Skupinový kurz redukce váhy


Průměrné hodnocení: 4
Hodnotil: 1 uživatel
Upřesnění místa:
Krymská 6a, Karlovy Vary
Krymská 6a
Karlovy Vary 360 01
Zobrazit na mapě

Lektor:
Laďka Kankrlíková MBA
kankrlikova@kamvy.cz
723317074

Termín: 17.03.2022 - 19.05.2022

Cena: 4070 Kč

Skupinový kurz redukce váhy již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Čtvrtek16:30 - 17:3017.03.2022Každý týden

Trápíte se dokola s hubnutím a přibíráním? Nelíbíte se sami sobě?

Přihlaste se do kurzu zdravého hubnutí v Karlových Varech s nutriční terapeutkou 

Díky příjemné a otevřené atmosféře v kurzu zjistíte, že hubnutí nemusí být trápení. Budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi, kteří mají stejný cíl a pravděpodobně i podobné problémy. Pod vedením lektorky Laďky Kankrlíkové se naučíte sestavit si zdravý a vyvážený jídelníček a dozvíte se, jak zhubnout jednou provždy.

Nevěříme na diety. Hubnutí je o zdravé a udržitelné změně životního stylu, která vás bude bavit!

  


Jak kurz probíhá?

Budeme se společně scházet po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden na lekci, která obsahuje teoretickou část. Pohybová část je možná domluvit s lektorkou Carpediem Karlovy Vary za zvýhodněnou cenu a je možné si vybrat druh aktivity podle vlastních preferencí.

1. Teoretické lekce 

První polovina kurzů je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ od lektorky neuslyšíte. 

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Zaměříme se společně na změnu chování, návyků a myšlení, které vedou k nadbytečnému jedení až přejídání a taky se naučíte vypořádat se s různými emocemi a životními situacemi jinak než jídlem. 

  

Struktura kurzů byla sestavena psycholožkou a zakladatelkou společnosti STOB Ivou Málkovou a je založena na metodice kognitivně behaviorální terapie. Celosvětově má tato metodika nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především při udržení hmotnosti. V České republice funguje STOB již 30 let a má nejlepší výsledky v udržení váhových úbytků.

Podrobný popis metodiky používané v kurzech hubnutí STOB najdete zde.


2. Pohybové lekce

V pohybové části je cvičební program si můžete vabrat tak, aby vyhovoval i těm, kteří s cvičením začínají. Cílem je, aby si každý účastník kurzu vybral pohyb, který ho bude bavit a bude v něm pokračovat i po skončení kurzu.

Můžete se předběžne podívat na možnosti Centra zdravého pohybu Lucie Mercové:  https://carpediemvary.cz/   


Co je zahrnuto v ceně kurzu?

  • 10x Teoretické lekce pod vedením zkušené lektorky
  • Každý týden zpětná vazba k vašim jídelníčkům
  • Praktické brožury
  • Nutriční program Sebekoučink 
  • Pohybové lekce - s externím centrem - hrazeny v místě pohybových aktivit s možností 15% slevy

 

Lektorem kurzu je Ladislava Kankrlíková, MBA

(Zde nahrajte svou vlastní fotografii - doporučuji čtvercový nebo podlouhlý formát (fotografie na výšku raději ořízněte). Velikost obrázku můžete upravit ve spodní části nahrávání obrázku)

Jsem lektorkou kurzů individálního zdravého hubnutí již 10 let. Za tu dobu jsem pomohla již mnohaklientům k jejich vysněné váze a především k trvale zdravějšímu životnímu stylu. Nevěřím na zázraky, věřím v poctivou práci a sílu sdílení. 

Jsme vystudovaný nutriční terapeut a zároveň jsem absolvovala kurz skupinového hubnutí STOB. Díky tomu si budete moci v kurzu vyzkoušet i nové techniky pomáhající při hubnutí.

Více informací o mé kvalifikaci a recenze od mých klientů naleznete zde:  https://www.stob.cz/cs/user/profile/295

                                                                                                                         http://kamvy.cz/

 


 


Přihlaste se do tohoto kurzu a zhubněte už jednou provždy! Kurz má omezenou kapacitu, proto neváhejte a přihlaste se včas.

Těšíme se na společné setkávání!

 

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

h.skuhrovcova@centrum.cz
Ve skupinovém kurzu STOB jsem byla již potřetí, vždy jsem byla spokojena, tentokrát považuji za velikého pomocníka Sebekoučing a doufám, že mi dopomůže k trvalejším výsledkům

Nejbližší plánované akce


Nezůstávejte sami při hubnutí a udržování váhy a přihlaste se do pokračovacího kurzu pod vedením dvou skvělých odbornic.


Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Zajímá vás téma dětské obezity? Přihlaste se na konferenci Společnosti pro výživu, kde vystoupí celá řada odborníků.