Srí Lanka


Průměrné hodnocení: 3.75
Hodnotili: 4 uživatelé
Upřesnění místa:
jihozápadní pobřeží Srí Lanky, Barberyn Beach Ayurveda Resort, Beruwala
Barberyn reef
Barberyn Srí Lanka

Lektor:
Iva Málková

Termín: 15.03.2021 - 31.03.2021 Přidat do kalendáře

Zbývají poslední 3 místa.
Chci vyrazit na dovolenou


Zažijte nezapomenutelný léčebný, relaxační a redukční pobyt pro všechny věkové a váhové kategorie na SRÍ LANCE.

Srí Lanka je ostrovem palmových hájů obklopených oceánem s dlouhými plážemi. Je to zapomenutý kousek ráje na zemi, kde vládne moudrost Buddhy, žijí milí lidé a panuje věčné léto.

Láká vás ji poznat? Pak si naplánujte v březnu útěk do ráje společně s námi.


Místo pobytu:  jihozápadní pobřeží Srí Lanky, Barberyn Beach Ayurveda Resort, Beruwala

Termín: 15.3. - 31.3.2021    

Odlet z Prahy 15.3., pobyt v Barberynu 16.3. - 30.3., přílet do Prahy 31.3. 

Ubytování: Sanatorium Barberyn Beach Ayurveda Resort v jednolůžkových, popř. na vyžádání dvoulůžkových pokojích (nižší cena) přímo u pláže v zahradě, kde můžete v nádherném prostředí po procedurách relaxovat, pokoje nejsou vybaveny klimatizací, protože to ajurveda nedoporučuje. V sanatoriu je malý počet pokojů výrazně dražších s možností klimatizace - na vyžádání lze zařídit i tyto pokoje.

Pláž: Pláž je přímo před hotelem a můžete si vybrat koupání jak v oceánu, kde mohou být větší vlny, tak v laguně v klidném moři, k dispozici je i větší bazén s mořskou vodou a vířivkou.

Program: Hlavním programem je ajurvédská léčba v nejvyšší kvalitě organizována sanatoriem. STOBem není organizováno žádné cvičení, které při ajurvédské léčbě není přínosem. Je možné se zúčastnit dalších aktivit centra, které jsou již v ceně, jako je joga, meditace, kurzy vaření, výlety apod. Případné jazykové problémy Vám pomůže ve výše uvedených termínech na místě řešit Iva Málková  a Hana Drábková (překlady u  lékaře a dle potřeby).

Stravování: Stravování je zajištěné v rozsahu plné penze je určeno na základě diagnostiky. Sestává se především z čerstvé zeleniny, ovoce, luštěnin, obilí, ryb, šťáv a vede k redukci váhy.


Doprava: leteckou společností Qatar Airlines

Cena: letenka s taxou 14 000,- Kč až 25 000,- Kč  dle aktuální nábídky, letenky v nižší cenové relaci je většinou nutné zaplatit ve značném předstihu (do 15.9. kolem 14 000,- Kč) 
          - ubytování s plnou penzí v jednolůžkovém pokoji Standard 95 Eur za noc 
          - ubytování s plnou penzí v jednolůžkovém pokoji Classic 115 Eur za noc
          - ubytování s plnou penzí...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

admin
Pobytu na Srí Lance, organizovaném Stobem jsem se zúčastnila již popáté a vždy jsem velmi spokojená. Péče ajurvédských masérek, lékařů a vůbec celého personálu je vždy bezchybná, zároveň snaha p. Ivy Málkové i její sestry o to, abychom byli spokojeni po všech stránkách je také příkladná. Ljuba Tomaszková

Nejbližší plánované akce


Hormonální jóga, salsa, low-aerobic nebo třeba zdravotní cvičení. Cvičte s námi z pohodlí a bezpečí domova až do konce roku 2020!


Jediný desetitýdenní kurz zdravého hubnutí, který vám v lednu nabídneme. Přihlaste se proto co nejdříve!


Vzhledem k aktuálním parametrům vládních opatření pro vnitřní sporty, není zatím možné obnovit živá cvičení. Děkujeme za pochopení.