Pomůcky na hubnutí > E-booky > Neurolingvistické programování, pomocník při hubnutí

Neurolingvistické programování, pomocník při hubnutí

Neurolingvistické programování, pomocník při hubnutí

Cena 390 Kč


 

Autor: Mgr. Helena Grygarová

Neurolingvistické programování přináší jiný pohled na hubnutí. Techniky NLP vám pomohou vnést NOVOU efektivní strategii do neustálého kolotoče hubnutí a přibírání.


Stává se vám, že nejíte z hladu, ale z jiných důvodů? Podléháte fíglům obchodníků a nakupujete vždy více jídla, než je potřeba? Řešíte stresy sladkostmi a máte po jejich konzumaci pocity viny?

Pokus se v těchto situacích poznáváte, je právě pro vás určen e-book o Neurolingvistickém programování.

Jíte častěji a více, než byste měli? Jíte z nesprávných důvodů (stres, nuda...)? Vyzkoušejte techniky NLP.

Ke stejnému cíli mohou vést různé cesty

Metodika STOBu je založena na tom, že kromě znalostí o výživě je důležité umět pracovat také s emocemi a myšlenkami, které často vedou k jídlu nad plán a k přibírání. Ke změně těchto nevhodných návyků mohou pomoci různé psychoterapeutické přístupy. K těm velmi efektivním patří právě NLP – neurolingvistické programování.

Pokud je vaším cílem zhubnout přebytečné kilogramy a váhu si jednou provždy udržet, můžete na to jít vícero způsoby. Jedním z nich je i neurolingvistické programování.

Co je podstata přístupu NLP?

Všichni máme tu zkušenost, kdy jsme si o něčem mysleli, že to nezvládneme, a přesto tu činnost nyní děláme a zvládáme bez problémů. Vzpomeňte si například, jak jste tenkrát považovali za nemožné naučit se nový jazyk, řídit auto nebo třeba lyžovat. V určitém okamžiku, jste však objevili, jak na to. Z nemožného se stalo možné a dokonce běžné.

Nemožné to bylo jen s tou starou strategií a přesvědčením, které nefungovaly. Proto diety selhávají. I když máme pocit, že zkoušíme stále něco nového, ve skutečnosti jedeme podle stále jedné a té...

více


Galerie


Podobné produkty

Recenze uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Košík

Nakupte ještě za 1200  Kč a máte dopravu zdarma!