Kurz zdravého hubnutí v Pardubicích


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 9 uživatelů
Upřesnění místa:
Poliklinika KOLF
Masarykovo náměstí 2667
Pardubice 53002
Zobrazit na mapě

Lektor:
Bc. Erika Dykastová
erika.dykastova@gmail.com
+420602142746

Termín: 12.01.2023 - 16.03.2023

Cena: 5490 Kč

Kurz zdravého hubnutí v Pardubicích již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Čtvrtek15:30 - 18:3012.01.2023Každý týden

Trápíte se dokola s hubnutím a přibíráním? Nejste se sebou spokojená? Udělejte PRVNÍ krok!

Přihlaste se do kurzu zdravého hubnutí v Pardubicích!

Díky příjemné a otevřené atmosféře v kurzu zjistíte, že hubnutí nemusí být trápení. Budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi, kteří mají stejný cíl a pravděpodobně i podobné problémy. Pod vedením lektorky Eriky Dykastové se naučíte sestavit si zdravý a vyvážený jídelníček, zacvičíte si přiměřeně svým možnostem a dozvíte se, jak zhubnout jednou provždy.

Nevěříme na diety. Hubnutí je o zdravé a udržitelné změně životního stylu, která vás bude bavit!

  

Jak kurz probíhá?

Budeme se společně scházet po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden na lekci, která obsahuje teoretickou a pohybovou část. 

1. Teoretické lekce 

První polovina kurzů je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ od lektorky neuslyšíte. 

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Zaměříme se společně na změnu chování, návyků a myšlení, které vedou k nadbytečnému jedení až přejídání a taky se naučíte vypořádat se s různými emocemi a životními situacemi jinak než jídlem. 

Struktura kurzů byla sestavena psycholožkou a zakladatelkou společnosti STOB Ivou Málkovou a je založena na metodice kognitivně behaviorální terapie. Celosvětově má tato metodika nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především při udržení hmotnosti. V České republice funguje STOB již 30 let a má nejlepší výsledky v udržení váhových úbytků.

Podrobný popis metodiky používané v kurzech hubnutí STOB najdete zde.

2. Pohybové lekce

V pohybové části je cvičební program sestaven tak, aby vyhovoval i těm, kteří s cvičením začínají. Cílem je, aby si každý účastník kurzu vybral pohyb, který ho bude bavit a bude v něm pokračovat i po skončení kurzu.

Společně se naučíme jediněčnému a přirozenému pohybu = Severské chůzi (Nordic walking). Na lekcích budeme v okolí Labe trénovat techniku chůze s holemi, díky které můžeme při správném provedení zapojit až 90% našich svalů. Postupně budeme...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Pavla S.
Moje nejlepší rozhodnutí v tomto roce bylo přihlásit se do kurzu STOBu. Poznala jsem zde skvělou partu a hlavně lektorku Eriku D. Ta nám byla průvodkyní světem, který máme všechny načtený, ale výsledky se nám nedostavovaly. Erika nás zkušeně vedla, byla nejen lektorkou, ale také rádkyní, podporovatelkou s neutuchajícím nadšením a vírou v nás, což je prostě nejdůležitější. Za deset týdnů u nás došlo ke změně životního stylu, naučily jsme se mít rády a bonusem byly shozená kila. MOC děkuji Šťabajznám z kurzu a hlavně Erice!
Bellacaremana
Do kurzu jsem vstupovala s velkým strachem jestli to zvládnu, jaké to bude, jak se na mě budou ostatní koukat a hlavně s představou, co už nikdy nebudu smět jíst! A výsledek: postupná a přirozená a konečně věřím, že trvalá změna životního stylu díky Erice Dykastové a mým "kolegyním". A už jen jako bonus úbytek deseti kilogramů. Potvrzuji slova mojí kolegyně Lidušky, že to bylo nejlepší rozhodnutí za posledních deset let.
Ivana Olivie T.
Užila jsem si 10 týdnů veselé party děvčat a skvělá lektorka Erika nás vedla v té pohodové atmosféře po cestě ke zdravému jídlu,přístupu k sobě samým a pohybu v každém počasí.Děkuji za nasměrování a rozhodně doporučuji všem,kteří ještě váhají.Bude vás to bavit!!
Lenka .
Jsem ráda, že jsem se do kurzu STOBu přihlásila, poznala jsem pár nových báječných lidí a skvělou ženu Eriku D. Teorii o hubnutí má člověk načtenou, ale s přístupem a pohledem tohoto klubu jsem bohatší o další zkušenosti a znalosti, které jsem neměla. Za mě je to zatím nejlepší přístup k hubnutí a zdravému stravování a celkově ke zdravému životnímu stylu. Lektorku Eriku doporučuji všem a moc ji děkuji za to co nás naučila.
Simona Musílková
Absolvování tohoto kurzu mě naprosto nadchlo a předčilo mé očekávání. Hubnutí ve skupině super holek a báječné koučky Eriky bylo příjemné, pohodové a pro mě velmi inspirující. Přístup naší lektorky byl úžasně energický, precizní a lidský. I když se mi podařilo zhubnout 10% mé váhy, nejvíce si cením toho, že mne kurz nenaučil jen zhubnout a váhu si udržet, ale úplně mi změnil přístup ke stravě i mně samotné. Poprvé v životě věřím, že to fakt dokážu a že to bude změna udržitelná i dál. Odnáším si z toho kromě shozených kil i spoustu informací, materiálů a pozitivní energie. Děkuji moc holkám i Erice za výbornou a plodnou spolupráci! Tento kurz a lektorku můžu na 100% doporučit!
Eva T.
Kurz mi přinesl hodně optimismu, nové zkušenosti a víru, že to jde. Byla zde úžasná skupina, která se velmi podporuje. Především lektorka Erika je výborná. Vždy ochotná, usměvavá a plná energie, kterou k nám přesunu je. Děkuji všem. Eva
Pavlína M.
Absolvovala jsem kurz s lektorkou Erikou a musím říct, že byl skvělý, naučila nás spoustu věcí ohledně stravování, mít se ráda a bonusem byla shozená kila a chuť pokračovat dál:-)... Děkuji ERICE a holkám ve skupině, jste skvělé!!!
Katerina F.
Úžasný kurz plný inspirace.Lektorka Erika je báječný člověk na svém místě.Stala se nám oporou a zároveň kamarádkou.I když se může zdát že ztráta váhy je malá tak příval energie je obrovský.Jsem moc vděčná za vše co jsem v kurzu pochytila a nesu si dále do svého života.Človek se naučí o sobě přemýšlet.???? Děkuji za příležitost poznat.
Pavlína S.

Nejbližší plánované akce


POSLEDNÍ 1 VOLNÉ MÍSTO!

Zúčastněte se desetitýdenního kurzu zdravého hubnutí odkudkoliv online. Pod vedením koučky a výživové poradkyně Venduly Kosňovské a s podporou skupiny můžete být při hubnutí konečně úspěšní. 


Přihlaste se do jediného kurzu hubnutí naživo, který proběhne toto léto v Praze!

Pohybová část kurzu, chůze s holemi, bude probíhat v pražských Letenských sadech pod vedením zkušené instruktorky Jany Sedláčkové. Teoretické lekce pak proběhnou v krásném sále centra Alivio a účastníky jimi bude provázet nutriční poradkyně Jana Mouchová. 


Svěřte své děti do rukou odborníků a naučte se společně žít zdravěji. 

Kurzy pro děti od 8 do 13 let a jejich rodiče proběhnou naživo (v Praze a Brně) a také online na platformě Zoom. 


4 odbornice, 4 online přednášky, 4 pohybové lekce

Využijte léto k načerpání nové inspirace pro zdravé hubnutí či změnu životního stylu. Jeden seminář s pohybovou lekcí pouze za 290 Kč!