Jana Habartová

Specializace: Individuální i skupinové kurzy dle metodiky STOB, lektorka bodystylingu a chůze s "pumpovacími" holemi

Motto: Prostě začni ... a hned.

Kontakt:
janina.habartova@gmail.com
602 840 905

Hodnocení lektora:

Průměrné hodnocení: 0
Zatím nikdo nehodnotil.
Vzdělání a praxe:

2013 - Školení KTB - STOB

2013 - Instruktorka chůze s "pumpovacími" holemi Bungypump

od 1997 - instruktorka fittness, postupně s dalšími školeními pro různé formy cvičení

O mně:

Chcete zhubnout HNED a BEZ OMEZENÍ?

Tak to se jedině HNED přestěhujte na jinou planetu :-)

Pokud však chcete zhubnout ROZUMNĚ a NATRVALO vítejte v mých  kurzech hubnutí.

V kurzech, kde se naučíme přemýšlet, jíst a chovat se tak,
abychom zůstali nohama na zemi a nepotřebovali žádné „diety“
Vítejte v mém normálním světě.

Ve světe, kde jsem zhubla 8kg a stále jsou dole.

Ve světe, kde v posledních 4 letech zhubli moji kurzisté přes 333kg.
To je jen pro představu 1 332 kostek másla!
Průměrně to bylo 5,5kg ve skupinových a 7kg v individuálních kurzech.

 

Ve světe, kde i VY MŮŽETE

   - hubnout bez hladu a strádání                                   - nedržet složité diety

   - ušetřit za drahé dietní doplňky                                  - klesnout a zase se zvednout

   - poznat svoje stravovací a pohybové návyky               - změnit děje k lepšímu

   - mít svůj život a svoji váhu ve svých rukou                 - dosáhnout svých cílů

 

 INDIVIDUÁLNÍ KURZY                                                           SKUPINOVÝ KURZ

   termín dle dohody                                                        mrkněte na Kurzy hubnutí mimopražské

  9+1 x 1hod konzultací                                                      10 + 1 x 1,5hod konzultací

        4 500Kč                                                                             2 900Kč

 

Skupinový kurz se koná v KVC Vincent, Praha – Vinoř, individuální dle dohody. Cena všech kurzů zahrnuje také potřebné materiály i praktické ukázky potravin. Dle Vašeho zájmu pak chodíme i přímo "do praxe" a jdeme společně na nákup a zkoumáme potraviny.

Jste mojí velkou motivací a neutuchajícím zdrojem poznání. A tak na základě zkušeností přidávám ke každému kurzu lekci navíc, která se koná až za cca 2-3 měsíce po skončení kurzu. Vaše motivace zhubnout a udržet zhubnuté tak dostává novou energii!

Samozřejmostí je platbapo první lekci, kdy máte možnost se rozhodnout, zda-li je tato terapie pro Vás přínosem. Přihlášky mailem či sms.

„Jediná omezení v životě jsou ta, která jsme si dali sami.
Nikdo nemůže jít zpátky a změnit začátek, ale každý může začít právě teď a změnit budoucnost.“

 

NĚCO O MĚ

Je mi krásných dvacet let (a to již dvakrát) :-) a titul před jménem nemám z vysokoškolského studia ohledně výživy, ale ze zocelování nervů, testování odolnosti a bystření mozků zvaného MFF UK ;-) Co mi tedy, kromě toho, že činnost výživových poradců je definována jako volná, dává tu odvahu a drzost předstoupit před vás se svými názory a zkušenostmi ohledně zkvalitnění životního stylu a následného (z)hubnutí?

Jednak je to moje dvacetiletá instruktorská zkušenost s různými druhy cvičení a vlastní hledání přirozené, logické a zdravé metody a druhak absolování různých kurzů souvisejících s výživou a jejím zkvalitněním.

A že nejsem žádná drobná lesní žínka a genetická výbava se v mém případě otočila zády k modelkovským mírám s pobavením na rtech a nevyřčenými slovy "a to jsem zvědavá, co s tím uděláš", je zdravý životní styl také jedním z mých životních témat... Navíc tři porody a následná péče o nedonošená dítka mi daly zabrat a to už se pak genetika ruku v ruce se stresem smály smíchem přímo hurónským...

Paradoxní je, že z mých zkušeností vyplývá, že většina lidí kolem, co kdy chtěli (z)hubnout či hubli, v podstatě vědí, jak žít a jak se stravovat, aby zhubli a dále již nepříbírali, ale ve většině případů si najdou důvod, proč to právě teď (nebo jindy) prostě nejde. A občas se pak v zoufalé snaze vrhnou na nějaký hubnoucí nesmysl. Takže proč většinou víme, co nám prospívá, ale neustále hledáme důvody, proč se tím nemůžeme zabývat či zdržovat? Proč většinou chceme něco změnit, ale nechceme pro to nic udělat? Samozřejmě je v tom trochu toho pohodlí, trochu toho "vždyť to není ještě tak hrozné", trochu toho "nemám čas" apod. Jenže trocha k troše a už se z toho neumíme vyhrabat. A to ani nepíši o vlastní sebeúctě, která se po pár neúspěšných pokusech, krčí někde vzadu s nálepkou "zase jsem zklamal/a"... A co kdyby se k nám někdo přidal? Co kdyby někdo šel se mnou tou cestou, na které bych se postupně zbavil(a) některých málo zdravých návyků a postupně přidal(a) některé zdravější a lépe vyhovující? Pomohl mi něco pozměnit, něco vyměnit a něco nového přijmout. Vždyť dost často není až tak důležité, kolik jakých vitamínů mám ve stravě, či kolik bílkovin dělá moje denní dávka přesně. Dost často je důležitější, že přidám procházku kolem domu či zaměním pár knedlíků za zeleninu. A výsledek se dostaví. Jenže vydržet to! Sice se občas najde nějaká kámoška, s kterou se začnu hecovat, ale za pár dnů se to tak nějak vytratí do ztracena... No ale když to budu moci s někým konzultovat, když budu třeba co týden konfrontován se svým výživovým růstem a tukovou ztrátou? Nebude to pak snadnější? Nebudu mít pak více síly a odvahy jít si za svou vytouženou váhou a překonávat třeba i drobné neúspěchy a radovat se z úspěchů?

Tak tedy vítejte!


Máte zájem o konzultaci?

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akcePokračování úspěšné konference.