Online kurz hubnutí s koučkou a se zdravotním cvičením


Průměrné hodnocení: 4.97
Hodnotilo: 33 uživatelů
Upřesnění místa:
Platforma Zoom

Lektor:
Vendula Kosňovská
vendula@jidlojakopalivo.cz
+420605418991

Instruktor: Olga Běhounková

Termín: 10.01.2024 - 13.03.2024

Cena: 4990 Kč

Kurz je již obsazen. Můžete se přihlásit jako náhradník.
Přihlásit se jako náhradník


Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa18:00 - 20:4010.01.2024Každý týden

Hubněte ONLINE, ve skupině, a přesto z pohodlí domova! Za pomoci osvědčené metodiky.

Metodika skupinových kurzů STOB je založená na principech kognitivně-behaviorální psychoterapie, která má celosvětově nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především pro udržení hmotnosti. 


Online kurzy hubnutí STOBu - co potřebujete vědět?

  • Setkání lektora a účastníků probíhají v reálném čase, nejedná se tedy o předtočené lekce bez zpětné vazby.
  • Po celou dobu budete v laskavé péči lektora a s ostatními účastníky budete sdílet své úspěchy i starosti, stejně jako na živých kurzech.
  • Tento 10 týdenní kurz zahrnuje nejen teoretické, ale i pohybové lekce.


>> Jak se hubne v online kurzu? Přečtěte si příběh jedné z účastnic <<


Jak kurz probíhá?

S ostatními účastníky, s lektorkou i s instruktorkou se budete scházet online skrze platformu ZOOM, a to po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden. Každá lekce bude obsahovat pohybovou a teoretickou část

Ačkoliv bude kurz probíhat online, jedná se o plnohodnotný základní kurz zdravého hubnutí s metodikou STOBu.

1. Teoretické lekce 

Kurz povede lektorka STOBu, koučka a výživová poradkyně Vendula Kosňovská. Teoretická lekce bude navazovat na lekci pohybovou a bude trvat od 19:10 do 20:40.

První polovina kurzu je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ nepoužíváme. Vycházíme především z toho, že každý z nás nosí ten nejlepší recept sám v sobě a naši lektoři vám ho pomohou najít rychleji, než byste ho hledali sami.

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Společně s lektorkou budete pracovat na změně svého chování, návyků a myšlení, které vedou k přejídání a taky se naučíte vypořádat se s emocemi a náročnými životními situacemi jinak než jídlem. 

>> Více se o metodice kurzů zdravého hubnutí STOB dozvíte zde <<

Díky příjemné otevřené atmosféře budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi, kteří mají stejný cíl a pravděpodobně i podobné problémy.

2. Pohybové lekce - Zdravotní cvičení, které vám dá bezpečně zabrat

V pohybové části se můžete těšit na zdravotní cvičení pod vedením oblíbené instruktorky Olgy Běhounkové. Lekce budou probíhat online od 18:00 do 19:00 na samostatném odkazu.

Na lekci se budete věnovat posilování celého těla v různých pozicích: ve stoje, v sedu, v kleku, v leže. Ve stoje budete pro posilování využívat váhy vlastního těla. Velká pozornost bude věnovaná posilování břicha, ale i dalších svalových skupin. Posilovací prvky budou prokládány protahovacími a mobilizačními cviky. Zaměříte se také na nácvik správného dýchání a probuzení plosky chodidla. Zdravotní prvky cvičení vycházejí z rehabilitační formy pilates.


Možnost individuálního výběru z nabídky online cvičení

Pokud vám pohybové lekce s Olgou Běhounkovou, které předcházejí povídací části kurzu, nevyhovují, můžete si individuálně vybrat z aktuální nabídky našich online pohybových lekcí cvičení jiné. Lekce mají různou náplň (salsa, low-aerobik, zdravotní cvičení, Nia) a probíhají v různých časech. 

>> Aktuální nabídku online cvičení naleznete zde. <<


Co je zahrnuto v ceně kurzu?

  • 10x pohybová lekce dle vašeho vlastního výběru
  • 10x teoretické lekce pod vedením zkušené lektorky STOBu
  • Praktické brožury, které vám budou zaslány poštou
  • Nutriční program Sebekoučink na 12 týdnů
  • Kontrola a zpětná vazba jídelníčku od lektorky po dobu dvou týdnů

Kdo se o vás postará?

Lektorkou kurzu je Vendula Kosňovská.

Vendula je lektorkou STOBu, výživovou poradkyní a koučkou. Absolvovala kurz poradce pro výživu u Fitness Institut s. r. o. a koučovací výcvik u Akademie osobnostního rozvoje s. r. o. Své znalosti a schopnosti si neustále zdokonaluje v rámci dalších kurzů a četbou odborné literatury.
 
Je jí blízké téma emocí a osobního růstu. Své klienty provádí na cestě ke zvládnutí automatického jedení a jedení pod vlivem emocí. Při své práci se zaměřuje také na prohloubení laskavosti k sobě a upevnění zdravého sebevědomí. Tato témata se tedy budou prolínat celým kurzem.

Kapacita kurzu je omezena, proto se, prosím, přihlaste co nejdříve.

Těšíme se na viděnou na první lekci kurzu

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Kateřina K.
Lektorka Petra je nejen odborník na vysoké úrovni, ale také nesmírně lidská a příjemná žena. Vedla nás citlivě, na každou otázku dokázala odpovědět nebo dovést k odpovědi přímo nás. Dozvěděla jsem se o jídle věci a jezení věci, které mě dříve nenapadaly. Podařilo se mi nastavit režim, který je příjemný a udržitelný. Online forma kurzu je úplně stejně funkční, jako prezenční. I cvičení bylo bezvadné - přiměřeně náročné a zvládnutelné i přes obrazovku a omezený prostor v panelákové ložnici :-) Lektorka Olga úžasná. Měli jsme také veliké štěstí, že jsme se sešly opravdu bezvadná parta, jsme spolu v kontaktu i po skončení kurzu a rády bychom nějakým způsobem pokračovaly dál.
Jana .
Sešla se fajn parta žen, každá jiná a přesto jsme do sebe zapadaly. Jen se potvrdilo, jak nesmírně podporující je promluvit mezi sebou, sdílet si poznání.Víc než samotné počítání kalorií a živin byla prospěšná prezentace od Petry. O úhlu pohledu na jídlo, o přijetí sama sebe. Pétě díky za trpělivost a laskavost po celou dobu kurzu. A "mým spoluženám" za setkávání : )
wwblackww
Nejlepší rozhodnutí. Sešla se super parta, každý měl úbytek na váze a osobni posun.
Simona M.
Petra byla naprosto úžasná: po celou dobu kurzu nás vedla se skutečnou laskavostí a trpělivostí a učila nás, jak mít rád sám sebe, což jsme všechny určitě potřebovaly a v mém případě se jí to určitě dařilo. Také jsme se sešly jako skvělá skupinka, vzájemně jsme se podporovaly po celou dobu i mimo lekce a věřím, že budeme pokračovat i dál. Všem se nám podařilo něco zhubnout a všechny nás moc mrzelo jenom to, že už to končí. Chtěly bychom pokračovat :-).
Zdeněk S.
Cíl zhubnout 5kg. Splněno.
Richard B.
Zajímavé setkání, všichni měli stejný společný cíl a skvělou lektorku. Spousta nových informací, spousta možností, co zlepšovat. Moc děkuji, že jsem se mohl zúčastnit.

Nejbližší plánované akce


Hubněte ONLINE, ve skupině, a přesto z pohodlí domova! Za pomoci osvědčené metodiky.


Připojte se k online konferenci ZDARMA nebo si nechte změřit složení těla u odborníků STOBu. 


Získejte nové poznatky a inspiraci, jak se jednou provždy zbavit nadbytečných kilogramů.


Užijte si termální lázně a širokou nabídku pohybových aktivit v květnovém Štúrovu.