Program péče o vybrané klienty OZP

S velkou radostí vám představujeme projekt, který vznikl ve spolupráci s Oborovou zdravotní pojišťovnou.

Vybraní klienti OZP mají jedinečnou možnost zapojit se do programu, který by je měl motivovat a přivést ke zlepšení jejich životosprávy. Klienti mají navíc možnost získat mimořádných 150 až 300 kreditů do bonusového systému portál VITAKARTA ONLINE.

K dosažení výsledků by měly pomoci dvě bezplatné konzultace u některého z našich lektorů nebo nutričních terapeutů.


Pro koho je program určený?

Program je určený pro všechny pojištěnce OZP ve věku 18 let a více s diagnózou diabetes mellitus II. typu, hypertenze či kombinace těchto onemocnění.


Jak bude program probíhat?

Program se skládá z úvodní a následné kontrolní konzultace s vybraným lektorem. Během úvodní konzultace v délce 60 minut vás čeká měření složení těla na biompedanční váze a zaznamenání výsledků. Na základě měření a krátké konzultace vám lektor doporučí, co by bylo vhodné ve vaší životosprávě vylepšit a jak se pustit do změny. Při vstupní prohlídce navíc dostanete malý dárek.

Nejdříve po 4 a nejpozději po 8 měsících, záleží na domluvě s lektorem, se dostavíte na kontrolní konzultaci v délce 30 minut. Na kontrolní konzultaci proběhne opětovné měření složení těla k zjištění dosažených výsledků a lektor vám doporučí další postup.

Úvodní a kontrolní konzultace je plně hrazena pojišťovnou a nemusíte tedy nic platit. Mimo úvodní a kontrolní konzultace můžete využít 15% slevu na další služby lektora.

Pokud patříte do cílové skupiny, stačí si jen vybrat ze seznamu zapojených lektorů a domluvit se s ním na termínu.


Seznam lektorů

Marika Králíková, Brno

Renáta Ticháčková, Palackého 205, Rumburk 40801

Mgr. Iveta Lišková, Rakovník

Tereza Kukol, Křenová 52, Brno

Dům Salve s.r.o., Chomutov

Jana Duxová, Frýdek Místek, obezitologická a nutriční poradna, 8. patro, poliklinika Místek, Stavovská s.r.o., 8. pěšího pluku 85, psč.73801

MUDr. Milan Kučera, Hradec Králové

MUDr. Šárka Andělová, Ostrava

Jana Habartová, Praha - Vinoř

Nejbližší plánované akce