Přednáška: Novinky na trhu s potravinami a jak se nenapálit


Průměrné hodnocení: 4.89
Hodnotilo: 35 uživatelů
Upřesnění místa:
platforma ZOOM

Lektor:
Lenka Vymlátilová
lenka.vymlatilova@seznam.cz
775 617 340

Termín: 07.11.2020

Cena: 150 Kč

Přednáška: Novinky na trhu s potravinami a jak se nenapálit již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Sobota14:40 - 16:0007.11.2020

Jak se zorientovat na neustále se měnícím trhu s potravinami? Zjistěte to na přednášce.

Přednáška proběhne ONLINE na platformě ZOOM, a to v rámci Dne zdraví se STOBem, kde vás kromě workshopů a přednášek čeká i další program. Více informací o celém dni se dozvíte zde.


Načerpejte novou inspiraci na potraviny vhodné při hubnutí

Trh s potravinami je velmi dynamický a s trochou nadsázky můžeme tvrdit, že to, co bylo k dostání včera, zítra už nekoupíte. Mění se potravinové obaly i samotné složení potravin, a to v souladu s módními výživovými směry.

Jaké potraviny jsou dnes k mání a které stojí za to opravdu přihodit do nákupního vozíku? Existuje jednoduchý návod, podle kterého nakupovat a nenapálit se? Nejen na tyto otázky dostanete v rámci přednášky odpověď .


Přednášející: Ing. Lenka Vymlátilová

Přednáškou vás provede lektorka kurzů hubnutí STOB a odbornice na výživu a potraviny Lenka Vymlátilová. 

Lenka je milovnicí a propagátorkou základních potravin a domácího vaření. I přes své vzdělání klade ve svém přístupu důraz na "zdravý selský rozum", který se v dnešní džungli protichůdných a extrémních výživových rad a směrů často ztrácí.

Více se o Lence dozvíte na jejích osobních stránkách.


Jak přednáška proběhne?

Přednáška proběhne online na platformě ZOOM, kterou s oblibou využíváme již od jara letošního roku. 

Práce se ZOOMem není složitá. ZOOM je nicméně dostupný pouze v angličtině, proto jsme pro vás vytvořili malý manuál, který vám pomůže se v prostředí ZOOMu rychleji a lépe zorientovat.


>> Jak na ZOOM zjistíte v přehledném manuálu <<


Nezůstávejte při hubnutí sami (ani v této době)

Skupinové kurzy zdravého hubnutí jsou tím nejlepším, co STOB nabízí. Doba koronavirová nám přinesla mnoho překážek, ale i výzev dělat věci jinak. Klasické živé kurzy jsme proto překlopili do online podoby a sbíráme pozitivní ohlasy! 

Online kurz je perfektní nejen v aktuální situaci. Je řešením pro všechny, kdo nemají ve svém okolí kurz živý nebo vyškoleného lektora STOBu, a přesto při hubnutí potřebují podporu a sdílení

>> Online kurz zdravého hubnutí se STOBem <<Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

janaschlosserova
Přednáška na téma Mýty ve výživě pro mě byla přínosná.Děkuji.
Tereza N.
Lektorka má velmi příjemný přátelský projev, obsah kursu měl hlavu a patu, plusové body za praktické cvičení. Díky tomu jsem si opětovně zvědomila, že kolikrát jím zbytečně i když nemám hlad a jídlo si vlastně ani vůbec nevychutnám, ale "naházím ho do sebe". To platí i u takových "mňamek" jako je např. čokoláda nebo sušenka, které by si měl člověk opravdu vychutnat a procítit do posledního polknutí.
Eva J.
Soňa M.
Překvapující informace a zjištění, s kolika mýty ve výživě jsem se setkala a kolik lidí je prezentuje jako fakta. Děkuji za ucelené informace.
Soňa M.
Opět perfektní lektorka, díky všímavému jedení jsem zažila pocit, že vlastně nevím, jestli mi sušenka cookies vůbec chutná.
Soňa M.
Perfektní lektorka a děkuji za uvědomění si, že i když přijde drobné selhání, je třeba pokračovat a ne vše vzdát.
Misala83
Jana V.
Děkuji Andrejce za profesionální prezentaci plnou faktů a zkušeností. Přeji hodně spokojených klientů.
Jana V.
Informace z přednášky určitě využiju a děkuji za pečlivou přípravu a příjemnou prezentaci, která nenudila a navíc lektorka dokázala udržet moji pozornost po celou dobu.
Andrea V.
Velmi zajímavá přednáška. děkuji. Jsem ráda,že jsem měla možnost zažít meditaci se sušenkou či rozinkou podruhé. Ráda bych chodila na pokračovací mindful eating kurz s Petrou online. děkuji.

Nejbližší plánované akce


Měření složení těla, konference a pohybové aktivity ZDARMA. 


Máme poslední 1 volné místo!

Hubněte ve skupině a přesto z bezpečí domova. Přihlaste se do online kurzu zdravého hubnutí pod vedením nutriční terapeutky a skvělé lektorky STOBu Evy Chocenské.