Online pokračovací kurz se cvičením


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 6 uživatelů
Upřesnění místa:
Platforma Zoom

Lektor:
Jana Mouchová
jamouchova@gmail.com

Instruktor: Olga Běhounková

Termín: 05.01.2022 - 16.03.2022

Cena: 3990 Kč

Kurz je již obsazen.

Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa18:00 - 20:4005.01.2022Každý týden

Nezůstávejte sami při hubnutí a udržování váhy. Získejte podporu skupiny a dvou zkušených lektorek. 

Ano, v tomto pokračovacím kurzu budete v péči hned dvou zkušených odbornic - psycholožky Terezy Beníčkové a výživové poradkyně Jany Mouchové.

Pokračovací kurz zdravého hubnutí je určen v prvé řadě absolventkám a absolventům základních kurzů. Mohou se ho ale zúčastnit všichni, kdo mají nějaké základy redukční výživy a hledají při hubnutí především podporu, odborné vedení a možnost sdílet své zkušenosti s ostatními. 

 Díky příjemné otevřené atmosféře budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi, kteří mají stejný cíl a pravděpodobně i podobné problémy.

Jak kurz probíhá?

S ostatními účastníky, s lektorkou i s instruktorkou se budete scházet online skrze platformu ZOOM. Čeká na vás 8 teoretických lekcí a 11 pohybových lekcí.

 • Prvních 5 teoretických lekcí proběhne po týdnu.
 • Následující 3 setkání v odstupech 14 dní.
 • Pohybová aktivita bude probíhat každý týden od 5. 1. do 16. 3.

Od 18:00 bude probíhat pohybová část kurzu - zdravotní cvičení, které vám dá bezpečně zabrat, pod vedením oblíbené instruktorky Olgy Běhounkové. Na tuto část pak v 19:10 naváží teoretické lekce. 


1. Teoretické lekce 

Kurz povedou hned dvě lektorky, Tereza Beníčková a Jana Mouchová.

Psychoterapeutka a psycholožka Tereza Beníčková bude mít na starosti témata týkající se psychiky při hubnutí a udržování hmotnosti. Nutriční poradkyně a zkušená lektorka STOBu Jana Mouchová zase přinese témata z oblasti výživy.

Obsah kurzu není předem daný a bude uzpůsobený individuálním přáním účastníků. Lektorky se tedy budou věnovat tomu, co budete aktuálně potřebovat, abyste byli v hubnutí, případně udržování váhových úbytků, úspěšní a celkově spokojení.

Návrh výživových témat pokračovacího kurzu:

 • co dělat, když se hubnutí zastaví
 • módní diety
 • nákupy a plánování jídelníčku
 • pomůcky, které nám usnadňují hubnutí
 • zdravé vaření a recepty  

Návrh psychologických témat pokračovacího kurzu:

 • asertivita - jak říci při hubnutí "ne"
 • jak zvládat stres bez pomoci jídla
 • relaxační a dechové techniky
 • zvyšování sebedůvěry a pozitivního postoje k vlastnímu tělu
 • sebepéče

Vzhledem k tomu, že...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

str.hanka
S Lenkou jsem od ledna absolvovala základní i pokračovací kurz. Sešly jsme se skvělá parta. Je úžasné si uvědomit, že co se týká životního stylu, fofru v práci a doma, že jsme na tom v podstatě všechny stejně a bojujeme se svými kily dost podobnými způsoby. A bojovaly jsme statečně, já mám za 5 měsíců dole 8kg a pouze s mírnými a snesitelnými úpravami jídelníčku. Uvědomila jsem si chyby, které jsem dělala a začala jsem se hýbat (zejména jóga a chůze). Sice mám před sebou ještě běh na dlouho trať, ale koukám do budoucna optimisticky.
Ludmila .
Na kurzu se sešla dobrá parta a výborné lektorky. Výsledkem byly také dobré ubytky váhy. Spousta zajímavých informací, doplňující cvičení, které zvládne každý, i ve vyšším věku. Prostě naprostá spokojenost. A splněná předsevzetí.
Hana L.
S Lenkou a děvčaty po absolvování základního kurzu jsme pokračovaly dál. U mne proběhlo už jen malé zredukování váhy, ale velké upevnění návyků a motivace a to především díky Lence a podpoře všech. Bylo to moc bezva a rychle uteklo, ale těším se na víkendy se Stobem, na pobyt v Třeboni a cvičení s úžasnou Irenkou (joga) a Hankou (zdravá záda). Děkuji paní Málkové za bezva organizaci. Hanka Literová
Zuzana B.
Naprosto skvělá byla power jóga s Eliškou. Hodně chválím. Parta super, kolegyně a kolega:) pro mne byli skvělou motivací a vzorem. Poznala jsem velmi zajímavé lidi. Jsem tomu ráda. Předpokládala jsem, že podstatně prohloubíme teorii ze základního kurzu a psychologie bude více "pod hladinou". Nebylo tomu tak,nicméně celkově kurz hodnotím velmi pozitivně. Zuzana Benediktová
kudrnova
Kurz se mi velice líbil zejména kvůli psychologickému přístupu a zaměření na všímavé jedení a vnitřní motivaci. Lektorka byla skvělá a v průběhu online kurzu jsme si s ostatními účastníky vytvořili prima partu, ve které si budeme sdělovat své tipy, úspěchy i nápady i do budoucna. Díky!
Jana H.
Kurz mne před létem povzbudil a nastartoval k dalšímu hubnutí, naše lektorka byla skvělá a doufám, že se ještě potkáme. Spoluhubnoucí byli také fajn, potýkáme se s podobnými problémy, což člověka potěší:) Děkuji!

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se, získejte podporu skupiny i zkušené lektorky a buďte při hubnutí úspěšní


Chcete se stát součástí týmu lektorů STOB? Přihlaste se a pomáhejte svým klientům lépe hubnout.


Pracujete s lidmi s nadváhou a obezitou a chcete svůj přístup obohatit o psychologický pohled? Přihlaste se na třídenní školení, během kterého získáte základy v kognitivně-behaviorálním přístupu k terapii obezity. Ten se ukazuje být jedním z nejúčinnějších při řešení problémů s váhou. 


Měření složení těla, pohybové lekce zdarma nebo třeba konference "Žít a hubnout pro zdraví". Zapojte se do aktivit, které pořádáme ku příležitosti Světového dne obezity!