Přednáška: Novinky na trhu s potravinami a jak se nenapálit


Průměrné hodnocení: 4.88
Hodnotilo: 8 uživatelů
Upřesnění místa:
platforma ZOOM

Lektor:
Lenka Vymlátilová
lenka.vymlatilova@seznam.cz
775 617 340

Termín: 07.11.2020

Cena: 150 Kč

Chci se zúčastnit semináře


Termíny kurzu

DenČasDatum
Sobota14:40 - 16:0007.11.2020

Jak se zorientovat na neustále se měnícím trhu s potravinami? Zjistěte to na přednášce.

Přednáška proběhne ONLINE na platformě ZOOM, a to v rámci Dne zdraví se STOBem, kde vás kromě workshopů a přednášek čeká i další program. Více informací o celém dni se dozvíte zde.


Načerpejte novou inspiraci na potraviny vhodné při hubnutí

Trh s potravinami je velmi dynamický a s trochou nadsázky můžeme tvrdit, že to, co bylo k dostání včera, zítra už nekoupíte. Mění se potravinové obaly i samotné složení potravin, a to v souladu s módními výživovými směry.

Jaké potraviny jsou dnes k mání a které stojí za to opravdu přihodit do nákupního vozíku? Existuje jednoduchý návod, podle kterého nakupovat a nenapálit se? Nejen na tyto otázky dostanete v rámci přednášky odpověď .


Přednášející: Ing. Lenka Vymlátilová

Přednáškou vás provede lektorka kurzů hubnutí STOB a odbornice na výživu a potraviny Lenka Vymlátilová. 

Lenka je milovnicí a propagátorkou základních potravin a domácího vaření. I přes své vzdělání klade ve svém přístupu důraz na "zdravý selský rozum", který se v dnešní džungli protichůdných a extrémních výživových rad a směrů často ztrácí.

Více se o Lence dozvíte na jejích osobních stránkách.


Jak přednáška proběhne?

Přednáška proběhne online na platformě ZOOM, kterou s oblibou využíváme již od jara letošního roku. 

Práce se ZOOMem není složitá. ZOOM je nicméně dostupný pouze v angličtině, proto jsme pro vás vytvořili malý manuál, který vám pomůže se v prostředí ZOOMu rychleji a lépe zorientovat.


>> Jak na ZOOM zjistíte v přehledném manuálu <<


 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Zora S.
Odnesla jsem si cenné infomace, je fajn, že se zapojily i jiné dámy. Prezentace měla hlavu a patu, problematika byla dobře vysvětlena.
Jana K.
Kateřina N.
Vlasta Březinová
Uteklo to rychle. Péťa je moc milá a příjemná, dokázala bych ji poslouchat pořád. Už jsem s ní absolvovala Váš kurz Všímavého jedení, ale tenkrát jsem byla hodně ve spěchu. Včera jsem si zopakovala základní pravidla všímavého jedení a myslím (vím), že se pokusím tyto pravidla aplikovat co nejvíce.Prostředí, občerstvení - všechno moc chválím. Vlasta B.
Kristýna G.
Jana H.
Večer se nesl ve velmi příjemném duchu, přednášející byla skvělá!!!
magdalena R.
děkuji za přínosnou přednášku a přijemne prostředí Magdalena B.
Jitka G.

Nejbližší plánované akce


Tradiční akce netradičně online! Bohatý pohybový program, workshopy a přednášky s odborníky a zajímavé rozhovory nejen o hubnutí. Připojte se k nám. 


Zacvičte si s námi z pohodlí domova v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vyzkoušet můžete aerobic, hormonální jógu, fit balet nebo salsu!


Mýty ve výživě, novinky na trhu s potraviny nebo všímavé jedení. Přihlaste se na některý z našich online workshopů a přednášek v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vstupné za symbolických 150 Kč.