jejich dostupnost pro všechny.
Vlasta Březinová
Moc děkuji. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací.
Jarka773
Přínosný seminář ohledně vysvětlení mýtů k pesticidům, výživovým hodnotám zeleniny či k biopotravinám a super recepty na závěr :)
Šárka A.
Lenka nikdy nezklame.
Petra J.
Díky. Nikdy není na škodu znovu slyšet to, jak to má správně vypadat. Navíc se vždy najde nějaký nový tip, který je pro praktický život fajn.
zuzana G.
Je spousta informaci, ktere uz znam a presto se vzdy dozvim neco zajimaveho. Krome toho me webinar vzdy namotivuje k vetsi spotrebe zeleniny :-) Dekuji

Nejbližší plánované akce


5 workshopů, 5 lektorek, 5 pohybových lekcí.

Využijte léto k načerpání nové inspirace pro zdravé hubnutí či změnu životního stylu. Jeden workshop s pohybovou lekcí pouze za 250 Kč!


Cvičte v létě odkudkoliv online a vyzkoušejte si různé druhy pohybu, jako je power jóga, Salsa, zdravotní cvičení či bodystyling.


Souhlasíte s tím, že hubnutí začíná a končí v hlavě?

Zhubněte zdravě a natrvalo za pomoci skupiny a odborníka na psychiku při hubnutí. Kurzů se můžete zúčastnit naživo v Praze i online.