Online kurz hubnutí s psycholožkou a se cvičením


Průměrné hodnocení: 4.96
Hodnotilo: 26 uživatelů
Upřesnění místa:
Platforma Zoom

Lektor:
Zuzana Acar Jarošová
z.jarosova@gmail.com

Instruktor: Olga Běhounková

Termín: 05.09.2022 - 07.11.2022

Cena: 4990 Kč

Objednat kurz


Termíny kurzu

DenČasDatum
Pondělí17:20 - 20:0005.09.2022Každý týden

Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv! Za pomoci osvědčené metodiky.

Metodika skupinových kurzů STOB je založená na principech kognitivně-behaviorální psychoterapie, která má celosvětově nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především pro udržení hmotnosti. 


Online kurzy hubnutí STOBu - co potřebujete vědět?

  • Setkání lektora a účastníků probíhají v reálném čase, nejedná se tedy o předtočené lekce bez zpětné vazby.
  • Po celou dobu budete v laskavé péči lektora a s ostatními účastníky budete sdílet své úspěchy i starosti, stejně jako na živých kurzech.
  • Tento 10 týdenní kurz zahrnuje nejen teoretické, ale i pohybové lekce.
  • Součástí kurzu je zpětná vazba jídelníčku od lektorky (po dobu dvou týdnů). Díky tomu si postupně sestavíte zdravý redukční jídelníček dle svých chutí a preferencí.


>> Jak se hubne v online kurzu? Přečtěte si příběh jedné z účastnic <<


Jak kurz probíhá?

S ostatními účastníky, s lektorkou i s instruktorkou se budete scházet online skrze platformu ZOOM, a to po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden. Každá lekce bude obsahovat pohybovou a teoretickou část

Ačkoliv bude kurz probíhat online, jedná se o plnohodnotný základní kurz zdravého hubnutí s metodikou STOBu.

1. Teoretické lekce 

Kurz povede psycholožka, psychoterapeutka a lektorka STOBu Zuzana Jarošová. Teoretická lekce bude navazovat na lekci pohybovou a bude trvat od 18:30 do 20:00.

První polovina kurzu je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ nepoužíváme. Vycházíme především z toho, že každý z nás nosí ten nejlepší recept sám v sobě a naši lektoři vám ho pomohou najít rychleji, než byste ho hledala sama.

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Společně s lektorkou budete pracovat na změně svého chování, návyků a myšlení, které vedou k přejídání a taky se naučíte vypořádat se s emocemi a náročnými životními situacemi jinak než jídlem. 

>> Více se o metodice kurzů zdravého hubnutí STOB dozvíte zde <<


Vzhledem k tomu, že kurz bude probíhat online, bude potřeba mít k...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Marcela Grossmannová
Moc děkuji Zuzce za teoretickou část výuky a Olze za cvičení. Kurz splnil moje očekávání. Naučila jsem se sestavit si nutričně vyvážený jídelníček, rozkódovala jsem myšlenky, které mám s jídlem spojené. Cvičení je super. Moc děkuji. Marcela
Marcela L.
Kurz se Zuzanou A.Jarosovou byl skvely. Hodne moc mi dal. Mam nove teoreticke a prakticke znalosti a taky podpurnou skupinu lidi, kteri mi rozumi a jsou na podobne vlne. Moc dekuju.
Effka.jesterka
Kurz mohu jedině vřele doporučit. děkuji za něj
Zuzana M.
Kurz byl skvělý, Cvičení pro mě bylo dost náročné vzhledem k věku a některým zdravotním problémům, ale každý si může cvičení upravit podle svých možností, Naprostá spokojenost, Hlavně za těch pár týdnů je možné se naučit cviky, které jsou vhodné a je možné naučit se jejich správné provedení podle výborného popisu lektorky.
Marie A.
Vjerucha

Nejbližší plánované akce


5 workshopů, 5 lektorek, 5 pohybových lekcí.

Využijte léto k načerpání nové inspirace pro zdravé hubnutí či změnu životního stylu. Jeden workshop s pohybovou lekcí pouze za 250 Kč!


Cvičte v létě odkudkoliv online a vyzkoušejte si různé druhy pohybu, jako je power jóga, Salsa, zdravotní cvičení či bodystyling.


Souhlasíte s tím, že hubnutí začíná a končí v hlavě?

Zhubněte zdravě a natrvalo za pomoci skupiny a odborníka na psychiku při hubnutí. Kurzů se můžete zúčastnit naživo v Praze i online.