Online kurz hubnutí s nutriční terapeutkou


Průměrné hodnocení: 4.9
Hodnotilo: 10 uživatelů
Upřesnění místa:
Platforma Zoom

Lektor:
Eva Chocenská
echo.vyziva@gmail.com
777060968

Instruktor: Eliška Ježková, Nikola Šulcová

Termín: 11.03.2021 - 13.05.2021

Cena: 4890 Kč

Zbývá poslední 1 místo.
Chci se zúčastnit kurzu


Termíny kurzu

DenČasDatum
Čtvrtek09:00 - 11:3011.03.2021Každý týden

Hubněte ve skupině, a přesto z bezpečí domova.

Hubněte pod vedením zkušené nutriční terapeutky a s podporou lidí, jako jste vy.


  • Setkání lektora a účastníků probíhají v reálném čase, nejedná se tedy o předtočené lekce bez zpětné vazby.
  • Po celou dobu budete v laskavé péči lektora a s ostatními účastníky budete sdílet své úspěchy i starosti, stejně jako na živých kurzech.
  • Zacvičíte si přiměřeně svým možnostem. Kurz zahrnuje i pohybové lekce - jógu a aerobic.
  • Ačkoliv bude kurz probíhat online, jedná se o plnohodnotný základní kurz zdravého hubnutí s metodikou STOBu.

V podzimním online kurzu hubnutí zhublo 10 účastnit dohromady 52,4 kg! Přečtěte si rozhovor s jednou z nich.

Co bude náplní lekcí kurzu?

S ostatními účastníky, s lektorkou i s instruktorkou se budete scházet online skrze platformu ZOOM, a to po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden. Každá lekce bude obsahovat pohybovou a teoretickou část

1. Teoretické lekce 

Kurz povede nutriční terapeutka s dlouholetými zkušenostmi Eva Chocenská. Každá lekce bude začínat teoretickou částí, která potrvá od 9:00 do 10:30.

  • První polovina kurzu je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rád/a. Slova „musíš“ a „nesmíš“ nepoužíváme. Vycházíme především z toho, že každý z nás nosí ten nejlepší recept sám v sobě a naši lektoři vám ho pomohou najít rychleji, než byste ho hledala sama.
  • Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Společně s lektorkou budete pracovat na změně svého chování, návyků a myšlení, které vedou k přejídání a taky se naučíte vypořádat se s emocemi a náročnými životními situacemi jinak než jídlem. 


Struktura kurzů byla sestavena psycholožkou Ivou Málkovou a je založena na metodice kognitivně behaviorální terapie. Celosvětově má tato metodika nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především při udržení hmotnosti. V České republice fungujeme již 30 let a máme nejlepší výsledky v udržení váhových úbytků. Podrobný popis metodiky používané v našich kurzech najdete zde.


Vzhledem k tomu, že kurz bude probíhat online na platformě ZOOM, bude...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Hana S.
kocv@email.cz
Hodnotím kurz dobře, i když zhubnout se mi nepodařilo. No chtěla jsem 10 kg, jestli se podařil 1kg ani nevím. Víc ne. Něco nového jsem si odnesla do života, i když skoro vše vím a taky to, kde bych mohla "přidat". Ale v 70 letech na sebe nechci být přísná a lektorka Eva i Hanka Málková říkaly, ať moc nehubnu. Ale kurz mi "naučil" každý den šlapat na rotopedu 30-60 minut a Eva ještě doporučila "Zdravocvičnu". Takže děkuji a cvičím, na jídle moc měnit nemusím. Ahoj ivak
irena@uochb.cas.cz
Kurz byl výborný. I když jsem ve STOBu recidivista a nevěřila jsem, že tento kurz u mě bude mít úspěch, zhubnout se mi podařilo a pokračuji dále. Sešla se dobrá parta ženských, vyprosily jsme si i pokračovací kurz se stejnou lektorkou i se stejnou instruktorkou na jógu. Na pokračovací kurz se moc těším, podpora skupiny je při hubnutí hodně důležitá. Irena
Jana H.
Kurz mne před létem povzbudil a nastartoval k dalšímu hubnutí, naše lektorka byla skvělá a doufám, že se ještě potkáme. Spoluhubnoucí byli také fajn, potýkáme se s podobnými problémy, což člověka potěší:) Děkuji!

Nejbližší plánované akce


Měření složení těla, konference a pohybové aktivity ZDARMA. 


Máme poslední 1 volné místo!

Hubněte ve skupině a přesto z bezpečí domova. Přihlaste se do online kurzu zdravého hubnutí pod vedením nutriční terapeutky a skvělé lektorky STOBu Evy Chocenské.