Nedělní online kurz hubnutí s výživovou poradkyní, koučkou včetně cvičení


Průměrné hodnocení: 4.94
Hodnotilo: 31 uživatelů
Upřesnění místa:
Platforma Zoom

Lektor:
Zdeňka Trummová
info@okolokuchyne.cz
732 651 959

Instruktor: Hejlová Hana

Termín: 22.09.2024 - 24.11.2024

Cena: 6490 Kč

Objednat kurz


Termíny kurzu

DenČasDatum
Neděle18:00 - 20:3022.09.2024Každý týden

Hubněte ONLINE, ve skupině, a přesto z pohodlí domova! Za pomoci osvědčené metodiky.


Proč hubnout se STOBem?

 • Hubnutí je v hlavě, a proto se soustředíme na Vaše emoce a myšlení. Neřešíme pouze jídelníček.
 • Přístup STOBu je totiž založený na metodách kognitivně-behaviorální psychoterapie (KBT), která učí lidi pracovat s myšlením, emocemi a chováním. Díky tomu zvládnete jakékoliv změny ve Vašich návycích.
 • STOB Vám pomůže zlepšit stravovací i pohybové návyky a poradí nejen jak hubnout, ale i jak shozená kila udržet a vyhnout se jojo efektu.
 • Naučíme Vás si sestavit udržitelný jídelníček, který Vám bude chutnat a u kterého vydržíte déle než pár týdnů.
 • Budete pod dohledem skutečných odborníků STOBu.

Hubněte pouze za 649 Kč za týden!

Každý týden absolvujete 1 hodinu pohybové lekce a 1,5 hodiny teoretické lekce, ke které dostanete praktické materiály.

Co je zahrnuto v celkové ceně kurzu?

 • 10x teoretická lekce pod vedením zkušené lektorky STOBu, výživové poradkyně a koučky Zdeňky Trummové (více informací o lektorce naleznete níže)
 • 10x pohybová lekce se zkušenou a oblíbenou instruktorkou Hankou Hejlovou
 • Praktické brožury (Chci změnu - Jak na výživu I., Jak na výživu II., Jak na pohyb, Jak na psychiku, Jak na udržení váhových úbytků, Talířky), které Vám budou zaslány poštou
 • Nutriční program Sebekoučink na 12 týdnů
 • Kontrola a zpětná vazba jídelníčku od lektorky po dobu 2 týdnů

 Na kurzy se cvičením lze čerpat i příspěvky od zdravotních pojišťoven, více informací zde Příspěvky zdravotních pojišťoven 2024.


Kdo se o Vás postará?

Lektorkou kurzu je Zdeňka Trummová, lektorka STOBu, výživová poradkyně a koučka.

Zdeňka prošla mnoha kurzy výživového poradenství a specializovanými semináři a i nadále se v tomto oboru vzdělává. Zjistila, že jejím životním posláním je vzdělávání a laskavé vedení druhých na cestě k udržení si vlastního zdraví. Spojila lásku k výživě, svoje pedagogické schopnosti a výsledkem je její konzultantská, přednášková a metodická činnost.

>> Více se o lektorkce Zdeňce dozvíte zde. <<


 Jak lekce probíhají?

 • Setkání lektora a účastníků probíhají v reálném čase. S lektorem a účastníky budete sdílet své úspěchy i starosti.
 • Budete se scházet online skrze platformu ZOOM, a to po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden.
 • Každá lekce bude obsahovat pohybovou a teoretickou část.

>> Jak se hubne v online kurzu? Přečtěte si příběh jedné z účastnic <<

1. Teoretické lekce

Kurz povede lektorka STOBu a výživová poradkyně Zdeňka Trummová. Teoretická lekce bude navazovat na lekci pohybovou a bude trvat od 19:00 do 20:30.

První polovina kurzu je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ nepoužíváme. Vycházíme především z toho, že každý z nás nosí ten nejlepší recept sám v sobě a naši lektoři Vám ho pomohou najít rychleji, než byste ho hledal/a sám/sama.

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Společně s lektorkou budete pracovat na změně svého chování, návyků a myšlení, které vedou k přejídání a taky se naučíte vypořádat se s emocemi a náročnými životními situacemi jinak než jídlem. 


2. Pohybové lekce

V pohybové části se můžete těšit na Low-aerobik a posilování s oblíbenou instruktorkou Hankou HejlovouLekce budou probíhat online od 18:00 do 18:45 na samostatném odkazu.

Lekce probíhají v nízkém, nicméně konstantním tempu a respektují prostorová omezení v domácích podmínkách. Zařazeny jsou základní prvky aerobiku, často doprovázené pohyby paží. Prvky budou tvořit celky, nicméně se nebude jednat o komplikované sestavy.

Posilovací část zahrnuje posilování ve stoje, s vlastní vahou těla, posilování na zemi zaměřené především na břišní svaly a závěrečné protažení.


Vzhledem k tomu, že kurz bude probíhat online, bude potřeba mít k dispozici vhodné zařízení s připojením k internetu (tablet, notebook, počítač) a klidnou místnost alespoň po dobu trvání lekce.


Kapacita kurzu je omezena, proto se, prosím, přihlaste co nejdříve.

Těšíme se na viděnou na první lekci kurzu!

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Michaela K.
Jsem velice ráda, že jsem se rozhodla pro on-line kurz, bylo to spontánní rozhodnutí. Zdeňka byla velice milá a empatická. Ukázala mi cestu, jakou se mám ve výživě dát. A hlavně potvrdila to, co jsem dávno tušila, že vše souvisí s psychikou, emocemi, tj. začíná to v hlavě. Každou neděli jsem se těšila na to, co budeme probírat, bylo to super poznání. Hodně mi také pomáhají brožurky od Stobu, jsou přehledné a velice názorné. Vyhovuje mi, že není nic zakázáno ani striktně nařízeno. Je jen na mě, jak si to nastavím. Chtěla bych poděkovat Zdeňce, Ivě i všem ze Stobu. Míša Královská
Lenka B.
Děkuji za možnost účasti v on-line kurzu. Lektorka Zdeňka Trummová nám byla laskavou průvodkyní. Naučila jsem se pravidelně jíst hodnotné potraviny, dozvěděla jsem se toho spoustu o psychických změnách, které potřebují delší čas na "zafixování", proto ráda využiji i pokračovací kurz. Jinak on-line low aerobik se cvičitelkou Hankou Hejlovou jsem zkusila cvičit jen 3x, preferuji jiné typy cvičení.
Kateřina H.
Úžasná forma jakou nás lektorka vedla, (laskavost ,pochvaly, povzbuzení, optimismus a samozřejmě její odbornost) velmi oceňuji možnost online, protože bydlím na malé vsi 35 km od Prahy a dojíždění každý týden na kurz a třeba ještě cvičení v jiný den by pro mě bylo nemyslitelné. Za mne nejlepší "investice" jakou jsem pro sebe mohla udělat.
Daniela P.
Kurz mi pomohl, doporučuji.
Effka.jesterka
Kurz mohu jedině vřele doporučit. děkuji za něj
Marie A.
Vjerucha

Nejbližší plánované akce


Připojte se na pravidelné lekce, vyzkoušíte si různé druhy cvičení a cvičit můžete úplně odkudkoliv.


Připravili jsme pro vás letní webináře. Přihlásit se můžete zde.


Hubněte ONLINE, ve skupině, a přesto z pohodlí domova! Za pomoci osvědčené metodiky.


Trápíte se dokola s hubnutím a přibíráním? Zkuste to tentokrát jinak. Přihlaste se do kurzu v Praze!