Workshop: Komunikace s klientem při nutričním poradenství/terapii


Průměrné hodnocení: 4.75
Hodnotili: 4 uživatelé
Upřesnění místa:
Lékařská fakulta Masarykovy univerzity
Kamenice 5
Brno 625 00
Zobrazit na mapě

Lektor:
Mgr. Petra Mocová
petramocova@stob.cz
606 420 636

Termín: 18.09.2016

Cena: 1890 Kč

Workshop: Komunikace s klientem při nutričním poradenství/terapii již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Neděle09:00 - 16:3018.09.2016

Pohybujete se na poli nutriční terapie nebo poradenství? Máte již dostatečné výživové znalosti, ale chtěli byste se naučit lépe komunikovat se svými klienty nebo pacienty? Právě pro vás máme připraven tento praktický workshop - Komunikace s klientem při nutričním poradenství/terapii.

Součástí vaší práce je každodenní styk s lidmi, a proto je nezbytné vědět, jak s klientem mluvit, co říkat a co raději neříkat, co (ne)dělat v konkrétních situacích a jak posílit váš vzájemný vztah, protože na něm do velké míry závisí úspěch vaší spolupráce. Tento seminář je určen jak začátečníkům tak i těm, kteří mají už nějaké zkušenosti, ale rádi by se dozvěděli něco nového a získali inspiraci, a v neposlední řadě se také podělili o své vlastní zkušenosti.

Přijďte se dozvědět zajímavosti z psychologie, které můžete uplatnit ve vaší nutriční praxi. Naučíte se posilovat vztah s klientem a zefektivníte čas, který spolu strávíte.

Kdy? V neděli 18. 9. 2016, od 9:00 do 16:30 hod. v Brně (místo bude upřesněno)

S kým? Mgr. Petrou Mocovou


Na co se můžete těšit?

9:00 – 9:30 registrace, seznámení, očekávání

9:30 – 10:45 účinné faktory v terapii, stanovování cílů, nácvik

10:45 – 11:00 pauza

11:00 – 12:15 koučovací model vedení rozhovoru, nácvik

12:15 – 13:15 oběd

13:15 – 14:30 aktivní naslouchání, posílení motivace, inspirace, práce s odporem

14:30 – 14:45 pauza

14:45 – 16:30 videoukázka, rozbor, případové studie, diskuze, závěr

 

Drobné občerstvení bude zajištěno. 


Cena:

od 1. 7. 2016 do 17. 9. 2016 cena 1 890,- Kč

Správná komunikace je základem úspěchu. Chcete-li klientovi nebo pacientovi opravdu pomoct, ale bohužel se to pokazí jedním špatným gestem, větou nebo slovem, tak je to ohromná škoda. Stalo se vám to někdy? Přijďte to s námi napravit.

 

„Vzdělávání nás baví.“

Váš STOBHodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

lenkavymlatilova
Velmi přínosný workshop pod vedením příjemné lektorky. Oceňuji velkou praktičnost, nešlo o "pouhé" učení teorie. Lektorka nám ukázala možnosti, jak pracovat s klienty na prvním setkání, jak příjemně klientovi nabídnout možnosti spolupráce, stanovit hranice spolupráce a jak s klienty pracovat dlouhodobě. Domů jsme si odnesli přednášky nabité otázkami, které jsou použitelné přímo do praxe nutričního poradenství a nejedná se o obecné koučovací otázky, které si mohu přečíst v každé knize. Velmi kladně hodnotím i prostor věnovaný diskusím. Bylo moc fajn slyšet, že i ostatní poradci řeší stejné "potíže" jako já. Určitě se budu ráda účastnit dalšího workshopu a doufám, že opět pod vedením Petry Mocové..:-) Děkuji.
Marcela A.
Bylo to přínosné, lektorka byla také fajn. Klidně bych šla na další podobnou akci. Díky Marcela A.
Renata V.
Pro mne velmi přínosné. Perfektní lektorka! Kurz mi pomohl k pohledu z jiné stránky. Samozřejmě, že musíme být tak trochu psychologové, ale nikdy není na škodu si nechat podat komplexní informace v uceleném souboru. Děkuji!

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se na lekce low aerobicu či zdravotního cvičení s instruktorkou STOBu Hankou Hejlovou. Cvičit můžete z bezpečí domova, lekce jsou totiž vysílány online. 


Přihlaste se, získejte podporu skupiny a odborníka a buďte při hubnutí úspěšní.