Online pokračovací kurz s jógou


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotili: 3 uživatelé
Upřesnění místa:
Platforma Zoom

Lektor:
Lenka Vymlátilová
lenka.vymlatilova@seznam.cz
775 617 340

Instruktor: Ježková Eliška

Termín: 18.01.2021 - 29.03.2021

Cena: 3990 Kč

Kurz je již obsazen.

Termíny kurzu

DenČasDatum
Pondělí18:00 - 20:4018.01.2021Každý týden

Nezůstávejte při hubnutí sami. Hubněte ve skupině a přesto z pohodlí domova pod vedením zkušené lektorky.

Pokračovací kurz zdravého hubnutí je určen v prvé řadě absolventkám a absolventům základních kurzů. Mohou se ho ale zúčastnit všichni, kdo mají nějaké základy redukční výživy a hledají při hubnutí především podporu, odborné vedení a možnost sdílet své zkušenosti s ostatními. 


Jak kurz probíhá?

S ostatními účastníky, s lektorkou i s instruktorkou se budete scházet online skrze platformu ZOOM. Čeká na vás 8 teoretických lekcí a 11 pohybových lekcí. Prvních 5 teoretických lekcí proběhne po týdnu, následující 3 setkání v odstupech 14 dní. Pohybová aktivita bude probíhat každý týden od 18. 1. až do 29. 3. 

Od 18:00 bude probíhat pod vedením zkušené lektorky STOBu a odbornice na výživu Lenky Vymlátilové teoretická část kurzu. Na tu v 19:40 naváže pohybová část věnované józe pod vedením instruktorky Elišky Ježkové.


1. Teoretické lekce 

Kurz povede lektorka STOBu a odbornice na výživu Lenka Vymlátilová. O psychologické části kurzu se postarají hosté - odborníci na psychiku při hubnutí.

Obsahem kurzu bude tedy jak výživa při hubnutí a udržení hmotnosti, tak i psychologická témata, a to podle individuálních přání účastníků. Témata nebudou předem pevně stanovená, jak je tomu v základním kurzu, ale lektorka se bude věnovat tomu, co budete aktuálně potřebovat, abyste byli v hubnutí, případně udržování váhových úbytků, úspěšní a celkově spokojení.

Návrh výživových témat pokračovacího kurzu:

  • co dělat, když se hubnutí zastaví
  • módní diety
  • nákupy a plánování jídelníčku
  • pomůcky, které nám usnadňují hubnutí
  • zdravé vaření a recepty  

Návrh psychologických témat pokračovacího kurzu:

  • asertivita
  • stres a jak jej řešit jinak než jídlem
  • relaxační techniky
  • jak na emoční jedení

Vzhledem k tomu, že kurz proběhne online, bude potřeba mít k dispozici vhodné zařízení s připojením k internetu (tablet, notebook, počítač) a klidnou místnost alespoň po dobu trvání lekce. 


2. Pohybové lekce - jóga

V pohybové části kurzu se můžete těšit na lekce stále oblíbenější jógy pod vedením lektorky Elišky Ježkové. Cvičení bude probíhat online od 19:40 do 20:40 hodin.

Lekce budou...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Jana H.
Kurz mne před létem povzbudil a nastartoval k dalšímu hubnutí, naše lektorka byla skvělá a doufám, že se ještě potkáme. Spoluhubnoucí byli také fajn, potýkáme se s podobnými problémy, což člověka potěší:) Děkuji!

Nejbližší plánované akce


Zdravotní cvičení, salsa, low-aerobic nebo třeba jóga. Cvičte s námi z pohodlí a bezpečí domova celou zimu! 


Měření složení těla, konference a pohybové aktivity ZDARMA. 


Během ledna a února pravidelně zveřejňujeme profesionální cvičební videa zdarma, se kterými si dáte bezpečně do těla. Videa vznikla ve spolupráci se značkou F&F.