Španělsko, ostrov Menorca - zrušený termín

Upřesnění místa:
Hotel Club Aquamarina

Instruktor: Alena Zmeškalová, Jana Křemenská

Termín: 20.05.2021 - 30.05.2021 Přidat do kalendáře

Cena: 18990 Kč

Chci vyrazit na dovolenou


Menorca, to je ostrov klidu, přírodních a historických krás a zajímavostí.

Zkrátka ideální pro vaši aktivní dovolenou.


Termín pobytu: 20.5. - 30.5. 2021 (11 dnů, 10 nocí)

Místo pobytu: severní část ostrova v jedinečném prostředí zátoky Arenal d´en Castell 

Ubytování: Club Hotel Aquamarina***+

Hotel se nachází v těsné blízkosti pláže a je zasazen do udržované zahrady. Přímo z hotelu je vstup na pláž, buď po schodech nebo po betonových cestičkách. Hotelový komplex nabízí 2 venkovní bazény s lehátky a slunečníky, řadu sportovišť - tenisový a volejbalový kurt, hřiště na košíkovou, fitness, v areálu je obchod a minimarket.

Pokoje jsou 2-lůžkové s možností přistýlky, vybavené koupelnou s WC, klimatizací, SAT TV, trezorem (za poplatek) a miniledničkou (za poplatek). Wi-Fi v hotelu je za poplatek. 

Pláž: Přímo z hotelu je vstup na širokou písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek. 


Stravování: Stravování v rozsahu polopenze probíhá formou mimořádně bohatého bufetu a vždy obsahuje v ceně též nápoje: nealko, voda, víno, pivo aj.

Doprava: letecky a autobusový transfer do hotelu (25 km)

Program: Na programu bude denně cvičení (aaerobní, bodybuilding, zdravotní, cvičení s overbally a gumičkami), turistika nádhernou přírodou s výhledy na moře, nordic walking, plavání a cvičení v moři či bazénu, za poplatek výlety po ostrově. 

Cena: 18 990,- Kč   - oproti pobytu přesunutému z roku 2020 je cena sice zvýšena o 1100,- Kč, ale pobyt je o 3 dny delší

Pobyt pořádá a organizačně zajišťuje CK Delfín Travel.


Podrobnosti k pobytu ZDE

Podrobnosti o hotelu ZDE

Výlety ZDE

Fotografie ZDEHodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce


Vyberte si ze široké nabídky pohybových lekcí (low-aerobic, hormonální jóga, zdravotní cvičení) a cvičte pravidelně z bezpečí domova. 


Jediný aktuálně vypsaný kurz hubnutí!

V desetitýdenním kurzu hubnutí pod vedením zkušené lektorky STOBu Jany Boučkové získáte podporu i ověřené informace, které vám pomohou zhubnout zdravě a natrvalo.