Laďka Kankrlíková MBA

Specializace: Registrovaná nutriční terapeutka

Motto: Život se Ti nezlepší zásahem nebe, ale proměnou sebe. Jim Rohn

Kontakt:
kankrlikova@kamvy.cz
723317074

Hodnocení lektora:

Průměrné hodnocení: 5
Hodnotili: 3 uživatelé
Vzdělání a praxe:

Školení a semináře, kurzy

O mně:

Mé odborné vzdělání je především v oboru výživy. Díky studiu oboru dietní sestra na střední zdravotnické škole a následnou praxí jsem získala odbornost NUTRIČNÍ TERAPEUT. 
    V roce 2012 jsem byla při založení Karlovarské ambulance výživy.
    V dnešní době i k výživě přistupuji celkově, kdy mne zajímá celkový zdravotní i psychický stav pacienta. Také se účastním vzdělávacích akcí, mezi které v poslední době patřily např.

             Moderní nutriční péče u obezity a bariatrické chirurgie

             Kurz pro nutričního terapeutky do diabetologické ambulance podle platné metodiky.

 

 To vše mne vede ke stálé spolupráci s organizaci STOB, kde se setkáváme ve stejném přístupu i pohledu na klienta.


Máte zájem o konzultaci?

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Sykyn99
Výběr paní Kankrlíkové vřele doporučuji každému, kdo hledá změnu životního stylu místo diet, potravinových doplňků a striktních jídelníčků. Individuální program jsme absolvovali společně s manželkou a víc než úbytek na váze nám to přineslo redukci tuku v těle, snížení zdravotních obtíží a příval energie. Paní Kankrlíková je dokonalý profesionál a je znát, že má mnoho znalostí v tomto oboru. Oceňuji lidský přístup a pro nás oba velmi důležitou psychickou pomoc a oporu. Paní Kankrlíkové moc děkujeme. Jarda a Lenka S.
Marie75
Také mohu konzultace s paní Kankrlíkovou doporučit. Řešili jsme společně synovu váhu a po sestavení jídelníčku, který se skládal z běžně dostupných surovin zhubl za dva měsíce 6 kg. Moc se nám líbil přístup a příjemné chování paní Kankrlíkové. Pokud bychom měli zase problémy s váhou, tak se na ní určitě opět obrátíme.
tonygolem
Mohu všem vřele doporučit,Paní Kankrlíková je opravdu odborník ve své profesi.Se vším poradí,na všechny(i otravné) otázky ráda odpoví.Ochotný a velmi milí člověk.Díky ní jsem zatím zhubl 14kg za cca 3 měsíce. Lidičky jděte do toho a nebojte se.Chce to jen mít odhodlání a pevnou vůli.Pokud si chce někdo ověřit mé kladné hodnocení tady je na mne email:tonygolem@seznam.cz

Nejbližší plánované akce


Jediný letní online kurz! Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv! Za pomoci osvědčené metodiky.


V tomto kurzu se navíc k teorii a psychologické podpoře přidává i možnost zdravého pohybu v krásných Letenských sadech v Praze.