Kurz zdravého hubnutí v Pardubicích


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 6 uživatelů
Upřesnění místa:
Poliklinika KOLF
Masarykovo náměstí 2667
Pardubice 53002
Zobrazit na mapě

Lektor:
Bc. Erika Dykastová
erika.dykastova@gmail.com
+420602142746

Termín: 12.01.2023 - 16.03.2023

Cena: 5490 Kč

Chci se zúčastnit kurzu


Termíny kurzu

DenČasDatum
Čtvrtek15:30 - 18:3012.01.2023Každý týden

Trápíte se dokola s hubnutím a přibíráním? Nejste se sebou spokojená? Udělejte PRVNÍ krok!

Přihlaste se do kurzu zdravého hubnutí v Pardubicích!

Díky příjemné a otevřené atmosféře v kurzu zjistíte, že hubnutí nemusí být trápení. Budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi, kteří mají stejný cíl a pravděpodobně i podobné problémy. Pod vedením lektorky Eriky Dykastové se naučíte sestavit si zdravý a vyvážený jídelníček, zacvičíte si přiměřeně svým možnostem a dozvíte se, jak zhubnout jednou provždy.

Nevěříme na diety. Hubnutí je o zdravé a udržitelné změně životního stylu, která vás bude bavit!

  

Jak kurz probíhá?

Budeme se společně scházet po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden na lekci, která obsahuje teoretickou a pohybovou část. 

1. Teoretické lekce 

První polovina kurzů je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ od lektorky neuslyšíte. 

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Zaměříme se společně na změnu chování, návyků a myšlení, které vedou k nadbytečnému jedení až přejídání a taky se naučíte vypořádat se s různými emocemi a životními situacemi jinak než jídlem. 

Struktura kurzů byla sestavena psycholožkou a zakladatelkou společnosti STOB Ivou Málkovou a je založena na metodice kognitivně behaviorální terapie. Celosvětově má tato metodika nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především při udržení hmotnosti. V České republice funguje STOB již 30 let a má nejlepší výsledky v udržení váhových úbytků.

Podrobný popis metodiky používané v kurzech hubnutí STOB najdete zde.

2. Pohybové lekce

V pohybové části je cvičební program sestaven tak, aby vyhovoval i těm, kteří s cvičením začínají. Cílem je, aby si každý účastník kurzu vybral pohyb, který ho bude bavit a bude v něm pokračovat i po skončení kurzu.

Společně se naučíme jediněčnému a přirozenému pohybu = Severské chůzi (Nordic walking). Na lekcích budeme v okolí Labe trénovat techniku chůze s holemi, díky které můžeme při správném provedení zapojit až 90% našich svalů. Postupně budeme...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Lenka .
Jsem ráda, že jsem se do kurzu STOBu přihlásila, poznala jsem pár nových báječných lidí a skvělou ženu Eriku D. Teorii o hubnutí má člověk načtenou, ale s přístupem a pohledem tohoto klubu jsem bohatší o další zkušenosti a znalosti, které jsem neměla. Za mě je to zatím nejlepší přístup k hubnutí a zdravému stravování a celkově ke zdravému životnímu stylu. Lektorku Eriku doporučuji všem a moc ji děkuji za to co nás naučila.
Simona Musílková
Absolvování tohoto kurzu mě naprosto nadchlo a předčilo mé očekávání. Hubnutí ve skupině super holek a báječné koučky Eriky bylo příjemné, pohodové a pro mě velmi inspirující. Přístup naší lektorky byl úžasně energický, precizní a lidský. I když se mi podařilo zhubnout 10% mé váhy, nejvíce si cením toho, že mne kurz nenaučil jen zhubnout a váhu si udržet, ale úplně mi změnil přístup ke stravě i mně samotné. Poprvé v životě věřím, že to fakt dokážu a že to bude změna udržitelná i dál. Odnáším si z toho kromě shozených kil i spoustu informací, materiálů a pozitivní energie. Děkuji moc holkám i Erice za výbornou a plodnou spolupráci! Tento kurz a lektorku můžu na 100% doporučit!
Eva T.
Kurz mi přinesl hodně optimismu, nové zkušenosti a víru, že to jde. Byla zde úžasná skupina, která se velmi podporuje. Především lektorka Erika je výborná. Vždy ochotná, usměvavá a plná energie, kterou k nám přesunu je. Děkuji všem. Eva
Pavlína M.
Absolvovala jsem kurz s lektorkou Erikou a musím říct, že byl skvělý, naučila nás spoustu věcí ohledně stravování, mít se ráda a bonusem byla shozená kila a chuť pokračovat dál:-)... Děkuji ERICE a holkám ve skupině, jste skvělé!!!
Katerina F.
Úžasný kurz plný inspirace.Lektorka Erika je báječný člověk na svém místě.Stala se nám oporou a zároveň kamarádkou.I když se může zdát že ztráta váhy je malá tak příval energie je obrovský.Jsem moc vděčná za vše co jsem v kurzu pochytila a nesu si dále do svého života.Človek se naučí o sobě přemýšlet.???? Děkuji za příležitost poznat.
Pavlína S.

Nejbližší plánované akce


V lednu 2023 začíná nový cyklus kurzů zdravého hubnutí se skutečnými odborníky. 

Zhubněte zdravě a především natrvalo za pomoci osvědčené metodiky, podpory skupiny a vyškolených lektorek STOBu. Kurzů se můžete zúčastnit naživo v Praze i online.


Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Svěřte své děti do rukou skutečných odborníků a naučte se společně žít zdravěji. Tímto jedinečným kurzem budou provádět dětská lékařka Jana Vobrová a psycholožka a psychoterapeutka Zuzana Acar Jarošová. 


Přihlaste se na webinář a načerpejte před Vánoci osvědčené tipy od dvou skvělých odbornic na výživu a psychiku při hubnutí, Petry Mocové a Lenky Vymlátilové.

Pouze za 250 Kč!