Kurz zdravého životního stylu pro děti od 8 do 13 let a pro rodiče


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotil: 1 uživatel
Upřesnění místa:
Praha - místo bude upřesněno
Zobrazit na mapě

Lektor:
Zuzana Acar Jarošová
z.jarosova@gmail.com

Termín: 11.01.2023 - 29.03.2023

Cena: 4990 Kč

Chci se zúčastnit kurzu


Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa18:00 - 19:4511.01.2023Každý týden

Svěřte své děti do rukou skutečných odborníků a naučte se společně žít zdravěji.

Tento jedinečný 8týdenní kurz je určený všem dětem ve věku od 8 do 13 let a jejich rodičům či jiným pečovatelům. V kurzu se za pomoci hned tří vyškolených lektorek STOBu, lékařky a dvou psychoterapeutek, naučíte společně se svými dětmi stravovat podle zásad zdravého životního stylu, dozvíte se vše potřebné o výživě a pohybu při hubnutí a především s podporou odbornic a skupiny převedete tyto znalosti do praktického života natrvalo.


>> Pokud máte o kurz zájem, přihlaste se co nejdříve ZDE <<

Přihláška je nezávazná a není zatím potřeba nic platit. Díky přihlášce vás však můžete kontaktovat s dalšími informacemi.


Jak kurz probíhá?

Dětem a rodičům nabídneme 8 společných lekcí (první 4 lekce jedenkrát do týdne, další pak jedenkrát za 14 dnů), a to vždy ve středu od 18 do 19:45 hodin. 

Každé setkání se budou lektorky Zuzana Acar Jarošová a Jana Vobrová věnovat nejprve skupině dětí a skupině rodičů odděleně (45 minut), poté se obě skupiny spojí. Lekce bude supervidovat psychoterapeutka se zaměřením na děti a dětskou obezitu Jana Divoká. 

Děti budou vedeny zábavnou formou k postupné změně životního stylu s případnou možností redukce nadváhy. Dospělí budou mít možnost získat informace, jak podporovat děti při změně životního stylu a rozumném hubnutí, konzultovat výchovné záležitosti a sdílet společně své zkušenosti. Zároveň budou mít možnost se doptat na cokoliv, co by je zajímalo ohledně změny svých vlastních stravovacích a pohybových návyků.

Velkým pozitivem kurzu je i možnost vzájemného poznávání rodiče a dítěte a upevňování rodinných vztahů. 

Metodika skupinových kurzů STOB je založená na principech kognitivně-behaviorální psychoterapie, která má celosvětově nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především pro udržení hmotnosti. V tomto rodinném kurzu bude metodika uzpůsobena potřebnám dětí a celé rodiny.


Náplň lekcí kurzu

Každá lekce kurzu bude věnovaná specifickému tématu jako jsou jídelní režim, pohyb, pitný režim, zařazování zeleniny, princip zdravého talíře či "zdravé slavení" a změna nezdravých návyků (např. jedení u televize). Děti a rodiče se...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce


5 workshopů, 5 lektorek, 5 pohybových lekcí.

Využijte léto k načerpání nové inspirace pro zdravé hubnutí či změnu životního stylu. Jeden workshop s pohybovou lekcí pouze za 250 Kč!


Cvičte v létě odkudkoliv online a vyzkoušejte si různé druhy pohybu, jako je power jóga, Salsa, zdravotní cvičení či bodystyling.


Souhlasíte s tím, že hubnutí začíná a končí v hlavě?

Zhubněte zdravě a natrvalo za pomoci skupiny a odborníka na psychiku při hubnutí. Kurzů se můžete zúčastnit naživo v Praze i online.