Online kurz hubnutí s koučkou a se zdravotním cvičením


Průměrné hodnocení: 4.97
Hodnotilo: 32 uživatelů
Upřesnění místa:
Platforma Zoom

Lektor:
Vendula Kosňovská
vendula@jidlojakopalivo.cz
+420605418991

Instruktor: Olga Běhounková, Hana Hejlová, Jana Machová

Termín: 14.06.2023 - 23.08.2023

Cena: 4990 Kč

Zbývá poslední 1 místo.
Objednat kurz


Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa18:00 - 20:4014.06.2023Každý týden

Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv! Za pomoci osvědčené metodiky.

Metodika skupinových kurzů STOB je založená na principech kognitivně-behaviorální psychoterapie, která má celosvětově nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především pro udržení hmotnosti. 


Online kurzy hubnutí STOBu - co potřebujete vědět?

  • Setkání lektora a účastníků probíhají v reálném čase, nejedná se tedy o předtočené lekce bez zpětné vazby.
  • Po celou dobu budete v laskavé péči lektora a s ostatními účastníky budete sdílet své úspěchy i starosti, stejně jako na živých kurzech.
  • Tento 10 týdenní kurz zahrnuje nejen teoretické, ale i pohybové lekce.
  • Součástí kurzu je zpětná vazba jídelníčku od lektorky (po dobu dvou týdnů). Díky tomu si postupně sestavíte zdravý redukční jídelníček dle svých chutí a preferencí.


>> Jak se hubne v online kurzu? Přečtěte si příběh jedné z účastnic <<


Jak kurz probíhá?

S ostatními účastníky, s lektorkou i s instruktorkou se budete scházet online skrze platformu ZOOM, a to po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden. Lekce budou obsahovat pohybovou a teoretickou část

Ačkoliv bude kurz probíhat online, jedná se o plnohodnotný základní kurz zdravého hubnutí s metodikou STOBu.

1. Teoretické lekce 

Kurz povede lektorka STOBu, koučka a výživová poradkyně Vendula Kosňovská. Teoretická lekce bude navazovat na lekci pohybovou a bude trvat od 19:10 do 20:40.

První polovina kurzu je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ nepoužíváme. Vycházíme především z toho, že každý z nás nosí ten nejlepší recept sám v sobě a naši lektoři vám ho pomohou najít rychleji, než byste ho hledala sama.

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Společně s lektorkou budete pracovat na změně svého chování, návyků a myšlení, které vedou k přejídání a taky se naučíte vypořádat se s emocemi a náročnými životními situacemi jinak než jídlem. 

>> Více se o metodice kurzů zdravého hubnutí STOB dozvíte zde <<


Vzhledem k tomu, že kurz bude probíhat online, bude potřeba mít k...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Alena B.
Kurz pod vedením Vendulky Kosňovské jsem si moc užila. Byl skvělý a pro mne osobně velice přínosný, tak jsem se rozhodla pro kurz pokračující. Velice mi vyhovuje online forma kurzu, protože jedině tak mám šanci se pravidelně účastnit. Oblíbila jsem si denní používání "sebekoučinku" pro plánování a kontrolu jídelníčku a rozhodně v něm nadále setrvám. Děkuji Vendulce a celému týmu STOBu!
Renáta H.
Kurz byl perfektní, budu pokračovat v navazujícím. Jediné minus, které vidím - při absenci nešla lekce nahrát (pravidla STOBu). Kurz se konal v letních měsících, což je doba dovolených a někdy bylo složité jej stíhat.
Martina Kovářová
STOB kurz i příjemná a zkušená lektorka Vendula předčily moje očekávání. Provedou vás teorií jídla, výživy i emocí a pomohou najít příčiny vaší nadváhy či obezity i důvody předchozích hubnoucích neúspěchů. Neslibují zázračné zhubnutí, ale zdravý životní styl. Budete pracovat na sobě a se sebou, což je v kolektivu účastníků s podobnými problémy na zoom jednodušší. Hodiny cvičení k tomu a aplikace sebekoučinku jsou příjemný bonus. Děkuji.
Daniela P.
Kurz mi pomohl, doporučuji.
Effka.jesterka
Kurz mohu jedině vřele doporučit. děkuji za něj
Zuzana M.
Kurz byl skvělý, Cvičení pro mě bylo dost náročné vzhledem k věku a některým zdravotním problémům, ale každý si může cvičení upravit podle svých možností, Naprostá spokojenost, Hlavně za těch pár týdnů je možné se naučit cviky, které jsou vhodné a je možné naučit se jejich správné provedení podle výborného popisu lektorky.
Marie A.
Vjerucha
Petra M.
Kurz předčil mé očekávání. Sešly jsme se výborná parta a že se vídáme jen přes obrazovky vůbec nevadilo. Lektorka Lenka byla výborná. Věcná, ale lidská, motivující. Moc se mi líbila možnost sdílení zkušeností v menších kroužcích, vždycky jsem se tam dozvěděla něco překvapivého. I jóga byla super. Na kurz jsem se vždycky těšila. A co je důležité - zhubla jsem, jak jsem si přála a daří se mi držet v režimu, protože není striktní a pro mne cizí a náročný. HOLKY, MOC VÁM VŠEM DĚKUJU! Petra

Nejbližší plánované akce


POSLEDNÍ 1 VOLNÉ MÍSTO!

Zúčastněte se desetitýdenního kurzu zdravého hubnutí odkudkoliv online. Pod vedením koučky a výživové poradkyně Venduly Kosňovské a s podporou skupiny můžete být při hubnutí konečně úspěšní. 


Přihlaste se do jediného kurzu hubnutí naživo, který proběhne toto léto v Praze!

Pohybová část kurzu, chůze s holemi, bude probíhat v pražských Letenských sadech pod vedením zkušené instruktorky Jany Sedláčkové. Teoretické lekce pak proběhnou v krásném sále centra Alivio a účastníky jimi bude provázet nutriční poradkyně Jana Mouchová. 


Svěřte své děti do rukou odborníků a naučte se společně žít zdravěji. 

Kurzy pro děti od 8 do 13 let a jejich rodiče proběhnou naživo (v Praze a Brně) a také online na platformě Zoom. 


4 odbornice, 4 online přednášky, 4 pohybové lekce

Využijte léto k načerpání nové inspirace pro zdravé hubnutí či změnu životního stylu. Jeden seminář s pohybovou lekcí pouze za 290 Kč!