Online kurz hubnutí se cvičením


Průměrné hodnocení: 4.96
Hodnotilo: 24 uživatelů
Upřesnění místa:
Platforma Zoom

Lektor:
Jana Boučková
j.bouckova@seznam.cz
603 313 998

Instruktor: Hana Hejlová

Termín: 09.06.2021 - 11.08.2021

Cena: 4890 Kč

Kurz je již obsazen.

Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa18:00 - 20:4009.06.2021Každý týden

Hubněte ONLINE, ve skupině, a přesto z pohodlí domova! 


  • Setkání lektora a účastníků probíhají v reálném čase, nejedná se tedy o předtočené lekce bez zpětné vazby.
  • Po celou dobu budete v laskavé péči lektora a s ostatními účastníky budete sdílet své úspěchy i starosti, stejně jako na živých kurzech.
  • Tento 10 týdenní kurz zahrnuje nejen teoretické, ale i pohybové lekce.


>> Jak se hubne v online kurzu? Přečtěte si příběh jedné z účastnic <<


Proč hubnout v kurzu STOBu?

  • Zjistíte, že hubnout je možné i bez „zázračných“ přípravků a zbytečně omezujících diet.
  • Naučíte se sestavit si zdravý jídelníček vhodný při hubnutí, který vám bude chutnat a vyhovovat.
  • Naučíte se zvládat chutě na sladké, večerní přejídání i emoční jedení.
  • Nebudete v tom sami. Získáte podporu lektora i skupiny lidí, kteří mají stejný cíl jako vy.
  • A chybět nebude ani pohyb - zdravotní cvičení, které vám dá bezpečně zabrat!

Jak kurz probíhá?

S ostatními účastníky, s lektorkou i s instruktorkou se budete scházet online skrze platformu ZOOM, a to po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden. Každá lekce bude obsahovat pohybovou a teoretickou část

Ačkoliv bude kurz probíhat online, jedná se o plnohodnotný základní kurz zdravého hubnutí s metodikou STOBu.

1. Teoretické lekce 

Kurz povede dlouholetá lektorka STOBu Jana Boučková. Teoretická lekce bude navazovat na lekci pohybovou a bude trvat od 19:10 do 20:40.

První polovina kurzu je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ nepoužíváme. Vycházíme především z toho, že každý z nás nosí ten nejlepší recept sám v sobě a naši lektoři vám ho pomohou najít rychleji, než byste ho hledala sama.

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Společně s lektorkou budete pracovat na změně svého chování, návyků a myšlení, které vedou k přejídání a taky se naučíte vypořádat se s emocemi a náročnými životními situacemi jinak než jídlem. 


Struktura kurzů byla sestavena psycholožkou Ivou Málkovou a je založena na metodice kognitivně behaviorální terapie. Celosvětově má tato...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Daniela P.
Kurz mi pomohl, doporučuji.
Věra K.
Chtěla bych touto cestou poděkovat milé a obětavé lektorce Zuzce Acar Jarošové a prima partě, která v našem kurzu byla. Mít s kým sdílet problém, je vždy velmi důležité. Nejsem přeborníkem ve váhovém úbytku, ale neopouští mě naděje, že i malá změna bude krokem vpřed. Ještě jednou děkuji a těším se na viděnou. Věrka Krhounková
Effka.jesterka
Kurz mohu jedině vřele doporučit. děkuji za něj
Zuzana M.
Kurz byl skvělý, Cvičení pro mě bylo dost náročné vzhledem k věku a některým zdravotním problémům, ale každý si může cvičení upravit podle svých možností, Naprostá spokojenost, Hlavně za těch pár týdnů je možné se naučit cviky, které jsou vhodné a je možné naučit se jejich správné provedení podle výborného popisu lektorky.
Marie A.
Kateřina C.
Měli jsme kurz s Terezkou a všichni jsme z ní byli nadšení. Její přístup je úžasný, projev příjemný. Pomohla nám uspořádat si nejen jídelníček, ale i životní rytmus, uvědomit si, co je v životě důležité. Pochopili jsme, že nejde jen o úbytek hmotnosti, i když ten samozřejmě potěší. Kurzy pod jejím vedením můžeme jen doporučit.
Vjerucha
Diviska
I když jsem zpočátku vůbec neveřila, že bych se STOBEM mohla zhubnout, nakonec se to díky perfektní skupince, ale hlavně i pohodovému vedení v podobě Janči, podařilo. Říkala jsem si, že skupinové hubnutí je mou poslední šancí, protože veškeré diety a výživové poradkyně už mi lezly doslova krkem. Jsem nyní o 8 kg lehčí, a i když jsem stále ještě metráčkem, přestalo mě zrovna toto tak žrát a trápit. Cítím se psychicky daleko lépe a vím, že i děvčata z kurzu jsou na tom podobně. Proto jsme se přihlásily do pokračovacího kurzu. Nevěřím sice v zázraky, ale pokud pochopíte sebe sama a začnete si trošku věřit díky pomoci ostatních, půjde to pomalu, ale hezky. Držím všem pěsti a já sama sa těším na půlku dubna, kdy to s námi Janča zase rozjede. PS: Nebojte se toho. Navíc tato online forma je jako vaše vnitřní duše, vy ty lidi vlastně neznáte, ale po pár lekcích zjistíte, že k sobě jaksi patříte. Navíc velmi kvituji online formu, protože nejsem z Prahy a v životě bych týdně dojíždět nemohla. Krásný den všem Lidka
Zuzana B.
Naprosto skvělá byla power jóga s Eliškou. Hodně chválím. Parta super, kolegyně a kolega:) pro mne byli skvělou motivací a vzorem. Poznala jsem velmi zajímavé lidi. Jsem tomu ráda. Předpokládala jsem, že podstatně prohloubíme teorii ze základního kurzu a psychologie bude více "pod hladinou". Nebylo tomu tak,nicméně celkově kurz hodnotím velmi pozitivně. Zuzana Benediktová
kudrnova
Kurz se mi velice líbil zejména kvůli psychologickému přístupu a zaměření na všímavé jedení a vnitřní motivaci. Lektorka byla skvělá a v průběhu online kurzu jsme si s ostatními účastníky vytvořili prima partu, ve které si budeme sdělovat své tipy, úspěchy i nápady i do budoucna. Díky!

Nejbližší plánované akce


Poslední 2 volná místa!

V desetitýdenním kurzu hubnutí pod vedením lektorky STOBu Venduly Kosňovské získáte podporu i ověřené informace, které vám pomohou zhubnout zdravě a natrvalo.