Online konference "Žít a hubnout pro zdraví"


Průměrné hodnocení: 4.57
Hodnotilo: 176 uživatelů

Termín: 01.03.2021

Online konference "Žít a hubnout pro zdraví" již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Pondělí17:30 - 20:3001.03.2021

Online konference ZDARMA s odborníky STOBu

Konference "Žít a hubnout pro zdraví" proběhne ku příležitosti letošního Světového dne obezity.


Důvody, proč se člověk pouští do hubnutí, jsou různé. Často to bývá vzhled, ale třeba i tlak okolí. Naše zkušenosti však říkají, že ten hlavní důvod by měl být vždy stejný... ZDRAVÍ.

Za pomoci online konference a dalších aktivit, které pořádáme v týdnu od 1. do 7. 3. 2021 chceme veřejnosti ukázat, že hubnout je potřeba rozumně, zdravě a s laskavým nadhledem. Zkrátka tak, aby bylo hubnutí radostí a ne starostí. 

Jednotlivá témata online konference proto spojuje pozitivní pohled na danou problematiku. Přihlaste se zdarma a užijte si tuto "pozitivní" konferenci společně s námi!


Program konference

Program konference je zatím předběžný a může docházet ke změnám.

Konference představí 7 odborníků a zajímavá aktuální témata z oblasti hubnutí, výživy a zdravého životního stylu.


17.30 - 17.55 Žít a hubnout pro zdraví

   PhDr. Iva Málková a MUDr. Alena Šteflová, Ph.D.

Iva Málková vás seznámí s tradicí Světového dne zdraví a co si můžete celý týden se STOBem užít. Zmíní i filozofii STOBu, kdy se vás snažíme dovést k tomu, abyste byli aktivním tvůrcem svého zdraví a štěstí. To znamená nepodléhat toxickému prostředí a napodmiňovaným zlozvykům, ale dojít k samostatnému vytvoření jídelníčku, k nalezení pohybové aktivity, která dělá člověku dobře a k celkovému zvyšování tělesné a psychické odolnosti.

Alena Šteflová vám řekne, co ovlivňuje kvalitu našeho života, proč je pohyb důležitý v každém věku pro zachování fyzické a duševní kondice a jaký význam má prevence pro naše zdraví a proč nemáme vyhazovat pozvánky na screeningové programy. Otázka prevence je stále aktuálnější a je dobře, že se o ni konečně začíná hovořit. Ale tím to vše teprve začíná.


18.00 - 18.25 Co pozitivního si můžeme vzít z výživových trendů dnešní doby?

  Eva Chocenská

Eva je lektorkou kurzů zdravého hubnutí STOB a nutriční terapeutkou s dvacetiletou praxí. Je známá svým komplexním přístupem k hubnutí a zdravému životnímu stylu. Kromě složení stravy klade velký důraz na příjemné prožívání života. Eva se výborně orientuje v aktuálních výživových směrech a...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Jitka R.
Konference se mi moc líbila. Do teď jsem v šoku, že takto otevřeně někdo promluvil i o prášcích a přitom bylo důrazně řečeno, že to jenom s nimi nejde. Děkuji
Hana S.
Všechny přednášky byly velmi zajímavé, jen u přednášky paní doktorky o lécích jsem čekala naťuknuté téma prodávaných spalovačů pro sportovce apod..ale nebylo vysvětleno. Meditaci jsem již nesledovala, nebyly podmínky.
ludmilač
Seminář byl dobře koncipovaný, pestrý, představil a zhodnotil i současné výživové směry. Každý si mohl najít, co ho zajímá. Protože se o tuto problematiku zajímám dlouhodobě, nejpřínosnější pro mne byla poslední přednáška - novinky v označování kvality potravin barevnými štítky. Zajímavé informace přinesla přednáška Lenky Vymlátilové, která shrnula to nejdůležitější, co je třeba dělat, aby se člověk nedostal do kolečka jojo efektu. Neodsuzuji žádné cesty ke snížení nadváhy, osobně dávám přednost trpělivé a soustavné práci na sobě a na zkvalitnění výživy, kosmickou stravu a léky považuji za berličky, my se ale učíme chodit samostatně. L. Čumplová
MagiSlunce
Alžbeta K.
Dagmar K.
Super seminář, děkuji
Iva D.
Ladislava Marková M.
Konference byla zajímavá, dozvěděla jsem se spoustu zajímavých a užitečných věcí. Děkuji, že jsem se mohla zúčastnit.
Marie J.
Bylo to velmi přínosné, nikdy není na škodu připomínat věci, které vlastně již dávno víme, ale stoprocentně nežijeme. Děkuji. Marie J.
Tereza J.

Nejbližší plánované akce


5 workshopů, 5 lektorek, 5 pohybových lekcí.

Využijte léto k načerpání nové inspirace pro zdravé hubnutí či změnu životního stylu. Jeden workshop s pohybovou lekcí pouze za 250 Kč!


Cvičte v létě odkudkoliv online a vyzkoušejte si různé druhy pohybu, jako je power jóga, Salsa, zdravotní cvičení či bodystyling.


Souhlasíte s tím, že hubnutí začíná a končí v hlavě?

Zhubněte zdravě a natrvalo za pomoci skupiny a odborníka na psychiku při hubnutí. Kurzů se můžete zúčastnit naživo v Praze i online.