Laďka Kankrlíková MBA

Specializace: Registrovaná nutriční terapeutka, Nestátní zdravotnická ambulance výživy

Motto: Život se Ti nezlepší zásahem nebe, ale proměnou sebe. Jim Rohn

Kontakt:
kankrlikova@kamvy.cz
723317074

Hodnocení lektora:

Průměrné hodnocení: 5
Hodnotili: 2 uživatelé
Vzdělání a praxe:

Školení a semináře, kurzy

O mně:

Mé odborné vzdělání je především v oboru výživy. Díky studiu oboru dietní sestra na střední zdravotnické škole a následnou praxí jsem získala odbornost NUTRIČNÍ TERAPEUT. 
  V roce 2012 jsem byla při založení Karlovarské ambulance výživy, kde předáváme kvalitní, pravdivé a objektivní informace o výživě a stále se zajímám o nové odborné informace. Své vzdělávání prohlubují i o poznatky z psychologie, jež začleňuji do aktivní spolupráce s klienty. 
  To vše mne přivedlo ke spolupráci s organizaci STOB, kde se setkáváme ve stejném přístupu ke klientovi.
  

 

 


Máte zájem o konzultaci?

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Marie75
Také mohu konzultace s paní Kankrlíkovou doporučit. Řešili jsme společně synovu váhu a po sestavení jídelníčku, který se skládal z běžně dostupných surovin zhubl za dva měsíce 6 kg. Moc se nám líbil přístup a příjemné chování paní Kankrlíkové. Pokud bychom měli zase problémy s váhou, tak se na ní určitě opět obrátíme.
tonygolem
Mohu všem vřele doporučit,Paní Kankrlíková je opravdu odborník ve své profesi.Se vším poradí,na všechny(i otravné) otázky ráda odpoví.Ochotný a velmi milí člověk.Díky ní jsem zatím zhubl 14kg za cca 3 měsíce. Lidičky jděte do toho a nebojte se.Chce to jen mít odhodlání a pevnou vůli.Pokud si chce někdo ověřit mé kladné hodnocení tady je na mne email:tonygolem@seznam.cz

Nejbližší plánované akce


POSLEDNÍ 3 VOLNÁ MÍSTA!

Zúčastněte se desetitýdenního kurzu zdravého hubnutí odkudkoliv online. Pod vedením koučky a výživové poradkyně Venduly Kosňovské a s podporou skupiny můžete být při hubnutí konečně úspěšní. 


Zjistěte o vláknině úplně vše!

Přihlaste se na webinář ZDARMA, kde vám poradíme, jak vlákninu zařadit do jídelníčku. Těšte se také na oblíbené recepty s vysokým obsahem vlákniny.


Přihlaste se do jediného kurzu hubnutí naživo, který proběhne toto léto v Praze!

Pohybová část kurzu, chůze s holemi, bude probíhat v pražských Letenských sadech pod vedením zkušené instruktorky Jany Sedláčkové. Teoretické lekce pak proběhnou v krásném sále centra Alivio a účastníky jimi bude provázet nutriční poradkyně Jana Mouchová. 


Svěřte své děti do rukou odborníků a naučte se společně žít zdravěji. 

Kurzy pro děti od 8 do 13 let a jejich rodiče proběhnou naživo (v Praze a Brně) a také online na platformě Zoom.