Program péče o vybrané klienty OZP

S velkou radostí vám představujeme projekt, který vznikl ve spolupráci s Oborovou zdravotní pojišťovnou.

Vybraní klienti OZP mají jedinečnou možnost zapojit se do programu, který by je měl motivovat a přivést ke zlepšení jejich životosprávy. Klienti mají navíc možnost získat mimořádných 150 až 300 kreditů do bonusového systému portál VITAKARTA ONLINE.

K dosažení výsledků by měly pomoci dvě bezplatné konzultace u některého z našich lektorů nebo nutričních terapeutů.


Pro koho je program určený?

Program je určený pro všechny pojištěnce OZP ve věku 18 let a více s diagnózou diabetes mellitus II. typu, hypertenze či kombinace těchto onemocnění.


Jak bude program probíhat?

Program se skládá z úvodní a následné kontrolní konzultace s vybraným lektorem. Během úvodní konzultace v délce 60 minut vás čeká měření složení těla na biompedanční váze a zaznamenání výsledků. Na základě měření a krátké konzultace vám lektor doporučí, co by bylo vhodné ve vaší životosprávě vylepšit a jak se pustit do změny. Při vstupní prohlídce navíc dostanete malý dárek.

Nejdříve po 4 a nejpozději po 8 měsících, záleží na domluvě s lektorem, se dostavíte na kontrolní konzultaci v délce 30 minut. Na kontrolní konzultaci proběhne opětovné měření složení těla k zjištění dosažených výsledků a lektor vám doporučí další postup.

Úvodní a kontrolní konzultace je plně hrazena pojišťovnou a nemusíte tedy nic platit. Mimo úvodní a kontrolní konzultace můžete využít 15% slevu na další služby lektora.

Pokud patříte do cílové skupiny, stačí si jen vybrat ze seznamu zapojených lektorů a domluvit se s ním na termínu.


Seznam lektorů

Brno, Marika Králíková, Poradna JakoProutek, Křenová 186/60, Brno

Brno, Tereza Kukol, Křenová 52, Brno

Chomutov, Iva Vopičková, Dům Salve s.r.o., Chomutov

Hradec Králové, MUDr. Milan Kučera, Hradec Králové

Frýdek Místek, Jana Duxová, obezitologická a nutriční poradna, 8. patro, poliklinika Místek, Stavovská s.r.o., 8. pěšího pluku 85, psč.73801

Opava, Mgr. Věra Nešutová, Opava

Ostrava, MUDr. Šárka Andělová, Ostrava

Praha Vinoř, Jana Habartová, Vinoř

Rakovník, Mgr. Iveta Lišková, Rakovník

Rumburk, Renáta Ticháčková, Palackého 205, Rumburk 40801

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se, získejte podporu skupiny i zkušené lektorky a buďte při hubnutí úspěšní


Chcete se stát součástí týmu lektorů STOB? Přihlaste se a pomáhejte svým klientům lépe hubnout.


Pracujete s lidmi s nadváhou a obezitou a chcete svůj přístup obohatit o psychologický pohled? Přihlaste se na třídenní školení, během kterého získáte základy v kognitivně-behaviorálním přístupu k terapii obezity. Ten se ukazuje být jedním z nejúčinnějších při řešení problémů s váhou. 


Měření složení těla, pohybové lekce zdarma nebo třeba konference "Žít a hubnout pro zdraví". Zapojte se do aktivit, které pořádáme ku příležitosti Světového dne obezity!