Pokračovací kurz zdravého hubnutí v dámském fitku Contours


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 10 uživatelů
Upřesnění místa:
Galerie Orlí, 3. patro
Orlí 3
Brno 602 00
Zobrazit na mapě

Lektor:
Lenka Vymlátilová
lenka.vymlatilova@seznam.cz
775 617 340

Instruktor: Riedlová Martina

Termín: 18.01.2022 - 22.03.2022

Cena: 3990 Kč

Chci se zúčastnit kurzu


Termíny kurzu

DenČasDatum
Úterý17:00 - 19:3018.01.2022Každý týden

Nastartovala jsi hubnutí v kurzu a chceš v něm dále pokračovat? Vrací se ti zhubnutá kila, ale nechceš do začátečnického kurzu? Nejsi se sebou stále spokojená? 

Pojď pokračovat v navazujícím kurzu zdravého hubnutí a dozvíš se nové informace!

 

Hubnutí v partě ti zase dodá potřebnou dávku motivace a sebedisciplíny! 

Žádné rychlodiety, koktejly a nesmyslné sliby v kurzu nenajdete. Sázím na svoji odbornost, dlouholeté zkušenosti a vaši poctivou práci.

 

Každá lekce obsahuje

 

Blok cvičení 17:00 - 18:00 hodin

  • zacvičíte si s Martinou Riedlovou 

 

Blok teorie 18:10 - 19:30 hodin

  • každý týden kontrola hmotnosti a 3x za kurz podrobná analýza složení těla (množství tuku, viscerálního tuku, aktivní hmoty apod.)
  • zpětná vazba k vašim jídelníčkům
  • materiály společnosti STOB a přístup do programu Sebekoučink
  • jídlo, recepty, příjemná společnost ostatních hubnoucích
  • každý týden nová, zajímavá teorie na hubnoucí témata, servírována zábavně a prakticky

 

Co dodat?

 

Pokračovací kurz má osm lekcí. Prvních šest lekcí je po týdnu, poslední dvě lekce po dvou týdnech

Kurz bude probíhat v souladu s aktuálními epidemiologickými nařízeními. 

 

Už nás znáte a víte, do čeho jdete :-) A já i Martina se na vás a na vaše další odhozená kila moc těšíme! 

 

Připomeňte si, jak to na kurzech vypadá

 
 
 
 
Skupina má nenahraditelné kouzlo, každý týden vám dodá novou dávku motivace a inspirace do dalšího hubnoucího týdne. Výsledky máme! 
 
 
Teorii servíruji prakticky a zábavně
 
 
I v rámci skupiny s vámi pracuji indviduálně. Každá dáma má doporučené jiné výživové hodnoty, i s respektem k vašim hubnoucím cílům. 

 

 

Cvičení v Contours. Vyzkoušíte si různé formy cvičení s cílem najít si oblíbenou pohybovou aktivitu. Těšit se můžete na jógu, pilates, cvičneí s balóny či válci, ale také vyzkoušíte dynamičtější lekce na bosu nebo tabata trénink.  

 

Reference

 

Olga zhubla 11,8 kg: "Leni, Marťo, děkuju. Byly to nejlépe investované peníze do sebe za 10 let. Tady prostě nejde nezhubnout!"

Blanka, úbytek 12,3 kg : "Perfektně organizačně zajištěný kurz, obsah lidský, ale přitom výživný. Leni, tvoje energie i přístup jsou příjemně nakažlivé a myslím,...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

lenkavymlatilova
Leni, Marťo, děkuju. Byly to nejlépe investované peníze do sebe za 10 let. Tady prostě nejde nezhubnout!"
Jana T.
Kurz byl bezvadný, motivující,poučný... Výborná paní lektorka Lenka i instruktorka Martinka! Perfektní bylo spojení teorie se cvičením, výborná poloha v centru. Vřele doporučuji. Jana T.
Lucka B.
Kurz byl moc fajn, děkuji. Jsem ráda, že jsem se ho mohla zúčastnit. Dozvěděla jsem se plno zajímavých informací ohledně výživy, stravy, pohybu atd. Vyzkoušely jsme různé druhy cvičení a užily si plno legrace. Za sebe mohu tedy kurz vřele doporučit!
Jana H.
Leni, Martino, bylo to super, jsem vám vděčná, a jedu daaaale. Zlepšení kliků ze 17 na 34 jsem vážně nečekala!
Viktorie R.
jarak
Kurz byl skvělý.Lektorka úžasná. Kromě předávaní informací o výživě dokáže skvěle motivovat a povzbudit. Fajn byla i atmosféra v kurzu.Už jen to vědomí, že v tom člověk není sám, je velká podpora. Cvičení se také povedlo. Podle mě je kombinace více druhů pohybových aktivit dobrý nápad. Každý si tak najde "to svoje".
Anna Tumová
Naučila jsem se hubnout a netrpět při tom hlady, kolektiv mě skvěle motivoval. Lektorka Lenka je lidská a chápající, děkuji jí i za péči mimo hodiny kurzu.Je to Sluníčkový člověk, pochválí za úspěch, nekritizuje neúspěch, který přijde chvílemi i u velmi úspěšných,naopak motivuje ,snaží se najít řešení...a najde:).Přála bych všem, které bojují s hodně i s pár kily navíc, poznat Lenku Vymlátilovou. Tedy, doporučuji Kurz hubnutí v Brně s Lenkou a cvičitelkou Martinou. Dopřejte si poznat onu sehranou dvojku.Má to za důsledek úbytek vašich kil i pohlazení na duši a srandu, přátelství. Anna Tumová, bez 10 kilogramů:)
lenkavymlatilova
Přišlo od Ivy: Byla jsem VELMI SPOKOJENÁ. Velmi vstřícná a problematiky znalá lektorka. Získala jsem spoustu informací o výživě, perfektní byly i účastnice kurzu a podporující atmosféra. Lekce byly opravdu velmi užitečné a přitom zábavné.
Jana C.
Kurz je perfektně připravený, lekce obsahují smysluplná témata - každý se v nich najde, bohužel;) Bála jsem se, že nároky kurzu budou nějak přehnané (něco jako: "Od zítřka už jenom ve vodě vařená zelenina"), takže mě mile překvapilo, že si své hubnutí každý řídí sám, podle svých cílů, představ a možností (fyzické zdatnosti, momentální psychické dispozice). Velkou motivací je právě skupinka "spoluhubnoucích" a obrovsky pozitivní, podporující osobnost paní lektorky Lenky. Kurz fakt DOPORUČUJU!
Jarmila K.

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se, získejte podporu skupiny i zkušené lektorky a buďte při hubnutí úspěšní


Chcete se stát součástí týmu lektorů STOB? Přihlaste se a pomáhejte svým klientům lépe hubnout.


Pracujete s lidmi s nadváhou a obezitou a chcete svůj přístup obohatit o psychologický pohled? Přihlaste se na třídenní školení, během kterého získáte základy v kognitivně-behaviorálním přístupu k terapii obezity. Ten se ukazuje být jedním z nejúčinnějších při řešení problémů s váhou. 


Měření složení těla, pohybové lekce zdarma nebo třeba konference "Žít a hubnout pro zdraví". Zapojte se do aktivit, které pořádáme ku příležitosti Světového dne obezity!