Online kurz hubnutí s nutriční terapeutkou


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 6 uživatelů
Upřesnění místa:
Platforma Zoom

Lektor:
Eva Chocenská
echo.vyziva@gmail.com
777060968

Instruktor: Eliška Ježková, Nikola Šulcová

Termín: 26.11.2020 - 11.02.2021

Cena: 4890 Kč

Zbývá poslední 1 místo.
Chci se zúčastnit kurzu


Termíny kurzu

DenČasDatum
Čtvrtek09:00 - 11:3026.11.2020Každý týden

Nezůstávejte při hubnutí sami ani v této době

Hubněte ve skupině, a přesto z bezpečí domova pod vedením zkušené nutriční terapeutky.


Jak kurz probíhá a co vám přinese?

  • Setkání lektora a účastníků probíhají v reálném čase na platformě ZOOM, nejedná se tedy o předtočené lekce bez zpětné vazby.
  • Po celou dobu budete v laskavé péči lektora a s ostatními účastníky budete sdílet své úspěchy i starosti, stejně jako na živých kurzech.
  • Naučíte se sestavit si zdravý jídelníček vhodný při hubnutí, který vám bude chutnat a vyhovovat.
  • Naučíte se zvládat chutě na sladké, večerní přejídání i emoční jedení.
  • Zacvičíte si přiměřeně svým možnostem. Kurz zahrnuje i pohybové lekce - jógu a aerobic.
  • Ačkoliv bude kurz probíhat online, jedná se o plnohodnotný základní kurz zdravého hubnutí s metodikou STOBu.


Co bude náplní lekcí kurzu?

S ostatními účastníky, s lektorkou i s instruktorkou se budete scházet online skrze platformu ZOOM, a to po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden. Každá lekce bude obsahovat pohybovou a teoretickou část

1. Teoretické lekce 

Kurz povede nutriční terapeutka s dlouholetými zkušenostmi Eva Chocenská. Každá lekce bude začínat teoretickou částí, která potrvá od 9:00 do 10:30.

  • První polovina kurzu je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte ráda. Slova „musíš“ a „nesmíš“ nepoužíváme. Vycházíme především z toho, že každý z nás nosí ten nejlepší recept sám v sobě a naši lektoři vám ho pomohou najít rychleji, než byste ho hledala sama.
  • Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Společně s lektorkou budete pracovat na změně svého chování,návyků a myšlení, které vedou k přejídání a taky se naučíte vypořádat se s emocemi a náročnými životními situacemi jinak než jídlem. 

Struktura kurzů byla sestavena psycholožkou Ivou Málkovou a je založena na metodice kognitivně behaviorální terapie. Celosvětově má tato metodika nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především při udržení hmotnosti. V České republice fungujeme již 30 let a máme nejlepší výsledky v udržení váhových úbytků. Podrobný popis...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

irena@uochb.cas.cz
Kurz byl výborný. I když jsem ve STOBu recidivista a nevěřila jsem, že tento kurz u mě bude mít úspěch, zhubnout se mi podařilo a pokračuji dále. Sešla se dobrá parta ženských, vyprosily jsme si i pokračovací kurz se stejnou lektorkou i se stejnou instruktorkou na jógu. Na pokračovací kurz se moc těším, podpora skupiny je při hubnutí hodně důležitá. Irena
Petra M.
Kurz předčil mé očekávání. Sešly jsme se výborná parta a že se vídáme jen přes obrazovky vůbec nevadilo. Lektorka Lenka byla výborná. Věcná, ale lidská, motivující. Moc se mi líbila možnost sdílení zkušeností v menších kroužcích, vždycky jsem se tam dozvěděla něco překvapivého. I jóga byla super. Na kurz jsem se vždycky těšila. A co je důležité - zhubla jsem, jak jsem si přála a daří se mi držet v režimu, protože není striktní a pro mne cizí a náročný. HOLKY, MOC VÁM VŠEM DĚKUJU! Petra
Zuzana B.
Naprosto skvělá byla power jóga s Eliškou. Hodně chválím. Parta super, kolegyně a kolega:) pro mne byli skvělou motivací a vzorem. Poznala jsem velmi zajímavé lidi. Jsem tomu ráda. Předpokládala jsem, že podstatně prohloubíme teorii ze základního kurzu a psychologie bude více "pod hladinou". Nebylo tomu tak,nicméně celkově kurz hodnotím velmi pozitivně. Zuzana Benediktová
kudrnova
Kurz se mi velice líbil zejména kvůli psychologickému přístupu a zaměření na všímavé jedení a vnitřní motivaci. Lektorka byla skvělá a v průběhu online kurzu jsme si s ostatními účastníky vytvořili prima partu, ve které si budeme sdělovat své tipy, úspěchy i nápady i do budoucna. Díky!
Jana H.
Kurz mne před létem povzbudil a nastartoval k dalšímu hubnutí, naše lektorka byla skvělá a doufám, že se ještě potkáme. Spoluhubnoucí byli také fajn, potýkáme se s podobnými problémy, což člověka potěší:) Děkuji!

Nejbližší plánované akce


Hormonální jóga, salsa, low-aerobic nebo třeba zdravotní cvičení. Cvičte s námi z pohodlí a bezpečí domova až do konce roku 2020!


Jediný desetitýdenní kurz zdravého hubnutí, který vám v lednu nabídneme. Přihlaste se proto co nejdříve!


Vzhledem k aktuálním parametrům vládních opatření pro vnitřní sporty, není zatím možné obnovit živá cvičení. Děkujeme za pochopení.