Kurz zdravého životního stylu pro děti od 8 do 13 let a pro rodiče


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotil: 1 uživatel
Upřesnění místa:
ZŠ Sázavská
Sázavská 5
Praha 2 12000
Zobrazit na mapě

Lektor:
Zuzana Acar Jarošová
z.jarosova@gmail.com

Termín: 15.02.2023 - 03.05.2023

Cena: 4990 Kč

Zbývá poslední 1 místo.
Chci se zúčastnit kurzu


Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa18:00 - 19:4515.02.2023Každý týden

Svěřte své děti do rukou skutečných odborníků a naučte se společně žít zdravěji.

Tento jedinečný 8týdenní kurz je určený všem dětem ve věku od 8 do 13 let a jejich rodičům či jiným pečovatelům. V kurzu se za pomoci hned tří vyškolených lektorek STOBu, naučíte společně se svými dětmi stravovat podle zásad zdravého životního stylu, dozvíte se vše potřebné o výživě a pohybu při hubnutí a především s podporou odbornic a skupiny převedete tyto znalosti do praktického života natrvalo.


Na kurz je možné čerpat příspěvky od pojišťoven. Po přihlášení vás budeme kontaktovat s bližšími informacemi.

>> Pokud máte o kurz zájem, přihlaste se co nejdříve ZDE <<


Jak kurz probíhá?

Dětem a rodičům nabídneme 8 společných lekcí (první 4 lekce jedenkrát do týdne, další pak jedenkrát za 14 dnů), a to vždy ve středu od 18 do 19:45 hodin. 

Kurz proběhne v těchto termínech: 15. 2. 22. 2., 1. 3., 8. 3., 22. 3., 5. 4., 19. 4. a 3.5. 2023.

Každé setkání se budou lektorky Zuzana Acar Jarošová a Lenka Štěchová věnovat nejprve skupině dětí a skupině rodičů odděleně (45 minut), poté se obě skupiny spojí. Lekce bude supervidovat psychoterapeutka se zaměřením na děti a dětskou obezitu Jana Divoká

Děti budou vedeny zábavnou formou k postupné změně životního stylu s případnou možností redukce nadváhy. Dospělí budou mít možnost získat informace, jak podporovat děti při změně životního stylu a rozumném hubnutí, konzultovat výchovné záležitosti a sdílet společně své zkušenosti. Zároveň budou mít možnost se doptat na cokoliv, co by je zajímalo ohledně změny svých vlastních stravovacích a pohybových návyků.

Velkým pozitivem kurzu je i možnost vzájemného poznávání rodiče a dítěte a upevňování rodinných vztahů. 

Metodika skupinových kurzů STOB je založená na principech kognitivně-behaviorální psychoterapie, která má celosvětově nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především pro udržení hmotnosti. V tomto rodinném kurzu bude metodika uzpůsobena potřebnám dětí a celé rodiny.


Náplň lekcí kurzu

Každá lekce kurzu bude věnovaná specifickému tématu jako jsou jídelní režim, pohyb, pitný režim, zařazování zeleniny, princip zdravého talíře či "zdravé slavení" a změna...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce


Podívejte se na záznam besedy ke Světovému dni obezity 2023.


POSLEDNÍ 2 VOLNÁ MÍSTA.

Přihlaste se do jedinečného pražského kurzu pod vedením nutriční terapeutky a psychoterapeutky Jany Šimečkové a zhubněte s podporou skutečného odborníka. 


STOB startuje jedinečný celoroční program péče o děti (8 - 13 let) s kily navíc. Přihlaste se a naučte se společně žít zdravěji.

Pojištěncům Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra bude program zpětně uhrazen v plné výši.