Laďka Kankrlíková

Specializace: Registrovaná nutriční terapeutka, Nestátní zdravotnická ambulance výživy

Motto: Nejlepší ve všem zachovat míru. Latinské přísloví

Kontakt:
kankrlikova@kamvy.cz
723 317 074

Hodnocení lektora:

Průměrné hodnocení: 5
Hodnotili: 2 uživatelé
Vzdělání a praxe:

Školení a semináře, kurzy
• Školení v metodice behaviorální terapie obezity (PhDr. Málková, Praha) - 2015
• Celiakie včera, dens a co dál? (SKVIMP a sekce VNP ČAS – 3.lékařská fakulta UK 2014)
• Odborná konference Sportovní výživa 2014 (Institut klinické a experimentální medicíny)
• Pracovní dny dětské diabetologie a endokrinologie ( Česká diabetologická společnost, LL Mánes 2013)
• Ambulantní nutriční péče o nemocné s diabetickým onemocněním ledvin ( FTVS UK, Praha , 2012)
• Environmentální aspekty lázeňství (Asociace cestovního ruchu 2012)
• Pracovní dny dětské diabetologie a endokrinologie ( Česká diabetologická společnost, LL Mánes 2011)
• Výživa – součást životosprávy z různých pohledů (Odborná konference ČAS – sekce nutričních terapeutů, 2011)

O mně:

V roce 1990 jsem maturitní zkouškou dokončila Střední zdravotnickou školu v Praze – Školská 15 a nastoupila do Státních léčebných lázní Karlovy Vary jako dietní sestra. Další profesní praxi jsem získávala v Lázeňském domě Tosca, kde jsem stále mohla pečovat o klienty českých zdravotních pojišťoven a využívat dosažené vzdělání. V tu dobu se začínala požadovat nová osvědčení a při splnění všech zadaných podmínek jsem byla zaregistrována jako „registrovaný nutriční terapeut“. Začala jsem se zúčastňovat konferencí a kurzů zařazených do Celoživotního vzdělávání nelékařských zdravotnických profesí pro lepší kvalifikaci a nové poznatky v oboru výživy.
Od roku 2010 pracuji v několika Karlovarských lázeňských sanatoriích jako nutriční terapeut. Zde je odborná práce velice individuální a věnuji ji především zahraniční klientele.
Dnešní doba však poskytuje velké množství informací o výživě a potravinách, ale ne všechny jsou vhodné pro to, abychom se jimi řídili. To nás s několika kolegyněmi v roce 2012 dovedlo k založení Karlovarské ambulance výživy. Zde se snažíme klientům ukázat správnou cestu světem výživy v návaznosti na celý komplex zásad zdravého životního stylu, protože jedno od druhého nejde oddělit.


Máte zájem o konzultaci?

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Marie75
Také mohu konzultace s paní Kankrlíkovou doporučit. Řešili jsme společně synovu váhu a po sestavení jídelníčku, který se skládal z běžně dostupných surovin zhubl za dva měsíce 6 kg. Moc se nám líbil přístup a příjemné chování paní Kankrlíkové. Pokud bychom měli zase problémy s váhou, tak se na ní určitě opět obrátíme.
tonygolem
Mohu všem vřele doporučit,Paní Kankrlíková je opravdu odborník ve své profesi.Se vším poradí,na všechny(i otravné) otázky ráda odpoví.Ochotný a velmi milí člověk.Díky ní jsem zatím zhubl 14kg za cca 3 měsíce. Lidičky jděte do toho a nebojte se.Chce to jen mít odhodlání a pevnou vůli.Pokud si chce někdo ověřit mé kladné hodnocení tady je na mne email:tonygolem@seznam.cz

Nejbližší plánované akcePokračování úspěšné konference.